KU (MSTT^HiBTTT IN k°7qo/o! MolorKledingCenle^ De maand van het zien 500 m'OUUtf En verder op nieuwestadsblad.nl Ice Age 3 Alleskunner Altijd lage prijzen bij de Beste drogist Ook voor hand- en lichaamsverzorging Prijsmeting week 41 2009. Prijswijzigingen, druk- en zetfouten voorbehouden. Voor actievoorv.aarden zie etos.nl of de Etos-winkel. Therme body oil spray Thalasso Dr. Swaab Glyca handcrème 100 ml Unicura talkpoeder Nivea crème Balance 150ml Nivea bodylotic Happy Time fresh t 250 m voordeligst dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 14 oktober 2009 - Pagina 3 Voor het laatste nieuws, foto's en video's: nieuwestadsblad.nl www.motorkledingcenter.nl NU MET TIJDELIJK Kom... naar de grootste motortdedingspecialist van Nedei Rijndijk 2B, Hazerswoude-Rijndijk, Rijneke Boulevard Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebitschiedam.nl Bij Etos zijn alle vaste prijzen van A-merken gegarandeerd net zo laag als bij Kruidvat. Dus ook voor hand- en lichaamsverzorging. Heb je een product gekocht bij Etos dat bij Kruidvat toch nog goedkoper is? Dan krijg je het verschil direct terug en passen wij de prijs aan. Dus: ook voor lage prijzen ga je naar de Beste drogist. Meer weten? Ga naar Etos of kijk op www.etos.nl/prijslijn p-. De Schiedamse bok- y ster Nouchka Fontijn heeft de A-klasse van de Ne derlandse Boksbond bereikt. QHet is niet veilig rond om het Vlietland, vindt Gerhard de Kok. Lees zijn brief op de website! QOp de St. Janschool en de wijkschool De Gor zen zijn boeken genoeg nu de schoolbibliotheken zijn geo pend. ©Schrijfster Matjan Berk kwam afgelopen week de kinderen voorlezen op OBS De Kring. Filmhuis Schiedam vertoont in de herfstvakantie, van 17 tot en met 21 oktober, de film Ice Age 3, dagelijks om 14.00 uur. De mammoet Manny, sa- beltandtijger Diego en luiaard Sid moeten de kwestie van de dinosaurussen oplossen. Hulp tegen overlast SCHIEDAM - Gezinsma nagers, straatcoaches en ge dragscontracten worden in gezet in de strijd tegen pro blemen onder Marokkaans- Nederlandse jongeren. Vier ministeries gaan samenwer ken met 22 gemeenten, waaronder Schiedam, om de overlast van de groep jonge ren aan te pakken. Uit on derzoek blijkt dat het aantal Marokkaans-Nederlandse jongens dat voortijdig school verlaat zonder diploma ruim twee keer zo hoog is als het percentage autochtone jon gens. De werkloosheid on derjongens bedraagt 26 pro cent, bijna drie keer zo hoog als onder autochtone jon gens. Hiernaast wordt in de leeftijdgroep 18-24 jaar één op de vijf jongens verdacht van een misdrijf. Met behulp van gezinsmanagers en straatcoaches hoopt het ka binet deze problemen te lijf te gaan. Als uitbreiding van deze proef moeten de jonge ren een 'gedragscontract' ondertekenen. Overtreding zal leiden tot strafvervolging. Judoproject Nieuwland van start SCHIEDAM - In de wijk Nieuwland start vandaag een judoproject voor basis schoolkinderen. Het project, een samenwerking tussen de combinatiefunctionarissen van de Taaltuin en het Start blok, Sport'en Recreatie en Sportinstituut Schiedam, is nu al een succes. Er hebben zich al 110 kinderen voor op gegeven. Tot aan de kerstva kantie zullen deze kinderen op de woensdagmiddagen judoles krijgen. De bedoe ling is de sport naar de wijk toe te brengen in een wijk waar geen sportverenigin gen zitten. Panorama Schiedam SCHIEDAM - Het Panorama van Schiedam is bijna af. Op 24 oktober zet burgemeester Aartsen onder begeleiding van schilder Rimke Stolk de laatste streek op het Panora ma van Schiedam. Rimke Stolk heeft ruim een jaar elke woensdag in de bibliotheek gewerkt aan het kunstwerk. Op 21 oktober wordt een Meet Greet gehouden met de schilder in Bibliotheek Waterweg. Van 10:30 tot 11:30 is er gelegenheid om vragen te stellen over dit om vangrijke schilderij. Aanmel den kan via Ronny Jonkman, rjonkman@bibliotheekwa- terweg.nl. Schiedammer bij strandrelleir SCHIEDAM - Een 22-jarige Schiedammer is aangehou den op verdenking van be trokkenheid bij de rellen in Hoek van Holland. De politie publiceerde in Opsporing Verzocht foto's van nieuwe verdachten. De Schiedammer herkende zichzelf op de foto's en meldde zich op het politie bureau in Rotterdam-West. Naast de tips die na de uit zending van dinsdag binnen kwamen, heeft de politie ook nieuw beeldmateriaal van de rellen op 22 augustus aange leverd gekregen. Mensen die meer informatie of beeldma teriaal hebben kunnen bel len met het rechercheteam via 0900-8844. Dit kan ook via Meld Misdaad Anoniem op tel: 0800-7000. Wie denkt dat Mike Redman alleen goed is in filmen heeft het mis. De Schiedammer heeft al tientallen projecten op zijn naam staan. Voor Anagram tekende Mike niet alleen voor het camera werk, maar ook voor het geluid, vormgeving en muziek van de film. Redman heeft verder Neerlands eerste hiphopfilm genaamd Walkmen op zijn naam staan, was betrokken als special effects man bij films als 'Jezus is een Palestijn' en 'Who am I', heeft de make up van Anouk voor haar laatste album 'For bitter of wor se' gedaan en maakt verder ook nog drum 'n bass muziek onder de naam Deformer. Is dat alles? Nee, de Schiedammer runt ook nog eens zijn eigen platenlabel, Redrum Recordz. Benieuwd naar het werk van deze alleskunner? Anagram draait op 18 oktober om 17.00 uur n de WTC Art Gallery (Beurs Rotter dam) tijdens de expositie van Diet Wiegman en Faranü. mentaire over Nighttown, de gendarische artiesten opgetre- vroegere poptempel in Rotter- den. Daar moet je iets mee dam. In Nighttown hebben ie- doen." ADVERTORIAL Schiedam. - Brillen en zonnebrillen hebben zich afgelopen jaren ontwikkeld tot een belangrijk modeaccessoire. Daarbij mogen we de functionele waarde van een bril niet vergeten. Veel mensen gaan pas naar een opticien als ze merken dat er iets mis is met hun ogen. Hun probleem zou veel sneller wor den opgemerkt als ze regelmatig hun ogen laten meten. Om deze drempel naar de opticien te verlagen, hebben de zelfstandige opticiens, zoals Brilmode Rob Boon, de maand oktober uitgeroepen tot de maand van het zien. "Je hebt maar één paar ogen en daar kun je niet zuinig genoeg op zijn", zegt filiaalhouder Harry Verberne. "Goede voorzorg is bijvoor beeld één maal per jaar een bezoek te brengen aan onze zaak voor een deskundige oogmeting. Wij beschikken over moderne apparatuur en geven een eerlijk advies". Een goede bril is het resultaat van een perfecte oogmeting. Uw ogen worden altijd gemeten door een gediplomeer de oogmeetkundige die u een eerlijk advies geeft. Tevens wordt er na de meting ook de oogdruk gemeten. Dat is belangrijk want een verhoogde druk kan een signaal zijn voor glau coom, ook wel groene staar genoemd. Wanneer deze ziekte niet vroegtijdig wordt onderkend en behandeld door een oogarts, kan dit leiden tot een aantasting van het gezichts vermogen. Voor een deskundige oogmeting kunt u zonder afspraak terecht bij Brilmode Rob Boon, Hof van Spaland 5 in Schiedam. (010)4701730 Uw ogen zijn een deskundige controle meer dan waard.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 3