augustus 2009 Informatiebijeenkomst Het Terras zaterdag 19 september WoonstadJJJ Prachtige watervilla's met vlonder Over het Water BeheerJJJI Te laat betalen kost geld! Voorde huurder Wijziging Woonplus spreekuren in de wijk Woonplus KortJJj Woonplus start voor het eind van het jaar met de bouw van 33 eengezinswoningen met tuin aan de Burgemeester van Haarenlaan. Dit nieuwbouwproject vormt samen met Het Prieel en Het Bordes de groene woonwijk Nieuwe Tuinen. Inmiddels is meer dan de helft van de woningen verkocht. Op de website www.nieuwetuinen.nl vindt u uitgebreide informatie over de woningen en de verschillende indelings mogelijkheden. Woonplus biedt kopers een aankoopgarantie van de oude woning met daaraan gekoppeld een afdekking ten behoeve van dubbele hypotheekrentelasten. Kopers die voor 1 maart 2010 een woning kopen van het project Het Terras kunnen bovendien rekenen op een aankoopvergoeding van maar liefst 10.000,-. Op zaterdag 19 september bent u van harte welkom op de speciale informatie bijeenkomst van 10.30 tot 13.30 uur bij Woonplus Schiedam, Valeriusstraat 5 in Schiedam. Tussen het Beatrixpark, de Parkweg en de Burgemeester van Haarenlaan realiseert Woonplus het project Over Het Water. Onderdeel van dit nieuw bouwproject zijn 16 Kadewoningen. Deze markante watervilla's worden geken merkt door een speelse indeling en een riante waterkamer met prachtige vlonder en panoramisch uitzicht over het water. Voor kopers met een eigen koopwoning, geldt binnen dit project een zeer aantrekke lijke aankoopgarantie voor de oude woning. Meer informatie over het project, de wonin gen en de aankoopregelingen is beschikbaar via www.overhetwater.nl. Zodra de bouw het toelaat, worden voor de KadëWoningen informatiedagen georgani seerd op locatie. De data hiervoor worden zo spoedig mogelijk vermeld op de website. Wanneer u het inschrijfformulier op de website invult, ontvangt u hiervoor auto matisch een uitnodiging. De huur betaalt u voor de eerste van elke maand aan Woonplus Schiedam. Dat staat niet alleen in de overeenkomst die wij met u hebben gesloten, maar ook in de wet. Als u de huur te laat betaalt, dan kost dat Woonplus veel geld. Automatische incasso Op tijd betalen kan heel gemakkelijk via een automatische incasso. Dat betekent dat u ons toestemming geeft om op de eerste van de maand uw huur af te schrijven. Voordelen van automatisch betalen: - u vergeet nooit te betalen - steeds terugkerende betalingen regelt u in één keer U regelt dit via de website of door op ons kantoor een machtigingskaart op te vragen. De complexbeheerders van Woonplus spelen.een belangrijke rol in de buurt, Zij vormen de ogen en oren van de wijk, wijzen op de regels en signaleren proble men. Op het spreekuur kunt u bij hen terecht voor vragen, opmerkingen en voor meldingen. Kijk voor een overzicht van de gewijzigde spreekuren onderaan deze pagina of op www.woonplus.nl. Vanaf 1 september 2009 worden de spreekuren in de wijk gewijzigd. In som mige gevallen is de frequentie aangepast of is het tijdstip en/of de locatie veran derd. Nieuw is dat bij sommige spreekuren een medewerker sociale begeleiding en een wijkagent aanwezig zijn. Opnames filmreeks Woonplus in volle gang Deze zomer ontwikkelt Woonplus een korte filmreeks. Via deze filmreeks willen we meer bekendheid geven aan wat we doen en voor wie. De opnames zijn in middels in volle gang. Wellicht heeft u onze cameraploeg al gezien in uw wijk. Woonplus werkt aan uw Woonwens. Daarom willen we in deze filmpjes een beeld geven van hoe wij dat doen en hoe onze klanten dat ervaren. De Woonplus filmreeks wordt aankomend najaar uitgezonden op Look TV. Onbezorgd klussen aan uw huurwoning Heeft u nog een paar vrije zomerdagen in het vooruitzicht? Misschien is dat voor u wel een mooi moment óm nog te klus sen in uw huurwoning. Uiteraard moeten deze klusjes wel voldoen aan bepaalde voorwaarden. Ten eerste om uw eigen veiligheid te waarborgen. En ten tweede wordt hiermee een goede kwaliteit gegarandeerd, ook voor een volgende huurder. Meer info over de voorwaarden van klussen aan uw huurwoning vindt u in onze brochure Onderhoud en Klussen. Kijk op www.woonplus.nl in het menu 'ik ben een huurder', ojider 'huurders brochures' voor een digitale versie van deze brochure. Een beller is sneller Wij hebben geconstateerd dat het keu zemenu nog niet optimaal benut wordt. Om u sneller en beter van dienst te zijn, vind u hieronder het overzicht van het keuzemenu, dat u krijgt als u naar het centrale telefoonnummer (010 - 204 51 00) belt. Na uw keuze wordt u direct doorverbonden met de juiste afdeling die uw vraag kan beantwoorden. Keuze Onderwerp reparatieverzoek <2) hüurbetalling, huurachter stand, eindafrekening stook- of servicekosten verhuur, huuropzegging of nieuwe woning woonomgeving, meldingen over vervuilirtg, ongedierte of overlast overige vragen Spreekuren Onze complexbeheerders en medewerkers sociale begeleiding van Woonplus spelen een belangrijke rol in de buurt. Zij vormen de ogen en oren van de wijk, wijzen op de regels, spreken bewoners aan, signaleren problemen en helpen deze op te lossen. Vragen, opmerkingen of meldingen? Bezoek het spreekuur! Vanaf 1 september zijn de spreekuren gewijzigd: Noord Van Beethovenplein Di. en do. 10.00 tot 10.30 uur Onderbouw Van Beethovenflat Groenoord midden, Bachplein en Straussplein Wo. 14.00 tot 15.00 uur B. VerhallenDlein 50a/b Groenoord Midden C Di. 10.00 - 12.00 uur L. Zimmermannplein 55a Groenoord-Zuid Di. en do. 14.00 tot 15.00 uur Willem Pijperstraat 31a Heijermansplein Di. en do. 09.00 tot 9.30 uur Begane grond Heijermansflat Woudhoek Lisztplein Di. en do. 10.00 tot 11.00 uur Lisztplein 241a Stad Centrum Di. 15.30 tot 16.30 uur Bagijnhof 20 Oost Di. 10.00 tot 11.00 uur Wattstraat 35 West Do. 15.30.tot 16.30 uur Kortlandstraat 11a Zuid Di. 14.30 tot 15.30 uur Oude Maasstraat 14 Nieuwland B.H. Gretelaan Di. 13.00 tot 14.00 uur B.H. Gretelaan 263 Nolenslaan Do. 13.00 tot 14.00 uur in Min. Donkerstraat 11 even weken D. Curtiusstraat 94 oneven weken Troelstralaan Ma. 13.00 tot 14.00 uur Buurtpost Troelstralaan 83

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 13