4» I \Jieuwe Haven HOOGENBOEZEM 1= Verkoopmedewerkers Apothekersassistent(e) ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL PLAFONDS SYSTEEMWANDEN voonlKzorg voorziening dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Ifi (Cf Hoogenboezem meubelen heeft momenteel negen woonwinkels in Zuid-Hol land en Noord-Brabant. Wegens uitbreiding van onze succesvolle woonwinkel in Woonmall Alexandrium te Rotterdam en voor onze winkel in Vlaardingen zijn wij op zoek naar: fulltime/parttime Ben je een enthousiaste, resultaatgerichte teamspeler? Ben je commercieel en creatief? Heb je doorzettingsvermogen en gevoel voor humor? Richt dan je sollicitatie met recente pasfoto aan: Hoogenboezem meubelen BV, t.a.v. Dhr. F.A.J. Blom, afdeling personeelszaken, Watermanweg 19, 3067 GA Rotterdam of naar emailadres fred@hoogenboezem.nl Kijk ook eens op www.hoogenboezem.nl Wij zijn op zoek naar een ter versterking van ons team bij apotheek Copenhaege in Vlaardingen-Holy. Wij vinden goede farmaceutische patiëntenzorg en service erg belangrijk. De apo theek streeft continu naar verbetering van kwaliteit en staat open voor vernieuwing. Spreekt jou dit aan? Lees dan verder. Wij zoeken iemand die... Wij bieden... klantvriendelijk en service- ontplooiingsmogelijkheden; gericht is; professionele werkomgeving. beschikt over goede commun - catieve vaardigheden; aandacht heeft voor kwaliteit; beschikt over een een afgeronde opleiding Apothekersassistent; of deze opleiding-binnenkort afrondt. Reageren Is je belangstelling gewekt, dan kun je binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie een schriftelijke sollicitatie richten aan: DSW Zorgverzekeraar, t.a.v. Victor Hettyey, Personeelszaken, Postbus 173, 3100 AD Schiedam. Of per e-mail: solliciteren@dsw.nl Meer Informatie Wil je meer weten over de vacature dan kun je contact opnemen met Peter van Waart (apotheker) op telefoonnum- Apotheken B.V» mer (010) 47408 00. DSW Reacties van intermediairs worden niet op prijs gesteld. zoekt voor de wandenafdeling: Calculator/werkvoorbereider (fulltime) Je takenpakket bestaat o.a. uit: Het calculeren van projecten en uitbrengen van offertes op het gebied van systeemwanden Het tekenen, berekenen en bestellen van materialen Het verzorgen van een complete werkoverdracht naar de afdeling uitvoering Het onderhouden van contacten met leveranciers en opdrachtgevers Functie vereisten: Een afgeronde opleiding MBO bouwkunde Ervaring met Word, Excel en AutoCAD Kan zelfstandig en in teamverband werken Je toont initiatief, bent flexibel en praktisch ingesteld Profielschets: Wij zoeken een medewerker met een groot verantwoordelijkheidsgevoel en sociale vaardigheden. Geen 9 tot 5 type. Integriteit is een onmisbare kwaliteit. Wij bieden: Afwisselend en uitdagend werk Goede honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden Een halfjaarcontract, met uitzicht op een vaste aanstelling Sollicitaties per brief of e-mail met CV kan je binnen 14 dagen richten aan: Bovero B.V., t.a.v. Afdeling Bedrijfsburo, Postbus 11303, 3004 EH Rotterdam. Voor meer informatie over Bovero of de vacature kan je bellen op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur met de heer A.C. van den Bulk (a.bulk@bovero.nl), tel. 010-2451007 of door een kijkje te nemen op onze internetsite www.bovero.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Woonzorgvoorziening Nieuwe Haven is een particuliere onderneming die per 17 oktober zijn deuren opent. Privacy, respect, persoonlijke aandacht, geborgenheid en veiligheid komen centraal te staan in de Nieuwe Haven. Er zijn 12 zorgappartementen, een sfeervolle huiskameren eetkamer aan de haven in Schiedam. Er wordt zorg op maat geleverd, dat wil zeggen dat er 24-uur per dag gekwalificeerd personeel aanwezig is die zich bezig houdt met de zorg en het coördineren/begeleiden.van afspraken buitenshuis. Kortom; wij bezorgen de bewoners een zorgeloze oude dag!! Wat vragen wij? Ziekenverzorgende Verzorgende I.G. In FWG 40 Helpende niveau 2. In FWG 25 Oproepkrachten verzorgende niveau 2 en 3. Kookmedewerkster, 3 x 4 uur per week. In FWG 30 Interieurverzorgster 5x4 uur per week Wat hebben wij te bieden? Oude Haven biedt u een uitdagende functie in een gezellige en'ontspannen werksfeer. De aanstelling zal in eerste instantie geschieden voor bepaalde tijd. Er zijn goede parttime mogelijkheden. Wij bieden salaris conform CAO VVT. Meer weten? Voor meer informatie kunt u contact op nemen met Ronald Oostlander, 06-30166608. Of u bezoekt onze site: www.nieuwehaven.org. Stuur uw schriftelijke sollicitatie voor 25 september naar: Nieuwe Haven, p/a Oosthavenkade 56 3134 NX Vlaardingen. Per e-mail: info@nieuwehaven.org.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 40