u* t V IDensen .nl Cornelia Maria van Kempen-de Leede Carla van den Heuvel-Ruseier g} 'Scultrice' Waaijers Uitvaartverzorging de Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: D EWEEKKRANT. N L Woensdag 26 augustus 2009 - Pagina 6 Aan alles komt een einde, het geleende leven is voorbij. Dankbaar en tevreden ga ik van jullie heen, mooie herinneringen zullen blijven. Na een kortstondige ernstige ziekte nam het leven een einde voor mijn goede en innig geliefde vader Reinier van Rutten Rein werd 83 jaar. Hij volgde zijn echtgenote Tiny reeds na een jaar. Yvon van Rutten Peter Correspondentieadres: C.A. van Rutten Max Planckplaats 237 3068 ZE Rotterdam Rein is overgebracht naar het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De gezongen uitvaartmis zal worden opgedragen vrijdag 28 augustus om >4.15 uur in de Basiliek van de H. Liduina en O.L.Vr. Rozenkrans, Singel 104 te Schiedam, waarna de crematieplechtigheid plaats vindt om 15.45 uur in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. One day I'll fly away Geheel onverwacht en te vroeg is in alle rust van ons heengegaan mijn lieve man en maatje, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en mijn schoonzoon Gerardus Marinus Gregorius van Hassel Geert Breda, t Maassluis, 11 januari 1941 21 augustus 2009 Ineke Jochem en Francisca Liane en Paul Anfernee, Yentl, Timo, Daan, Tom Niels en Chantal Benjamin D. L. Boomert-van der Ree Peter van Anrooylaan 185 3144 LG Maassluis Geert is overgebracht naar het rouwcentrum aan de Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op donderdag 27 augustus om 12.00 uur in het crematorium "Beukenhof" aan de Burge meester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid de fami lie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Een uniek mens is niet meer!! Geschokt en intens verdrietig zijn wij, door het plotselinge overlijden van onze beste en lieve vriend Geert van Hassel We zullen je ontzettend missen! Voor altijd in in ons hart Jacques en Neeltje Groeneveld Na een liefdevol, zorgzaam en actief leven nemen wij verdrietig afscheid van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot- oma weduwe van Henk van Kempen 8 oktober 1922 f 22 augustus 2009 Tineke en Wim Jeroen en Marieke, Lisanne Matthijs en Inge, Sem Annemieke en John Koos en Zosia Freek Gijs Leonieke en Jan Maarten Sander Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. J.J.M. Mulder, Postbus 399,3IOO AJ Schiedam U kunt afscheid van mama nemen op woensdag 26 augustus van 19.30 uur tot 20.30 uur bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Pr. Bernhardlaan 121 in Schiedam. Wij nodigen u uit voor de afscheidsdienst op zaterdag 29 augustus om 11.30 uur in de kapel van Frankeland, Liduinastraat 10 in Schiedam. Vervolgens komen wij om 13.15 uur samen in de aula van crematorium Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van Het Zonnehuis, afdeling Jupiter, voor hun liefdevolle verzorging. In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van mijn lieve zoon, onze broer, zwager, oom en oud-oom Jean-Paul Baartman in de leeftijd van 41 jaar. M.C. Baartman - de Vries J. Baartman f" Yolanda en Theo Marvin en Sabrina Cita, Bradly, Melissa Kevin en Patricia Michella en Casper Niels, Anouk Angelica en Alex Kelsey Mario en Caroline Fayo 21 augustus 2009 Correspondentieadres: M. Baartman Burgemeester Letteweg 38 3233 AG Oostvoorne De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. De leegte blijft, het verdriet enorm groot, m.aar hartverwarmend waren de aanwezigheid van zo velen, de troostende woorden en vele kaar ten bij het afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en over grootvader Aart Visser Dit heeft diepe indruk op ons gemaakt en be vestigt dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Voor ons zijn alle mooie kaarten, brieven, alle aanwezigen tijdens de crematieplechtigheid en het condoleren een waardevolle her innering. W. Visser-Winter Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Schiedam, augustus 2009 Uw overweldigende belangstelling tijdens het ziek zijn en na het overlijden van Edwin van Straten was voor ons hartverwarmend. Het medeleven in de vorm van honderden kaarten, brieven, bloemen, uw aanwezigheid, de warme woorden en een royale bijdrage aan het KWF heeft ons enorm gesteund. Wij hebben dit heel erg op prijs gesteld. Wanneer je ons met warmte blijft omringen dan zal de wereld niet zo koud meer zijn en dan zullen wij ondanks alle pijn toch op een dag weer vogels horen zingen. Bedankt. Harry en Hilde Michel en Diana Steven en Mandy M. van Straten - Bosmans* en verdere familie Met intens verdriet geven wij kennis dat tot onze grote ontsteltenis totaal onverwacht is overleden mijn allerliefste vrouw en mijn lieve moeder 8 mei 1946 18 augustus 2009 Haar leven werd gekenmerkt door onvoorwaar delijke liefde. Wat zullen we haar ongelooflijk missen. C.J. (Hans) van den Heuvel H.M.B. (MicHiel) van den Heuvel en Rebecca Stadhouderslaan 107 3116 HM Schiedam Naar Carla's uitdrukkelijke wens hebben we haar in stilte begraven. 010-474.11.44 Dag en nacht bereikbaar Sinds 1943, al drie generaties lang, een vertrouwd adres,voor begrafenissen en crematies in Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en omstreken www.waaiiersuitvaart.nl open: wo t/m vr 10.00-17.00 of volgens afspraak De Derde Hoeve 30 Maasdijk tel.: (0174) 52 81 43 4$

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 6