Woonplus nieuws L Samen werken aan een vitaal Schiedam Huurders denken mee over nieuwe website Woonplus investeert in de wijk September evenementenmaand Algemeen Onderhoud September is de maand van de evenementen in Schiedam: het Nieuwland Festival, het Woudhoek Zomerfeest, De Grote Roofvogel en Reptielenshow, het Buurtshow eindfeest en de Brandersfeesten. Woonplus Schiedam ondersteunt deze en andere initiatieven, omdat ze bijdragen aan een 'vitaal Schiedam'. Nieuwland life Prettig wonen wordt niet alleen bepaald door de woning. De leefomgeving is minstens zo belangrijk. Daarom doet Woonplus er alles aan om het woonklimaat in Schiedam pret tiger te maken en te houden. Dit doen wij onder andere door het (mede) mogelijk maken van sociale activiteiten op buurt-, wijk- en stadsniveau maar ook door het ondersteunen van evenementen die echt bij de stad horen. Denk aan de Brandersfeesten, Winterhart en Boek Bal. Organiseren Woonplus ondersteunt activiteiten door een financiële bijdrage te leveren (sponsoring) of door actief deel te nemen aan de organi satie. Het Groenoord Zomerfeest, Nieuwland Life en de buurtcontactmiddagen zijn voor beelden van evenementen die we sponsoren én waarbij we ook helpen bij de organisatie ervan. Missie Woonplus heeft een sponsorbeleid met duidelijke criteria en een vast budget. Om in aanmerking te komen voor sponso ring moet de activiteit aansluiten bij de missie. Er moet dus een duidelijke relatie zijn met wonen, leefbaarheid of de vitalise- Agenda september 5 september 5 september 12 en 13 september 13 september 25-27 september ring van Schiedam. Het gaat ons erom dat Schiedammers met een goed initiatief voor de buurt, wijk of stad, net die extra steun krijgen om het uit te kunnen voeren. Wilt u iets organiseren bij u in de buurt en wilt u weten of dit in aanmerking komt voor sponsoring? Ga dan naarwww.woonplus.nl en doe een aanvraag sponsoring. Buurtshow eindfeest Woudhoek Zomerfeest Nieuwland Festival, Dr. Wibautplein De grote Roofvogel en Reptielenshow, Natuurcentrum de Boshoek Brandersfeesten Digitaal huurdersloket Woonplus in de maak De nieuwe website voor Woonplus Schiedam is in de maak. Vanaf begin 2010 bieden wij onze huurders via www.woonplus.nl een huurdersloket. Eén digitaal loket waar u eenvoudig en snel uw zaken met Woonplus kunt regelen, op het moment wanneer het u uitkomt en zonder dat u daarvoor de deur uit hoeft. Denk aan het melden van een reparatie of overlast, het doorgeven van persoonlijke wijzigingen of het down loaden van brochures en formulieren. Om de nieuwe website zo goed mogelijk aan te laten sluiten bij de wensen en ideeën van onze huurders, hebben we een huurders klankbordgroep in het leven geroepen. Begin april hebben zich maar liefst 350 personen aangemeld voor deze klankbordgroep. Het opzetten van een nieuwe website kent de nodige stappen. Van structuurbepaling tot de vormgeving van de pagina's, en van zoekmogelijkheden tot interactie. Gaandeweg het traject leggen wij de klank bordgroep diverse onderdelen voor. We vragen dan naar hun mening en ervaring op dat onderdeel. We zijn op 9 juli begonnen met een workshop "klantcontact". Daarvoor zijn 10 personen uitgenodigd. Het was een heel inspirerende avond met veel interactie. Een goede start voor wat moet uitgroeien tot een mooi resultaat. Onderhoudspröject schilderwerk Nieuwland Woonplus bezit circa 12.000 woningen die elke 6 jaar met schilderwerk onderhouden worden. Jaarlijks investeert Woonplus circa 4 miljoen euro in schilderwerk. En dat is een fors bedrag. Daarom is het belangrijk dat het schilderwerk een aantal jaren goed blijft. Sinds begin dit jaar werkt Woonplus aan een groot onderhoudsproject in Nieuwland. Hierbij gaat het om het schilderen van 15 woonblokken ter hoogte van de Schaep- mansingel. Bij de werkzaamheden worden zowel de binnenkant als de buitenkant van de woonblokken in een andere kleur stelling geschilderd. Hiermee ogen de blokken weer fris en schoon in de omgeving. De werkzaamheden worden uitgevoerd door Willemse Vastgoedonderhoud en zijn begin 2010 gereed. Algemeen Valeriusstraat 3-5 Postbus 25. 3100 AA Schiedam T 010 - 2045100 Openingstijden Maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.00 uur Website algemeen www.woonplus.nl www.woonstadschiedam.nl WE Beheer T 010 - 2045204 www.woonplusvvebeheer.nl Woning kopen T 010 - 2045104 Websites nieuwbouwprojecten www.havendijkrijnstraat.nl www.nieuwetuinen.nl - www.overhetwater.nl www.hettoernooiveld.nl www.woonstadschiedam.nl Colofon Woonplus Nieuws verschijnt elke laatste woensdag van de maand in Het Nieuwe Stadsblad. Het bevat mogelijk een beknopte en vrije weergave van wettelijke bepalingen. Bij een eventueel geschil kunt u zich niet op het Woonplus Nieuws beroepen. Raadpleeg in. zo'n geval altijd de wetten en regelingen zelf. E-mail: comm@woonplus.nl Redactie afdeling Communicatie Het volgende Woonplus Nieuws verschijnt op woensdag 30 september.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 12