De mooiste j I OLDTIMERS EA.van der KOOIJ dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad" ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 8 juli 2009 - Pagina 27 WGGGNGR Huis-aan-huisMedia EBSWHS SCHIEDAM - Ook zo'n fan van muziekfotografie? Het Nieuwe Stadsblad geeft in samenwerking met het In ternational Music Photo Festival twee boeken met de mooiste Blue Note foto's weg van Francis Wolff. Dat is nog niet alles. Lezers ma ken ook kans om een van de twee exemplaren van het boek Happy Man van Peter van Breukelen en Ju les Deelder. In dit boek staan de mooiste foto's van New Cool Collective lid Benjamin Herman. Een echt cadeautje! Het legendarische Blue No- te label bestaat dit jaar 70 jaar. Reden voor Rainer Placke om de Francis Wolff archieven door te spitten en een boek samen te stel len met de mooiste onbe kende foto's die Wolff ge maakt heeft tijdens opna mesessies in de jaren '50 en '60, aangevuld met recen tere opnamen van meester- fotograaf Jimmy Katz die in de traditie van Francis Wolff fotografeert. Het twee kilo zware boek bevat ook twee CD's die een uitgele zen selectie vormen en di rect gerelateerd zijn aan de foto's. Enthousiast? Dit is nog niet alles. We geven ook twee boeken weg van Peter van Breukelen en Ju les Deelder genaamd Hap py Man weg. Meer dan een jaar volgde Peter van Breu kelen Neerlands meest ac tieve en succesvolle alt saxofonist Benjamin Her man op zijn tochten langs podia en studio's, tijdens tv-programma's en thuis. Het resultaat is een com pleet beeld van deze jazz man van nu, vastgelegd in nostalgisch zwart-wit. Wat moet je doen om een van de boeken te winnen? Beantwoord onderstaande vraag en stuur een e-mail naar impfschiedam@ gmail.com, met het goede antwoord en vermeld welk boek je wilt winnen. Op welk adres hangen twee grote foto's van JimiHend- rix? 'The Summer of '69'. Onder die naam vindt op 22 en 23 augustus in Autotron Rosmalen een groot evenement plaats waarbij oldtimers en klassiekers centraal staan. Het neemt de bezoekers mee terug in de tijd en behalve veel auto's uit een ver verle den vindt de bezoeker op de beurs ook onder delen, documentatie, gereedschap, miniatu ren en automobilia. De beurs is op beide dagen open van 10.00 tot 17.00 uur. Vijf vervoerders/verladers in de regio Rotter dam gaan met ruim zestig auto's op biodiesel rijden. In die regio komen twee biodiesel pompstations en er komen minimaal vier bio- gaspompen bij. De Rotterdamse Taxi Centrale rijdt inmiddels met vijf schone biogastaxi's. De ruim zestig vrachtauto's die op biodiesel gaan rijden, zijn samen goed voor zo'n 3,5 miljoen kilometer per jaar, waarvoor 1,25 miljoen liter biodiesel nodig is. Mail uw mening aan autonieuws@whm.wegener.nl Continental Banden Groep heeft het budget voor de 'slooppremie-actie' verdubbeld. Nu kunnen ei genaren van vierduizend personenauto's gebruik maken van een korting van twintig euro als ze hun vier versleten banden omruilen tegen een nieuwe set banden van het merk Continental. De actie loopt tot 31 augustus 2009. Ziet u 7.000,- extra vakantiegeld ook wel zitten? P.A. van der Kooij deelt nu wel heel zomers voordeel uit! Verwen uzelf en ga een stapje nieuwer rijden. Haal nu pakketvoordeel tot 3.380,- én inruilvoordeel tot 3.750,-. P.A. van der Kooij wil üw auto en heeft er veel geld voor over. Profiteer er dus van! Schiedam, 's-Gravelandseweg 383 - (010) 46210 33 www.pavanderkooij.nl ZOMERKRIEBELS

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 27