CQ Jij gaat hogerop1- PRIMO 23= MANAGEMENT ASSISTENT (M/V) ook in een gloednieuw gebouw Gezocht: leerling steigerbouwer SOC "Een gezonde logistieke carrière start hier" Logistieke banenmarkt voor functies op LBO, MBO en HBO niveau A healthy future starts here. RIJK ZWAAN Voor jou is niets te hoog gegrepen! Bel voor meer informatie 0492 66 17 25 of mail je CV naar info@socholland.nl dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 2 september 2009 - Pagina 41 "De logistieke afdeling is constant bezig met verbeteren. Dat is nodig, omdat We jaarlijks met 8% groeien. Onze hoofdtaak is ervoor zorgen dat alle zaden, die van over de hele wereld naar De Lier komen, op tijd klaar zijn voor uitlevering aan tuinders. Door de groei hebben we logistieke vacatures op diverse niveaus. Onze banenmarkt is een mooie gelegenheid om met de logistieke functies, collega's en het bedrijf kennis te maken. Als je op zoek bent naar een logistieke baan, meld je. dan aan via work@rijkzwaan.nl en kom op donderdag 10 september a.s. tussen 16.00 en 19.00 uur langs op onze vestiging in De Lier." Rijk Zwaan behoort tot de wereldtop in het maken van nieuwe groenterassen. Onze 1500 medewerkers staan op de eerste plaats. Dat werkt en daar zijn wij trots op. Je krijgt bij ons alle kans om te groeien en een bijdrage te leveren aan een gezond product. Bij Rijk Zwaan kun je met een vast contract aan de slag in diverse functies. Van laboratorium tot ICT en logistiek, op kantoor en in het veld, in Nederland of daarbuiten. Interesse in de banenmarkt of de vacatures op andere afdelingen bij Rijk Zwaan? Kijk dan op www.workatrijkzwaan.com en meld je aan voor onze banenmarkt! f Powered by ©JobTrack.nl Argos ^gjjjjphroep Als verzorgende IG, verpleegkundige of zorgcoördinator werken Verpleeg- reactiveringscentrum DrieMaasStede in Schiedam opent begin volgend jaar de deuren van haar nieuwe gebouw. Wij hebben daar enthousiaste verzorgenden IG, verpleegkundigen en zocgcoördinatoren bij nodig. Wil je meehelpen iets bijzonders te maken van de zorg die hier gegeven wordt? Lijkt het je aantrekkelijk een bijdrage te leveren aan een warm onthaal van de bewoners? In een locatie waar onder andere een zwembad en sfeervolle brasserie aanwezig zijn? Neem dan contact met ons op voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek! Werken bij- Wij bieden je een prettige werkomgeving waar veel ruimte is voor persoonlijke aandacht en ontwikkeling. Je kunt bij ons kiezen uit een ruim aanbod van opleidingen om je steeds verder te professionaliseren. Je krijgt een salaris conform de CAO WT. Daarnaast kun je deelnemen aan allerlei extra's, zoals het fietsproject, de spaarloonregeling en collectieve verzekeringen. Geïnteresseerd? Heb je een diploma Verzorgende IG niveau 3, eventueel aangevuld met de deelkwalificaties niveau 4 (402,403 en 407), of een diploma Verpleegkundige niveau 4, dan zoeken we jou! Voor meer infor matie kun je bellen naar de afdeling P&O, op telefoonnummer oio - 427 8158 of oio - 427 8159, of kijken owÉfrw. argoszorggroep.nl. Je sollicitatie met CV kun je per e-mail sturen naar 1 ofperjost ri Sar Argos Zorggroep, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 4023,3102 GA Schiedam. Primo Schiedam kent 11 scholen voor basisonderwijs en basisonderwijs. Van de kinderen in de basis schoolleeftijd bezoekt in Schiedam ruim 50% een openbare school. Dit I I betekent dat onze scholen dagelijks zo'n 3500 teerlingen verwelkomen. OCf1 leoam Bkéschoolheeftzijneigensleerenvisie;vanmodemklassikaal,ont- stichting primair OPENBAAR onderwijs Elke school heeft zijn eigen wijk;, van historisch tot nieuwbouw. Wegens vertrek van een van de medewerkers van het stafbureau is het bestuur van de Stichting Primair Openbaar Onderwijs, Primo Schiedam per direktop zoek naar een (0,5 fte/schaal 7 CAO PO) Taken zullen o.a. bestaan uit: Secretariële en administratieve ondersteuning van de algemene directie en overige stafmedewerkers Ondersteuning van de afdeling personeelszaken, waaronder het coördineren van invalwerkzaamheden op de scholen Archivering Functie-eisen: Afgeronde opleiding tot secretaresse management assistente of vergelijkbaar werk- eh denkniveau Enkele jaren werkervaring Goede contactuele eigenschappen Goede beheersing van de Nederiandse taal in woord en geschrift Gestructureerd en planmatig kunnen werken Goede beheersing van MS Office Flexibele werkhouding Het betreft een duo-functie. De werkdagen worden in onderling overleg vastgesteld. Voor informatie kunt u zich wenden tot dhr. J.R. Pallencaöe, 010-4260446. Reacties inclusief CV kunt u voor 15 september 2009 sturen naar: Primo Schiedam, t.a.v. dhr. J.R. Pallencaöe, Kerklaan 29,3121 KC Schiedam of per email aan j.pallencaoe@primoschiedam.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. SOC Holland B.V. biedt dé opleiding voor werkend leren in de steigerbouw. Wat bieden wij jou? Werken en leren tegelijk 1 jaar durende studie Vanaf 22 jaar een bruto salaris van 2.166,- per maand! Holland

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 41