WiïMMI Nieuwe Stadsblad mensen .nl Edwin van Straten JL ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 15 juli 2009 - Pagina 6 Doorzetter Sportief Pechvogel Gezelschapsmens Tot ons grote verdriet is, omringd met liefde en goede zorg, veel te vroeg overleden onze lieve zoon, broer, zwager, oom en mijn kleinkind pas 36 jaar Harry en Hilde Michel en Diana, Duncan, Justin Steven en Mandy, Beau, Tygo M. van Straten-Bosnians 12 juli 2009 .Correspondentie-adres: H.A.C. van Straten, Malmo 24,3124 KG Schiedam Wij nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst vrijdag 17 juli om 17.30 uur in de aula van cre matorium Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan I4;50 in Schiedam. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Wij zouden het erg op prijs stellen als u, in plaats van bloemen, een gift zou willen schenken aan de KWF kankerbestrijding. Dit kan per giro 12817 of na afloop van de bijeenkomst in een collectebus op Beukenhof. Met grote verslagenheid hebben wij ver nomen, dat na een kort en heftig ziekbed is overleden Edwin van Straten Wij wensen de familie en nabestaanden veel sterkte met het dragen van dit verlies. Bestuur en leden Tennisvereniging Van Vliet Edwin van Straten Dit matchpoint kon zelfs jij niet wegwerken. Ons medeleven gaat uit naar de familie. Jetennismaten, Paul Gor Filipe Marco Frits Jan Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden en wie kan voelen watje hebt doorstaan Het gemis is er niet minder om, maar met een vertrouwd gevoel hebben wij afscheid kunnen nemen van mijn zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa Paulus Nesse Paul 17 december 1928 12 juli 2009 J. Nesse-Ripmeester Kinderen Kleinkinderen Kepplerstraat 58 3112 DS Schiedam Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum aan de Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam op donderdag 16 juli van 16.00 tot 16.20 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden in de aula van crematorium "Beukenhof", Burgemeester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schiedam om 17.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Gelieve geen bloemen. Bedroefd, maar dankbaar dat een langer lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa Pieter van der Kuil Drager van de Eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau in zilver Schiedam, 4 april 1929 t Schiedam, 10 juli 2009 Annie Rinus en Nel Lisette en Pascal Stanley en Sabrina Jolanda en René Esther Correspondentieadres: R. van der Kuil Lorentzstraat 74 3132 ST Vlaardingen De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden, te Schiedam. Achter iedere traan gloort de glimlach van de herinnering. Op 11 juli 2009 is toch nog onverwacht, rustig, na een lang en mooi leveo van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader Aart Visser hij is 86 jaar geworden. We zijn er samen met hem naar toegegroeid. W. Visser-Winter Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: P.L. Visser Meidoornlaan 26 3121 AL Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden in het crematorium "Beukenhof" te Schiedam. Bedroefd, maar dankbaar om alle mooie her inneringen die zij aan ons achterlaat, is geheel onverwacht van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Emma Johanna Adriana van Meurs-Hoorman Emmy weduwe van Maarten van Meurs in de leeftijd van 82 jaar. "Het is nu eenmaal zo Zou zij zelf gezegd hebben. Hans en Nelleke Marius Marlien Marian en Marcel Amy Rob en Astrid Rowdy Schiedam, 13 juli 2009 Correspondentieadres: Familie H. van Meurs Minoes Erf 65 2907 VJ Capelle aan den IJssel Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 18 juli van 10.45 tot 11.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. Aansluitend zal'om 12.00 uur de afscheids- plechtigheid plaatsvinden in de aula van begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam, waarna wij onze moeder, oma en mijn overgrootmoeder naar haar laatste rustplaats begeleiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer. Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde-die zij ons heeft geschonken en met een bevrijdend gevoel dat haar lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder, onze oma en mijn overgrootoma Maria Wilhelmina Liduina Scheepers - Yoorwald Marie in de leeftijd van 81 jaar. Bram Hennie en Jacqueline Maurice en Manuella jenna Lesley en Mandy Schiedam, 12 juli 2009 Correspondentieadres: - 'Hennie en Jacqueline Bratislavahof 11 2548 TG Den Haag Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 17 juli van 12.00 tot 12.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. Aansluitend vindt om 13.15 uur de afscheidsplechtigheid plaats in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. Een noocjlottig ongeval in Canada heeft een onverwacht einde gemaakt aan het leven van ons bestuurslid Erik van Leeuwen Erik is vanaf 1979 bestuurslid geweest van de chr. muziekvereniging "Harpe Davids" en heeft zich altijd met grote inzet ingespannen voor het wel een wee van onze vereniging. Het bericht van zijn overlijden heeft binnen de vereniging een grote schok teweeg gebracht. Wij leven met de vader van Erik en alle fami lieleden mee en wensen hen veel sterkte om dit verlies te dragen. Het bestuur van de chr. muziekvereniging "Harpe Davids"-Schiedam "Zo zegt de Heere: Hoor, te Rama klinkt een klacht, bitter geween: Rachel weent om haar kinderen, zij weigert zich te laten troosten over haar kinderen, omdat er geen meer is. Jeremia3115 i 1943 is in Sobibor, Polen heenge- Op 16 j gaan Emile David Kunke genannt Ball geboren 27 december 1927 in Berchem, België met zijn vader Israël Chaim, zijn moeder Minke en zijn broers Bruno Paul, Norbert Marius en Salomon. Zij woonden in Schiedam van 13 september 1930 tot 11 januari 1943. Moge hun zielen gebundeld zijn in de bundel des Levens. "Zo zegt de Heere: Weerhoud uw stem van wenen, uw ogen van tranen: want er is loon voor uw arbeid, luidt het Woord des Heren, zij zullen terugkeren uit het land van de vijand. Ja, er is hoop voor uw toekomst, luidt het Woord des Heren, de kinderen zullen naar hun gebied terugkeren. Jeremia3116 en 17 Ter nagedachtenis aan mijn schoolvriendje, maar ook plaatsvervangend voor mijn volk en Kerk. Ds J. D. Wuister, emeritus-predikant Ned. Herv. Kerk.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 6