Opruiming bij LinkerLisse 7v 'o trekfcc** Kom naar onze winkels voor n< meer aanbiedingen topmerken!' nu va Showmodellen www.linkerlisse.nl korting.'* LinkerLisse 4F dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 8 juli 2009 - Pagina 10 'Geen ambitie milieu' SCHIEDAM - Terwijl het college en de andere partijen in hun nopjes waren met de milieu plannen, gaf Groenlinks een dikke onvoldoende. Volgens de partij ontbreekt de ambitie. "Van een gemeente die eens voorop liep in milieu- en kli maat maatregelen, mag je meer verwachten dan het werken aan de met hogere overheden reeds afgesproken doelen." De fractie stemde dan ook als enige partij tegen de plannen. Want behalve de inhoud, waar de Groenlinks het niet mee eens is, hebben ze ook kritiek op de gevolgde procedure. "Er is nauwelijks ruchtbaarheid gege ven aan de inspraakronde die in het voorjaar plaatsvond", zo laat de partij aan de redactie weten. "Hij was zelfs ons ont gaan. Het is in dit licht niet ver wonderlijk dat er nul reacties uit de stad kwamen.In de milieu nota staat als eerste doel dat de gemeentelijke gebouwen in 2015 klimaatneutraal moeten zijn. Niet goed volgens de groe ne partij. Want "in de klimaat nota staat echter: 'uitstoot van C02 door de gemeentelijke or ganisatie tot nul terugbrengen.' De wethouder hield het op een typefout in de milieunota. Maar dan wel een die in de gehele mi lieunota en in het raadsvoorstel terugkwam." Dat Schiedam in 2020 50% kli maatneutraal zal zijn kon Groenlinks ook niet terugvin den in de nota. "In plaats daar van stond dat er een reductie moet komen van broeikasgas sen van slechts 30%." Niemand begreep er ook maar ene pepernoot van waarom de Woonplus twee nog in gebruik zijnde schoorstenen op bewoonde huizen zomaar had gesloopt Voor iedereen een compleet raadsel... Totdat er ineens berichten ver schenen dat Sinterklaas begonnen was met de voorbereiding van zijn jaarlijkse invasie, dit jaar in Schiedam, en zijn Pieten hier reeds waren gesignaleerd. Toen viel ineens het kwartje en liet de al jarenlang durende Weenplus- put wederom van zich horen. Woonplus heeft gewoon een hekel aan Sinterklaas! (Foto tekst: Gert Jan van Noor den. www.showdesign.nl) Kerkdiensten •Kerkdiensten Protestantse Kerk zondag zijn er diensten om 10.00 uur Magnalia Dei- kerk: Ds. G. Dekker, Benne- kom. De Vaste Burg: Dhr. E. van Hoek. Dorpskerk: Ds. W., van Wieren om 09.30 uur. St.Jan de Doper - Visitatie- kerk, Mgr.Nolenslaan 99, weekendvieringen met Pas tor Lidwien Meijer. Zaterdag 17.00 uur met muzikale be geleiding van Jan Meisters,. Zondag 10.30 uur met C.D.Muziek (Missa Creola). •Plantagekerk Lange Nieuw- straat 61 - 63, zondag zijn er diensten om 10.00 en 17.00 uur, voorganger Ds. N. van der Want. •Zondag is er een dienst om 10.30 uur bij de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap, West- vest 90-92. voorganger Dr. "J.F. Goud uit Den Haag. •In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag 18 uur een Stille Heilige mis, zon dag om 10.15 uur Gezongen Hoogmis, predicatie pastoor P.M. Vismans. •In de Jacobus en Martinu- sparochie Kerkweg 53, is een zondagsviering om 9.45 uur. 'Gaan zoals u bent' SCHIEDAM - Ieder mens is uniek en dat mag herken baar zijn in de uitvaart. Wat zijn de mogelijkheden 6n hoe kunt u deze wensen vastleggen? Het komt aan de orde tijdens de Argos TEntrée bijeenkomst voor 55-plussers: 'Gaan zoals u bent' op 23 juli, vanaf 10.00 uur in ontmoetingscentrum van Beethovenflat, Van Beet- hovenplein 161. voorbeet verknnt-. TRECA DE PARIS! Q/ Vraag naar de actievoorwaarden in de winkel. Lisse Kanaalstraat 94-98, gratis parkeren, telefoon 0252 4145 41 Rotterdam Centrum Goudsesingel 213-221, gratis parkeren, telefoon 010 414 69 00 Rotterdam Woonmall Alexandrium III ie etage, Watermanweg 117B, telefoon 010 2201444 vormgevers van slaapkwaliteit

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 10