Rabobank Nieuws Ga jij dik winnen? Rabobank Rabo Dikke Banden Race Startende ondernemers Sparen voor uw schoolgaande kinderen? Zondag i 20 september v 2009 J Het is tijd voor de Rabobank Rabobank Schiedam-Vlaardingen Karei Doormanweg 48 3115 JD Schiedam Tel.: (010) 248 15 15 Het H tijd vooi Snelle en succesvolle verkoop van uw woning? www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen Rabobank Rotterdam Sawini Trade Schiedam MS product Design Horse Attraction Rumax Bouw MC Interbouw Dierendïngen Sonja Yeltje Kinderkleding Meld je zo snel mogelijk aan! De wedstrijden worden gereden in drie leeftijdscategorieën en je doet mee op je gewone fiets. Als winnaar mag je zelfs meedoen aan de landelijke finale! Wil je er zeker-van zijn dat jij mee kunt doen, meld je dan snel aanppwww.rabobank.nl/schiedam- vlaardingen. Als ondernemer in het midden- en kleinbedrijf kunt u voor het beste advies op het gebied van betalingsverkeer, financieren en verzekeren terecht bij het team Bedrijven Advies van Rabobank Schiedam-Vlaardingen. Wilt u uw financiële zaken eens doornemen? Maak gerust een afspraak met één van onze bedrijvenadviseurs via (010)248 1520. Ra boba n k bed rijvenadviseur Sonja Smits: "Wijprofileren ons graag als netwerkbank en onderhouden nauw contact met tal van partners in het bedrijfsleven. Zaken doen met de Rabobank betekent daardoor vaak het uitbreiden van je netwerk. En dat is bok voor startende ondernemers erg waardevol.": Rabobank Schiedam-Vlaardingen wenst de volgende starters veel succes met hub nieuwe onderneming! Vlaardingen Ata Vishandel Schroot Onderhoud Moois van Mooy Bloembindersatelier Websterk Kugukunal Interim Management AMG Koelservice Hoveniersbedrijf Boy Hart Op zondag 20 september om 15:00 uur wordt tijdens de 52e wielerronde van Schiedam de Rabo Dikke Banden Race verreden. De Dikke Banden Race is een échte wielerwedstrijd op een kort parcours en is bedoeld voor meisjes en jongens van 7 tot 12 jaar uit Schiedam en Vlaardingen. Wat is er nog meer te doen? Maar er is meer te zien die dag, Al vanaf 0:00 uur worden er diverse wedstrijden verreden van onder andere de amateurs A en B. De wedstrijden worden georganiseerd door RMCD De Coureur. Start-en finishplaats: Karei Doormanweg, Bedrijvenpark Vijfsluizen, Schiedam. De toegang is gratis!

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 21