Start nieuw seizoen 3-daagse Minicruise naar Newcastle/ 0\ Boordevol theater in Brandersstad Afvallen zonder lijnen! Theaterquiz Liefhebbers komen aan hun trekken Kaarten voor Alain 'Ik voel me 10 jaar jonger' dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 26 augustus 2009 - Pagina 36 Van de vele reacties is meneer Groen uit Schiedam uitgekozen tot winnaar van de theaterquiz van Theater aan de Schie. Direc teur Frank Lissenburg overhandigt de trotse winnaar een mooie bos bloemen en voor iedere maand twee vrijkaarten voor voor stellingen in het theater. SCHIEDAM - De zomer is bijna voorbij, iedereen komt terug van vakantie en gaat weer naar school of aan het werk. Het is weer tijd voor een avondje theater! Een avondje lekker ont spannen in de zaal zitten en ge nieten van diverse voorstellin gen. Er. is voor ieder wat wils en voor alle theaterliefhebbers is het zeker nog niet te laat. Er zijn nog diverse kaarten verkrijgbaar voor een lachwekkende, span nende, ontroerende of bijzon dere voorstelling; ze staan dit seizoen allemaal op het pro gramma. Theater aan de Schie staat in ieder geval weer te springen om haar deuren te openen voor het publiek. Maar nog even geduld, want de eerste voorstelling in het nieuwe sei zoen is vrijdag 11 september om 20.15 uur. Dit jaar wordt het theaterseizoen spetterend geo pend door singer/songwriter Alain Clark. Samen met zijn va der Dane Clark en zijn 9 koppi- ge band geeft hij een eenmalig theaterconcert. De laatste 50 kaarten zijn nu beschikbaar. Ook zijn er nog uitstekende plaatsen beschikbaar voor pop ulaire voorstellingen als Javier Guzman, Chicago de musical, Ruth Jacott, Het Huis Anubis, Het Groot Niet Te Vermijden, Golden Earring, The Twelve Irish Tenors, de komedie 'Allo 'Allo met Alfred van den Heuvel en Oranje Boven met Jon van Eerd, Acda en de Munnik, Jör- gen Raymann, Wim Helsen, Claudia de Breij, Richard Groe nendijk, Eric van Sauers, Hans Liberg en Veldhuis en Kemper. Kijk voor uitgebreide en actuele informatie op onze website of bestel vanaf dinsdag 1 septem ber 2009 kaarten via de theater kassa, geopend op dinsdag van 13.00 -16.00 uur, telefonisch te bereiken via (010) 2 467 467 of reserveer 24 uur per dag kaarten via onze website www.theater- aandeschie.nl. SCHIEDAM - Na een spec taculaire seizoensopening vorig jaar, heeft Theater aan de Schie ook dit jaar weer een geweldige ope ning. Singer/songwriter Alain Clark neem vrijdag 11 september, om 20.15 uur, de aftrap. Hij geeft, samen met zijn 9-koppige band en zijn vader Dane Clark, een malig een theaterconcert om het seizoen van het Theater aan de Schie fees telijk te openen. De laatste vijftig kaarten zijn nu be- schikbaar. Kaarten reserve ren kan via www.theater- aandeschie.nl of 1 septem ber aan de kassa. SCHIEDAM - Het nieuwe theaterseizoen gaat weer begin nen en tot en met oktober heeft Theater aan de Schie leuke cul turele activiteiten op het pro gramma staan. Zo gaat het cul turele seizoen feestelijk van start tijdens de Rotterdamse Uitmarkt op zondag 6 septem ber van 12.00 -17.00 uur. Op de informatiemarkt presenteren verschillende podia, gezel schappen en musea het aanbod voor seizoen 2009-2010. Op het Schouwburgplein en in de Rot terdamse Schouwburg zijn er gratis optredens van onder an dere Vincent Bijlo, Scapino Bal let Rotterdam, Tante Patent en The Amazing Stroopwafels. Ook Theater aan de Schie presen teert tijdens de Rotterdamse Uitmarkt haar programma en veel artiesten zijn later in het seizoen ook te zien in Theater aan de Schie. Van vrijdag 25 tot en met zon. dag 27 september vindt in Schiedam de Brandersfeesten plaats, één groot spektakel. De Schiedamse havens komen, op zaterdagavond 26 september vanaf 21.00 uur, tot leven wan neer tientallen schepen meeva ren in de jaarlijkse Gondelvaart, het kroonstuk van de Branders feesten. Ook Theater aan de Schie zal te zien zijn met een The Amazing Stroopwafels prachtig versierde en verlichte boot. Zaterdag 3 oktober, van 12.00 - 16.00 uur, organiseert Theater aan de Schie de Culturele Uit markt Noord Gaat Uit! op het plein van winkelcentrum Krona in het Sveapark in Schiedam. Meer informatie via www. theateraandeschie.nl. Verwacht in september Spirit of the Dance The New Generation is een adembenemend dansspek- takel van Spirit of the Dance. Deze ultieme dansshow is ongetwijfeld één van de bes te dansshóws ooit. Flitsende, overdonderende dans, afge wisseld met sensuele en ge passioneerde ritmes vanuit de hele wereld zijn zaterdag 26 september 2009, om 20.15 uur, te bewonderen in Theater aan de Schie. Start kaartverkoop Youp van 't Hek Cabaretier Youp van 't Hek is vrijdag 26 en zaterdag 27 maart 2010 samen met Lotte Horlings te zien in zijn nieuwste show Omdat de nacht.Per voorstelling zijn nog 350 kaarten beschik baar. Kaartverkoop- voor deze voorstelling start zaterdag 12 september om 13.00 uur aan de kassa van het theater, vanaf 16.00 uur kunnen er kaarten via internet gereser veerd worden. Meer weten over het pro gramma van Theater aan de Schie. Kijk dan snel op www.theateraandeschie.nl weGeNeR Huis-aan-huisMedia Vanaf 89,- NU v.a. slechts 49,- p.p. Geniet van hét ideale uitje tijdens de 3-daagse Cruise naar Newcastle en profiteer tijdens uw verblijf van de la ge prijzen door de gunstige wisselkoers! Aan boord vindt u verschil- lende restaurants, bars, een nachtclub met live optre dens, casino, bioscopen, winkels en een zonnig terras op het bovendek. Dag 1: 17.30 uur vertrek vanuit IJmuiden. Dag 2: 09.00 uur aankomst in Newcastle met aanslui tend bustransfer naar het centrum van de stad. 15.45 uur bustransfer terug naar de terminal waar het schip om 17.00 uur vertrekt. Dag 3: 10.30 uur aankomst in Umuiden. Info: - Informatie en tarieven zijn onder voorbehoud van omissies en drukfouten Speciale aanbiedingsprijs bij vertrekdata; 1,5,6,7,8,9,13,14,15,20,21,22,23,25 september 49,- 12, 18, 24, 26 september 59,- Inbegrepen zijn de retourpassage IJmuiden - Newcastle in een 2-, of 4-persoons binnenhut met douche en toilet, volop entertainment aan boord, de bustransfer terminal - centrum Newcastle v.v., reisinformatie en een boekje over Newcastle. Boek online via www.dfds.nl/weekx en be spaar 15 euro reserverings- kosten of bel 0255 5466 66 o.v.v. de boekingscode WEEKX DFDS SEAWAYS Door Margon van den Berg SCHIEDAM - "Ik voel me 10 jaar jonger. In zes maanden tijd ben ik 20 kilo afgeval len. Mijn lichamelijke klachten zijn met 95% afgenomen. Ik ben ook, terwijl ik toch astmatisch ben, veel minder kortademig geworden", vertelt een enthousiaste Rita K. Zij is een van de cursisten/die met enthousiasme het 'Afvallen zonder lijnen' programma volgen van Make It Easy. "Het leuke is, dat je normaal eet en ook best veel lekkers mag waar je niet dik van wordt." Directeur Yvonne Bakker van Make It Easy hoort dit soort verhalen dagelijks. "Het programma bestaat uit een combina tietherapie. Vijftien jaar geleden zijn wij als eerste in ons land daarmee begonnen bij rookverslaafden. Inmiddels is gebleken, dat ook degenen die teveel eten of snoe pen, met de combinatiemethode grote successen boeken." De basis is de auriculotherapie ofwel oor acupunctuur. Daarmee wordt het lichame lijke aspect van teveel eten aangepakt. Er worden daarvoor kleine puntjes op het oor gezet. Het is absoluut pijnloos. En het heeft meteen effect. Maar het programma bevat meer. "Als je niet anders gaat denken, blijft toch de gedachte hangen dat je iets moet op geven, dat bijzonder is en lekker. Door ook je gedachtegang over eten aan te pakken, kan iedereen, die daarvoor open staat, slagen." hanteert wordt gewerkt met piepkleine puntjes die pijnloos in hei oor worden geplaatst. Deze zorgen voor een snellere ve tverbranding en datje geen behoefte hebt aan zoetigheid en Igggg/BBBi "'vormabgotoiK.-.-: Er wordt geen dieet voorgeschreven. "Zeker als je een druk leven leidt, heb je geen tijd om precies volgens het boekje boodschappen te doen en te koken. Wij zeggen: eet gewoon waar je trek in hebt. Er zijn maar een paar onbelangrijke dingen die je moet laten staan, zoals chips en koekjes. Verder mag je nagenoeg alles eten." De belangrijkste tip: "Maak van het afval len zonder lijnen elke dag een feestje!" De Make It Easy methode wordt toepast in 24 praktijken in Nederland. Een van de therapeuten is Yvonne Bakker zij werkt uitsluitend op afspraak. Om u nog beter van dienst te zijn er elke maand op dinsdag behandelingen in Schiedam bij Wijkcentrum De Blauwe Brug op het Bachplein 590. Voor alle verdere informatie en voor het maken van een afspraak kan van 09.00 uur tot 19.00 uur gebeld worden naar 0174-213202. Voor meer informatie tevens: www.makeiteasy.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 36