Concert U2 in 3D O HORST D Van werkloos VAN DER V0C I Ron Heusdens voor 10e keer damkampioen Alle reparatie's voor uw caravan 'Wegligging van auto niet optimaal' Schiedams-Vlaardingse twist in Ketheltoernooi Niet persoonlijk borg www.caravan-reparatie.nl Nette verkoopster O oude auto's sloopvoordeel IMBWII'ÜI bonus] €1.000,- €5.995,- de Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL SCHIEDAM - Ron Heusdens verloor nipt de strijd om het Ne derlands kampioenschap dam men en wist zijn team VST/Schiedam in de finale van het bekertoernooi niet aan een zege te helpen. Eenzelfde lot hing hem in de laatste ronde van de strijd om het Schiedams kampioenschap ook boven het hoofd. De denksportcoryfee was in die laatste ronde afhan kelijk van de afloop van de par tij tussen Frits LuTeijn en Peter van der Stap. Luteijn had bij winst de eindzege opgeëist. Hij kwam niet verder dan een remi se, waardoor hij zijn zevende kampioenschap mis liep en Ron Heusdens (met zijn tiende Schiedamse kampioenschap) SCHIEDAM - Wethouder Das- kalakis is tegemoet gekomen aan het bezwaar van D66 en Groenlinks. Ze eist niet langer, dat bestuurs leden van Hargasport borg staan voor de lening, die nodig is om hét gat tussen de vraag- alsnog een kroontje op zijn sei zoen kon zetten. Hij deelde de eerste plaats met Luteijn, maar had meer punten. Rob Clerc (14 punten) werd derde. Daarna volgden Wim Vrijland en Hans Lansbergen (11), Ton Burger- hour en Peter .van der Stap (9), Kees Romijn (8), Tiny Mous (7), Guido van den Berg (6) en Ed win de Jager 10-5. De laatste twee degraderen naar de eerste klasse. Peter Lansbergen, kam pioen in de eerste klasse en Leo Mous nemen de plaatsen in de hoofdklasse in. De nummer tien uit de hoofdklasse Tiny Mous en de nummer drie uit de eerste klasse Rob van den Bos spelen een degradatie/promo tiewedstrijd. - prijs van de schuldeiser 185000) en het in de gemeente kas beschikbare bedrag (150000) te dichten. Liever za gen beide partijen dat de ge meente het totale bedrag voor haar rekening nam. Dat voor stel haalde het niet. REGIO - Carlo van Dam (23) staat even aan de kant van het racebaan. De Vlaardingse coureur, vorig jaar soeverein winnaar van het Japanse Formule-3 nadat hij een jaar daarvoor de Duitse titel had gepakt, keerde dit jaar naar Europa terug in de hoop zijn ze getocht in een fabrieksteaim van Volkswagen voort te kunnen zetten. Het was een ijdele hoop, want inmiddels is hij uit de boli de van het Kolles Heins-team gestapt, nadat het de techneu ten maar niet wilde lukken om het voertuig power te geven. Hij liet zich in februari met plezier door het vanuit Luxemburg opererende team strikken. 'Om als coureur gevraagd te worden mee te helpen de ambities van een fabrieksteam waar te ma ken, is dat loon naar werken en vanzelfsprekend een mooie uit daging.' Maar de meldingen op zijn weblog werden na testritten in Portugal somber. Hij kwam per ronde seconden tekort op de concurrentie. Er was van al les mis. 'Bovendien is de weglig ging van de auto verre van opti maal. Er is dus veel werk aan de winkel.' Ongetwijfeld zal er koortsachtig gewerkt zijn, maar het leverde .in Hockenheim tijdens de eer ste F3-race en eind mei bij de volgende race geen winst op. De wagen is te langzaam op de rechte stukken. 'Het leek alsof ik aan de ketting lag', mokt hij. Door de sores moest het team het F3-masters in Zandvoort aan zich voorbij laten gaan. Dat was het breekpunt. Met instem ming van de teambazen werd het contract van de coureur ontbonden. Woensdag 15 juli 2009 - Pagina 29 TSF is enige standaardteam SCHIEDAM - Smashing Fel lows is in de le klasse afde ling 2 van de regio-competi tie badminton het enige standaardteam. De tegenstanders van de Schiedammers zijn allen re serveteams: Voorburg 3, As- terix 6, Lisse 4, Flair 5, Gou weslag 3, Schollevaar 4'en Pijnacker 2. De competitie begint weer half september. Toerfietsers tot op bot nat SCHIEDAM - Soms wordt er flink gefoeterd op de heren, die de keizers van de fietspa den denken te zijn en andere fietsers met veel verbaal ge weld er op duiden dat ze 'op moeten rotten' wanneer er een legertje toerfietsers aan komt. Maar zo af en toe mag je ook best wel het petje af nemen voor die coureurs- op-het-fietspad. Want sommigen laten zich niet afschrikken door een re gendruppel meer of minder, zo valt te lezen op de website van Toerclub Rijnmond. Zo was er half juni een tocht naar de Westeinderplassen. Het begon gaandeweg pij penstelen te regenen, maar de groep liet zich niet ont moedigen en keerde na 'drie lekke banden, vier plaspau zes en met een kruiwagen modder en zand op de kle ding en de banen' en vooral tot op het bot nat terug in Schiedam. Neemt niet weg, dat ze, zo meldt voorzitter Frans van der Ploeg op de website, een reuze gezellige dag hebben gehad. Dat is nou pas karak ter. SCHIEDAM - Het Kethel- vierdeklasser CWO/zo en toernooi van de voetbalver- derdeklasser Cion. Het toer- enigingen Spaland en WK nooi begint op 13 augustus wordt een Vlaardings-Schie- met Spaland-Cion (19 uur) en damse twist. Naast de twee WK-CWO/zo (21 uur), op za- organiseren clubs komen de terdag 15 augustus gevolgd andere twee deelnemers van door Spaland-CWO/zo (12 de andere kant van de A4: uur) en WK-Cion (14.30). REGIO- Op 20 en 21 juli treedt U2 live op in de Amsterdam ArenA. Voorafgaand draait in de week van 16 juli U2 3D in de Rotterdamse Pathébioscoop op het Schouwburgplein. U2 3D is opgenomen in Zuid- Amerika tijdens U2's Vertigo Tour. De 3D concertfilm bouwt voort op het streven van de Ier se band met technologische hulpmiddelen alle zintuigen te prikkelen. Regisseur Catherine Owens: "Bono zocht met U2 3D naar een magische ervaring. Hij wilde de extase die een U2 con cert oproept naar een nog hoger plan brengen." Bij U2 3D voelen kijkers de pul serende energie van een U2 sta dionconcert. De digitale 3D beelden en de 5.1 Surround Sound zorgen voor een histori sche theatrale ervaring. "Au thentically powerful", aldus Va riety. The Toronto Star: "This is the future of concert films." www.pathe.nl HM6SS4MMBWF: ONDERHOUDS BEURT SCHADE'S Vanaf 156,00 euro 3133 EP Vlaardingen 010-4344457 Op - of inbouw alle accessoires alle merken caravans Wij zoeken op korte termijn voor de woninginrichting liefst met enige ervaring in de branche Stuur uw brief met c.v. naar: INTERIEURVERZORGING Hof van Spaland 12 3121 CB Schiedam info@spaland-woninginrichting.nl <s it Panda v.a. €7.995,- slooppremie* -/- €1.000,- Grijp nu uw kans: altijd Ecoplus bonus en vanaf nu ook nog slooppremie! Gem. brandstofverbruik: 4,3-6,6 1/100 km (1 op 15,5-23,3). C02: 113-155 gr/km. Prijzen incl. BTW/BPM, excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. 'Sloopregeling wordt uitgevoerd door het ministerie van VROM, kijk voor de voorwaarden van de regeling op www.nationalesloopregeling.nl Vraag naar de exacte voorwaarden. Deze actie loopt t/m i 31 juli 2009 en geldt voor nieuwe, ongekentekènde Panda's. AUTOBEDR 5e Industriestraat 39 - 41 Vlaardingen Telefoon: 010-434 81 57 iwrihinsMiujt *t»» Carlo van Dam werd in Japan uitbundig gehuldigd voor zijn Formule-3 winst. foto; PR mm

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 29