Zorgeloos in de natuur Kamera-Express houdt uw mooiste momenten in beeld Landal de Weekkrant Nieuwe Stadsblad Er zijn talloze webwinkels voor fotografen. Maar Kamera-Express slaagt er nog steeds in zich te onderscheiden, dankzij een uiterst breed assortiment én dankzij diverse aanvullende diensten. Eén van deze aanvullende diensten is sinds kort de Kamera Express album printservice. Topkwaliteit fotoalbums, kalenders en posters die in eigen huis worden geproduceerd. Voor elke gelegenheid is er wel een fotoboek, kalender of poster. Verjaardagen, het week endje weg, een jubileum, het eerste zwemdi ploma, etc. Unieke herinneringen blijven zo voor eeuwig bewaard. Laat uw creativiteit de vrije loop. Van het formaat tot de achtergrond, van het lettertype in de tekstblokken tot kaders en sjablonen... u be paalt het allemaal zelf! Kamera Express weet wat u wilt: mooie herinneringen op prachtige wijze bewaren in bijvoorbeeld een fotoboek. En dat is het enige dat telt! De fotoalbums en kalenders worden geprint op een High End Canon Imagepress. Een geavanceerd controlesysteem op deze machine zorgt voor beeldstabiliteit, een fantastische klëurvastheid en uitzonderlijke beeldconsistentie met de uitstraling van offsetdrukwerk. En tijdens het hele productieproces vinden meerdere kwali teitscontroles plaats waardoor uw fotoalbum of kalender terecht een blijvende herinnering wordt. Hoe kan ik een album, kalender of poster bestellen? Ga naar: www.kamera-express.nl/afbumprintservice WGGBNGR Huis-aan-huisMedia 30% korting bij Landal GreenParks Heerlijk een weekend of een midweek weg in eigen land of net over de grens. Gezellig met vrienden of met het hele gezin? Misschien willen opa en oma gezellig mee of nemen de kinderen een vriendje of vriendinnetje mee. De bungalowparken, met veelal vrijstaande bungalows, vindt u in de mooiste natuurgebieden van Nederland en Duitsland. De par ken zijn vooizien van verschillen de faciliteiten om uw vakantie volledig af te stemmen op uw persoonlijke wensen. Van een restaurant en fietsverhuur tot een zwembad met waterattracties en soms een golfbaan. Speciaal voor u als lezer van de Wegener Weekkrant heeft Landal GreenParks een aanbieding: - 30% korting op een week-, weekend- of midweekverblijf in de periode van 4 september tot 6 november 2009. - Daarnaast ontvangt u een horecawaardecheque t.w.v. 20,- .i Actievoorwaarden: Deze aanbieding geldt: - Op de volgende parken van Landal GreenParks: Aelderholt, Coldenhove, Heihaas, Heideheuvel, Landgoed 't Loo, Miggelenberg, Rabbit Hill, Twenhaarsveld, Hoog Vaals, Het Vennenbos, De Lommerbergen, Hochwald, Mont Royal, Sonnenberg, Warsberg en WirfttaJ. - Niet in combinatie met andere kortingen, spaarprogramma's, all-in arrangementen en acties - Aankomsten én verblijven in de periode 16 tot 23 oktober 2009 zijn uitgesloten; - Alleen voor nieuwe reserveringen; - Wanneer u reserveert voor 23 oktober 2009 Informatie en reserveren Deze aanbieding is uitsluitend telefonisch te reserveren. Voor meer informatie, reserveringen en de voorwaarden kunt u contact opnemen met Landal GreenParks 0900 - 8842 0,20 p.min.) of kijk op www.landal.nl/WEG17L Vermeld bij uw reservering wel de code WEG17L Over Kamera-Express 15 jaar geleden begonnen als fotospe ciaalzaak met postorderservice. Daar mee had het een primeur: fotografie- apparatuur werd destijds uitsluitend via de 'normale' detailhandel ver kocht. De postorderervaring gaf Ka mera-Express enkele jaren later een vliegende start als webwinkel. Boven dien heeft Kamera Express ook een grote fysieke winkel met onder meer een professional-afdeling en aparte afdelin gen waar klanten bijvoorbeeld cameratasseh en statieven kunnen uitproberen. Het aanbod is zeer breed, van het kleinste schroefje tot de grootste koffer, van ge heugenkaart tot statief, bijna alles is uit voorraad leverbaar. Daarnaast geeft Ka mera Express beginnersopleidingen over het werken met digitale spiegelreflexca mera's en geven experts van fabrikanten regelmatig lezingen. Tot slot vinden re gelmatig demodagen van nieuwe apparatuur plaats. Bij Kamera Express kunt u in alle rust camera's en ander apparatuur vasthouden en/of uitproberen. Bezoek daarom Kamera Express. Rietbaan 5, Capelle a/d Ijssel. www.kamcra-express.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 23