ëek /(HUIK* w fr Krant Zeven onvergetelijke zondagochtenden in de Doelen Gemakkelijk en snel bestellen Aanvang Zondagochtend-concerten in de Doelen Rotterdam Parkeren in Rotterdam centrum Bestelformulier voor de 49e najaarsserie 2009 |XI A weGeNeR Huis-aan-huisMedia Zondag november Jarenlang het gezicht van de groep Total Touch, maar daarna ook zeer succesvol als solozangeres. In 2001 begint Trijntje Oosterhuis met haar eigen band aan haar theatertour. Er volgen jaren met bijzondere samenwerking, zoals haar optredens tijdens concerten van Burt Bacharach. in Japan! Haar gastoptreden op het International Jazz Festival in Salt Lake City, een nieuwe theatertour en niet te vergeten Symphonica in Rosso rnct_ Lionel Richie en Candy Dulfer. Deze zondag verzorgt ze samen met pianist Hans Vroomans een intiem concert vol prachtige luisterliedjes en muzikale hoogtepunten. Zondag Amstel Quartet 8 november Niti Ranjan Biswas Hoewel de combinatie tussen westerse muziek en Indiase muziek al vaker succesvol is toegepast, is de specifieke bezetting - vier saxofoons van het Amstel Quartet en de virtuoze tablaspeler Niti Ranjan Biswas - volledig nieuw. De tabla is het meest gebruikte ritmische begeleidingsinstrument in de Hindoestaanse muziek. Naast deze muzikale vermenging presenteert Niti Ranjan Biswas een fenomenale solo op zijn tabla's en speelt het Amstel Quartet hoogtepunten uit zijn klassieke repertoire zoals de wonderschone Pavane van Ravel en betoverende meditatieve noten van Philip Glass. De voofverfcoopservice van de Zondagochtend-eoncerten sluit op 30 november tridien u gebruik maakt van de service voor toezending van eert acceptgirokaart Op alle verkoopadressen kunt u </m 14 december (zolang de voorraad strekt) terecht voor contante betaling. INTERNATIONAAL THEATER ORGANISATIEBUREAU WWW.HANSON.EU Iedereen uit Rotterdam en omgeving heeft wel eens een concert op de vroege zondagoch tend in de Doelen bezocht en het Lied van de Week meegezongen. Presentator zanger acteur Gerard Cox en pianist Bert Nicodem luiden het concert in met het populaire Lied van de Week, waarin actuele gebeurtenissen bezongen worden. De foyer opent haar deu ren om 09.45 uur. De Grote Zaal - waar u zelf een plaats kiest - kunt u betreden om 10.30 uur. Het concert begint om 11.00 uur en eindigt om ongeveer 12.15 uur. Zondag 15 november Mathilde Santing Een tv-optreden in 1981 bij Sonja Barend bezorgt Santing landelijke bekendheid. Nu, 28 jaar later, is ze nog steeds een bekendheid. Zo presenteerde ze vorig jaar haar nieuwe theatershow Stay inside the Light met een nieuwe, uitgebreide, band: The Spirit of Volunteering. Met diezelfde band stond ze vorig jaar zomer in het Vondelpark met het concert 'Mathilde Santing ontvangt: chique en ruig'Deze zondag kunt u live van deze bijzondere zangeres te genieten. Zondag 22 november Bill Baker's Big Band Glenn Miller is dé inspiratiebron voor Bill Baker, de oprichter van de Bill Baker's Big Band. Het 17 koppige jazzorkest, onder de muzikale leiding van Egbert Kemner, studeert ieder jaar een nieuwe theatershow in en deze zomer treedt de Bill Baker's Big op in Iowa, Amerika, tijdens het Glenn Miller Festival. Hoe dat bezoek en die shows gaan lopen, zal zeker duidelijk worden tijdens het zondagochtendconcert op 22 november, want daar presenteert de Bill Baker's Big Band de show 'Back from the Glenn Miller festival' Zondag 29 november Liesbeth List Eigenlijk is een introductie van Liesbeth List helemaal niet nodig. Haar prachtige stemgeluid en uitstraling heeft haar al vele volle zalen, mooie recensies, bekroonde cd's en bekendheid opgeleverd. In 2001 en 2002 stond Liesbeth in de theaters met hetjubileumprogramma "Van Shaffy tot Piafwaarin zij terugblikte op haar 35-jarige carrière. Hierin bracht zij een ode aan haar vijf helden: Frank Boeijen, Jacques Brei, Edith Piaf, Ramses Shaffy en Mikis Theodorakis. En dit jaar kruipt Liesbeth opnieuw in de huid van Edith Piaf in 'Piaf - de musical'. Haar zondagochtendochtend zal zonder twijfel een genot voor oog en oor worden! - Zondag 6 december Jan Vayne en Petra Berger Een zangeres met internationale allure en een pianovirtuoos, die als solisten de afgelopen jaren grote successen oogsten, bundelen hun krachten. De samenwerking tussen Jan Vayne en Petra Berger staat garant voor een afwisselende, muzikale voorstelling van hoog niveau. Tijdens haar samenwerking met Jan Vayne wordt haar veelzijdigheid als zangeres nog eens extra benadrukt; van klassiek tot pop, van ehanson tot Nederlandstalig, ze draaien hun hand er niet voor om! Zondag 13 december White Christmas at the Doelen Er zijn van die tradities waar je bijna een heel jaar naar uit kunt kijken. Kerst is zo'n traditie, vooral in combinatie met het sfeervolle kerstconcert van het ruim 50 man tellende Orkest Musical Souvenir o.l.v. Rien den Hartog. Vorig jaar werd het publiek verrast bij kerstcadeautjes in de vorm van gastoptredens van o.a. Mark Dakriet, Silvia Robbemont en Gerard Cox. Het is niet te voorspellen wat Musical Souvenir dit jaar in petto heeft, maar één ding staat vast: dit is ook weer zo'n zondagochtendconcert dat u niet mag missen! r i mrm I - in het centrum van Rotterdam betaalt u op zondagmorgen vanaf 12,00 uur parkeergeid (alleen met chipknip!), U kunt echter vóór die tijd betalen; de meter treedt pas om 12.00 uur in werking. OMSCHRIJVING PRIJS Keuze passe-partout: u kunt 5 Zondagochtend-concerten 50,00 uit de reeks van 7 kiezen (5 x 10,- Passe-partout: 7 Zondagochtendconcerten x 9,50 66,50 (Losse kaarten: 11,50) zondag Trijntje Oosterhuis €11,50 1 november zondag Amstel Quartet 11,50 8 november Niti Ranjan Biswas zondag Mathilde Santing 11,50 15 november zondag Bill Baker's Big Band 11,50 22 november zondag Liesbeth List 11,50 29 november zondag Jan Vayne en Petra Berger 11,50 6 december zondag White Christmas at the Doelen 11,50 13 december Administrat Administratie, porto- en verzendkosten 4,00 ^KMIende TOTAAL BEDRAG: Dhr/Mevr. 1 Woonplaats: Email: Bank/girorekening Ik ontvang van u een bevestiging en wacht met betalen op uw acceptgiro. Handtekening: FORMULIER UITKNIPPEN EN INSTUREN! Hanson BV, Postbus 37014, 3005 IA Rotterdam. Tel. 010-4225244'. 1) Dit bonk- of gironummer wordt door onze administratie op uw acceptgiro vermeld. www.zondagochtendconcerten.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 31