Narmi Brain 'Wil jij werken in een professionele omgeving?' Medewerker algemeen secretariaat (m/v) Sonneburgh Buurtwinkels zijn sociaal en gezellig Salonleiding m/v Full- en Parttime kappers m/v (op oproep basis) e iING medewerkster Simons snackcorner Schiedam noord Tel. 010 - 4708919 dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 2 september 2009 - Pagina 40 Werken+ Je gaat naar de middelbare school en dan heb je eigenlijk de keuze voor een toekomstig beroep al gemaakt. Vmbo-ers kiezen al concreet en anders is het wel het vakkenpakket dat bepalend is. Vroeger was dat een keus 'voor het leven', maar tegenwoordig verandert menig een later alsnog van beroep. In 2008 is volgens het CBS 13 procent van de 6,7 miljoen wer kenden van beroep is veran derd; dat zijn 880 duizend men- sen. Een paar jaar geleden was dat nog 9 procent. De hoogste beroepenmobiliteit is te vinden bij de lagere beroepen. Het gaat dan bijvoorbeeld om zwemin- structeurs, (leerlingjverpleeg- kundigen en kelners. Boswach ters, (dieren) artsen, apothekers, advocaten en rechters vallen onder de beroepsklassen met een lage mobiliteit; slechts 5 procent van deze werkenden kozen voor een ander beroep. Een verandering van beroep be tekent niet altijd een verande ring van werkkring. Sommige werknemers wisselen binnen de organisatie waarin ze werk zaam zijn van beroep. Van de 880 duizend mensen die van beroep zijn gewisseld, was tweederde ook van werkkring veranderd, terwijl de rest in de zelfde werkkring bleef. Een ver andering van beroep gaat de laatste jaren overigens wel steeds vaker samen met een verandering van werkkring. De Hervormde Stichting Sonneburgh is een protestants-christelijke zorgverlener binnen het Rijnmond-gebied die diverse instellingen beheert. Samenwerking, wederzijds respect en vertrouwen staan bij Sonneburgh in een hoog vaandel. Het Algemeen Secretariaat van Stichting Sonneburgh vraagt een Stichting Sonneburgh is een protestants-christelijke zorg verlener die in de regio Rijnmond diverse instellingen beheert. Sonneburgh telt, verdeeld over de locaties Groene Kruisweg te Rotterdam-Charlois, Ravenswaard te Rotterdam-Usselmonde en Het Havenlicht te Pernis, 286 verzorgingsplaatsen, 189 servicewoningen, 116 somatische verpleeghuis bewoners, 36 plaatsen voor pg-bewoners en 6-8 plaatsen voor dagbehandeling. Van de kandidaten wordt verwacht, dat zij de protestants-christelijke identiteit van Sonneburgh kunnen onderschrijven. Taken: - De functionaris is een aanspreekpunt voor bewoners, familieleden, instanties en personeel, zorgt voor het verwerken van gegevens in het GIZ, verzorgt typewerk, medische correspondentie, vergaderzalen beheer en agendabeheer, notuleert vergaderingen en is woonconsulent van de serviceflat. Functie-eisen: - Afgeronde relevante opleiding op MBO-niveau. - Ervaring in het werken met diverse computersystemen o.a. Lotus Notes, MS Word en MS Excel. - Ervaring met het administratieve proces is vereist. - Serviceverlening, klantvriendelijkheid en nauwkeurigheid zijn vereist. - Affiniteit met de zorgverlening. Arbeidsvoorwaarden: De CAO Verpleeg-, Verzorgingshuizen en Thuiszorg is van toepassing. De functie is ingedeeld in functiegroep 30. Het betreft een arbeidsovereenkomst op oproep basis voor bepaalde tijd. Inlichtingen: Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer M.A. Buizer, locatiemanager. Telefoon: 010-29 18 444 Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen, samen met uw C.V., richten aan: Hervormde Stichting Sonneburgh Afdeling Personeelszaken Groene Kruisweg 381 3084 LM Rotterdam De buurtwinkel houdt stand. Grote winkelcentra met veel filiaalbedrijven en steeds meer en groter supermarkten hebben de buurtwinkel aardig in de verdrukking gebracht. Het zijn er wel veel minder, maar de overgebleven buurtwinkel zijn onver minderd populair gebleven bij de consument. Driekwart van de Nederlanders bezoekt regelmatig een buurtwinkel en van deze groep haalt 13 procent het grootste deel van zijn boodschappen bij buurtwinkels. Dat blijkt uit onder zoek vari Ruigrok Netpanel. De belangrijkste redenen voor consumenten om een buurtwinkel te bezoeken zijn de nabijheid, de kwaliteit, het vakmanschap en de goede service. Van de respon denten zegt 40 procent de buurtwinkel als een leukere manier van winkelen te ervaren. Tevens worden sociale waarden toegeschreven aan buurtwinkels, zoals gezellig heid en sociale controle. Er is bij ons nog plaats voor een parttime voor 20 uur per week Waarom zou je alleen maar dromen van een krachtige kapperscarrière? Wij zoeken nog enthousiaste collega's voor onze nieuwe salons in Rotterdam. Maassluis, Delft en Leidschendam en voor onze tweede salon in Capelle aan den Ussel! Bij BrainWash krijg je volop doorgroeimogelijk heden en je werkt met een ambitieus en Jeuk team. Zit dus niet stil en mail snel je cv naar jobs@brainwash-kappers.nl of per post naar BrainWash Kappers, Antwoordnummer 10136, 5200 VB Den Bosch (geen postzegel nodig). Jouw kapper Snelst groeiende kappersketen en grootste werkgever van Nederland Volop carrièremogelijkheden Verbeter jezelf in onze eigen Academy Leuke collega's en een altijd drukke salon Deelname aan shows en wedstrijden BrainWash heeft 63 kapsalons in Nederland! Capelle aan den Ussel, bij Albert Heijn, Picassopassage Capelle aan den Ussel, Wc De Terp, Amsteldiep 9 Binnenkort openen wij ook in: Maassluis, winkelcentrum Koningshoek Delft, naast Albert Heijn, Choorstraat 45 Rotterdam, Leidschendam www.brainwash-kappers.nl WELLA PROFESSIONALS Boekhouder of tuinman FOTO: ED DEWAERHEUT

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 40