rififiqg Herfstvakantie Media-adviseur IJ 36 uur per week Oude viespeuk WGGGNGR Huis-aan-huisMedia Veel te doen in de vakantie bij SWS Welzijn dé Weekkrant Reageren op de column van Henk Spaan? Ga naar www.deweekkrant.nl/spaan Meestal is het niet moeilijk je mening over een kwestie te bepalen. Ik vind bijvoorbeeld dat de AOW leeftijd omhoog kan. Zelf huiver ik bij de gedachte met pensioen te móeten gaan. Ik werk liever totdat ik er bij neerval, dan te verpieteren achtereen rijtje grauwe potplanten. Mensen die willen stoppen op hun 65e gaan hun gang maar. Er zijn er genoeg die het kun nen opvangen. Maar een mening over de zaak Polanski, de filmregisseur die meer dan dertig jaar geleden de liefde be dreef met een meisje van 13? Voorzover je hier het woord liefde al mocht gebruiken. Deze week las ik een New Yorkse roman waarin de vrouwelijke hoofdpersoon steeds zegt 'in lust'te zijn, in plaats van 'in love'. Polanski was toen ongetwijfeld meer in lust dan in love. En toch liepen Zwitserse filmregisseurs te hoop tegen de arrestatie van hun collega en was ik het met hen eens. Het was de straat jongens reflex in ons: een oude weerzin te gen alles wat een politiepet draagt. Daarna kwamen 'Franse intellectuelenin het geweer. Zo onder de indruk was ik van het fenomeen 'Franse intellectueel', een des kundige op filosofisch en politiek gebied met een brilletje zonder randen op, dat ik vergat dat Franse intellectuelen nog pro Mao waren toen de Chinese massamoordenaar zelf allang dood was. Een Amerikaanse jurist schreef dat justitie Polanski zo lang met rust had gela ten, dat de recht vaardigheid gebood hem niet nu, dertig jaar na dato, nog eens op te pakken. Maar het gekke was dat meisjes en vrou wen geen twijfel kenden: de viespeuk moest brommen. Voor hen stond dat als een paal boven water. Omdat ik alle reden heb vrouwen serieus te nemen, ben ik overstag gegaan. Polanski mag uit een Pools getto zijn ontsnapt, zijn moeder in Auschwitzvermoord, zijn-vrouw en ongeboren kind door een psychopaat zijn afgeslacht, hij zal een groot regisseur zijn, dit alles neemt niet weg dat hij van het kind had moeten afblijven. Van mij hoeft hij de bak niet in, maar een veroordeling is op zijn plaats. Tot zover de evolutie van een opinie. FOTO: PETER ELENBAAS Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NLWoensdag 14 oktober 2009 - Pagina 43 SCHIEDAM - Het programma voor de herfstvakantie zit weer tjokvol. In de wijkcentra van Schiedam organiseert SWS Wel zijn allerlei activiteiten voor kin deren tussen de vier en twaalf jaar. Een uitstapje naar Duin- rell, Halloweenknutsels maken of je eigen 'vieze' proefjes doen in een laboratorium, voor ieder wat wils. Er zijn spellatjes- en filmmiddagen en je kunt je op geven voor een gezellige herfst- speurtocht. Wil je precies weten wat, waar, wanneer en hoe laat alles te doen is? Kijk op de web site www.swswelzijn.nl en surf naar de agenda. Programma: In SWS Wijkcen trum De Erker is op 19 oktober sport en spel van 13.30 tot 15.00 uur. Op 20 oktober, spelletjes middag van 13.30 - 15.00 uur. Op 21 oktober is er van 09.00 uur een stapje naar Duinrell ge pland. 22 oktober is vanaf 13.30 uur een filmmiddag ingepland. In SWS Wijkcentrum De Blauwe Brug staat op 20 oktober een Kinderrommelmarkt, gratis van 14.00 tot 16.00 uur. Woensdag 21 oktober is het Halloween- knutselen, 1 euro, van 14.00 tot 16.00 uur. Donderdag 22 okto ber: Proefjes doen, 1 euro, 14.00 tot 16.00 uur. SWS Wijkcentrum Zuid wordt op dinsdag 20 okto ber Kinderbingo gehouden, meedoen kost 0,50 euro, van 14.00 tot 15.30 uur. Woensdag 21 oktober kinderinstuif, 0,50 euro, 14.00 tot 15.30 uur. Don derdag 22 oktober herfstspeur- tocht, 0,50 euro, 14.00 tot 15.30 uur. Zaterdag 30 oktober Hallo- ween disco, prijs inclusief chips en drinken: 2 euro, groep 1 t/m 3:17.45 tot 19.00 en groep 4 t/m 6, 1 euro, van 19.15 tot 20.30 uur. SWS Wijkcentrum Oost: maandag 19 oktober verkleed- kleren maken voor Halloween, groep 1 t/m 5, 0,50 euro, van 13.30 tot 15.00 uur. Spelletjes middag, groep 6 t/m 8, 0,50 eu ro, van 15.30 tot 17.00 uur. Don derdag 22 oktober Film 'Mon sters en Co', voor groep 1 t/m 5, 1 euro, van 13.00 tot 14.45 uur. Film 'de Griezelbus' voor groep 6 t/m 8, 1 euro, van 15.00 tot 17.00 uijr. FOTO: CAROLINE STEENBERGEN - DichtbijMedia. Wegener Voor ons verkoopteam in Rotterdam en omgeving zijn we op zoek naar een: Wij bieden Deze uitdagende functie biedt ruimte aan eigen initiatief en ontwikkeling. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een auto van de zaak en een onkostenvergoeding. De aanstelling zal in eerste instantie geschieden voor bepaalde tijd. Informatie en sollicitatie Inlichtingen over de functie van Media-adviseur kunnen worden ingewonnen bij de heer R. Peters, Bladmanager, telefoon (010) 469 94 37. Met ruim 225 uitgaven en een oplage van'circa 7,7 miljoen per week is Wegener Huis-aan-huisMedia BV, onderdeel van Koninklijke Wegener NV, de grootste uitgever van huis-aan-huiskranten in Nederland. De kranten die wekelijks verschijnen onder het kwaliteitslabel dé Weekkrant hebben zich ontwikkeld tot een volwassen medium waarin de lokale informatie centraal staat: zij staan boordevol nieuws en advertenties uit de naaste omgeving. Wegener Huis-aan-huisMedia B.V. bereikt wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Friesfand, Groningen, Drenthe, Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en een deel van Flevoland. Door het lokale/regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekkelijk, lezenswaardig medium. De functie Voor deze buitendienstfunctie zoeken wij een enthousiaste en representatieve commerciële medewerker, die zich richt op het verkopen van advertentieruimte in onze huis-aan-huiskranten. U onderhoudt hiervoor intensieve contacten met bestaande en nieuwe klanten. Door middel van deskundige advisering over mediaplanning, advertentie-ontwerp en mediakeuze weet u het klantenbestand uit te bouwen om zo een maximale advertentieomzet te realiseren. Het profiel U bent resultaatgericht, kunt zelfstandig werken, bent initiatiefrijk en beschikt over goede contactuele vaardigheden. U heeft een opleiding op minimaal MBO-niveau (eventueel aangevuld met specifieke opleidingen op gebied van sales en reclame). U hebt commerciële ervaring opgedaan (bij voorkeur in een buitendienstfunctie) en u bent in het bezit van rijbewijs B. U heeft affiniteit met media en bent vaardig met Word en Excel. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gericht aan: Wegener Huis-aan-huisMedia BV. ter attentie van mevrouw D. Alderliesten, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam. E-mailen kan natuurlijk ook: m.nooteboom@whm.wegener.nl Algemene informatie over Wegener Huis-aan-huisMedia BV vindt u op onze website www.wegenerhuisaanhuismedia.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 43