JobTrach.nl Hoe goed Hen li] jezelf? PAUL BERG 3119 EL Schiedam Verkoopmedewerker/ster Woensdag 14 oktober 2009 - Pagina 48 O JobTrack.nl 't Betere werk! Sportief in de herfstvakantie SCHIEDAM - Tieners en jonge ren van Schiedam hoeven zich niet te vervelen in de herfstva kantie. Op het Land van Belofte wordt op maandag 19 oktober tussen 11.00 en 17.00 een be- achvoetvolley en beachvolley- bal gespeeld. Deelnemers kun nen zich ter plaatse vanaf 10.00 melden. Daarnaast kun je in het skate- park bij de Overschiesestraat- Broersvest op woensdag 21 ok tober inline skaten, klimmen en I BMX-en tussen 13.00 en 17.00. Vierde 'Dynamic Duo' SCHIEDAM - Onder de naam 'Dynamic Duo's' opent de ex positie van Diet Wiegman en Faranü op zondag 18 oktober lussen 16.00 en 18.30 in de WTC Art Gallery van Rotterdam. De opening wordt om 16:30 ver- richt door Diana A. Wind, direc teur van het Stedelijk Museum Schiedam. Van 17:00 tot 17:50 wordt in het Oscar Auditorium i van de WTC Art Gallery de inter- nationaal bekroonde docu- f mentaire 'Anagram' vertoont. 1 Deze film van Mike Redman gaat over het werk van Wieg man. De expositie wordt gehou den in het kader van Your World -Rotterdam European Youth Capital 2009. Eén van de speer punten in het programma zijn de 'Dynamic Duo's'. Eengeren- I ommeerd kunstenaar exposeert samen met een aanstormend jong talent van de Willem de Kooning Academy. Wiegman en Faranu zijn het vierde Dyna- I mie Duo uit de serie. De exposi- tie duurt tot 23 november en kan bezocht worden op vrijdag t/m zondag tussen 12:30 en 17:30 uur. Buiten deze opening- I stijden kan de expositie ook op afspraak worden bezocht. Zingen in Frankeland SCHIEDAM - In de aula van Zorgcentrum Frankeland aan de St.Liduinastraat wordt op zondag 25 oktober een zangbij eenkomst gehouden. Hierbij zullen liederen uit de Prote stantse traditie centtaai staan. Een vocaal dubbelkwartet zingt ter afwisseling koorwerken van onder andere Schubert. De aan vang is 15:00, toegang is gratis. Fado in de Erker SCHIEDAM - Liefhebber van Fado kunnen zaterdag 17 okto ber hün hart ophalen. Bij SWS Wijkcentrum de Erker wordt een avond georganiseerd die volledig in het teken staat van deze intense muziek. De avond begint met een Portugees diner, waarna grote namen als Isabel- Silva, Joao Escada, Nuno Gligó en Elmar Gardés hun opwach ting makén. De avond begint om 19:00, kaarten kunnen t/m 15 oktober in de voorverkoop gekocht worden bij het Wijk centrum voor tien euro. Na de vijftiende betaalt u 11 euro. Voor meer informatie over de fadoavond, zie www.swswel- zijn.nl. Voor meer informatie over de artiesten, kijk op www.fado.nl. Workshop over Familie SCHIEDAM - SWS Wijkcentrum Oost organiseert zaterdag 17. oktober de workshop Familie Opstellingen. Gerrit van Oor schot vertelt in deze workshop over de invloed van gebeurte nissen in de familie. De dag duurt van 10:00 tot 16:00 en kost 60 euro inclusief lunch. Voor meer informatie en inschrijvin gen, neem contact op met Mi randa Geervliet, 06 13 52 92 09 meningen uit te wisselen over het wel en week van Schiedam. Bij de vierde Stamtafel, die op 19 september gehouden werd, zijn zeven Schiedammers aan geschoven om problemen aan te kaarten als het parkeertekort, de gebrekkige communicatie vanuit de gemeente en het be wonersplan autovrije Lange Haven. De Stamtafel wordt ge houden op 17 oktober in het ou de Stadhuys van 15:00 tot 16:30 Medium op Dreesplein SCHIEDAM - Harmonia-Schie- dam ontvangt maandag 19 ok tober Gerrit van Oorschot in Wijkcentrum Dreesplein. Hij zal op deze avond waarnemingen doen aan de hand van een teke ning. Maak thuis een tekening, het hoeft geen kunstwerk te zijn, en breng deze mee naar de avond. De aanvangstijd is 19:45 en de toegang is 6 euro. Voor meer informatie, zie het forum agenda op www.harmonia- schiedam.nl Experience in de Erker Herfststukje maken SCHIEDAM - In de Ontmoe tingsruimte voor senioren, Ba- gijnhof 20, kun je op woensdag middag 14 oktober tussen 10:00 en 12:00 herfststukjes maken. Inschrijven kan voor 8 oktober in de Bagijnhof, deelnemings- kosten zijn 6 euro. Zelf graag een schaal of platte bak en een mesje meenemen. Ketting workshop SCHIEDAM - In de ontmoe tingsruimte voor senioren in de Bagijnhof 20 wordt op woens dag 21 en 28 oktober een works hop ketting maken gegeven. In schrijven kan tot uiterlijk 15 ok tober, deelnemen kost 7 euro voor een kleine en 8 euro voor een grote ketting. Zelf graag breinaalden nummer 6 of 7 meenemen. De workshop is van 10:00 tot 12:00 Linedance middag Installatie Kees Okx SCHIEDAM - Zondag 18 okto ber en woensdag 21 oktober wordt een paranormale avond van Experience gehouden in SWS Wijkcentrum de Erker. Zondag kunt u terecht voor hel derziende waarnemingen van Ëd van Roosmalen. Woensdag verleent Marianne van Peelen haar medewerking. Beide avon den zijn van 20:00 tot 22:00 uur. Toegang is 5 euro: Inloopconcert SCHIEDAM - Mezzosopraan Anjo de Bruin treedt zaterdag 17 oktober op tijdens het wekelijk se inloopconcert in de Grote Kerk van Schiedam. Zij wordt aan de vleugel begeleid door Corien Benschop en zingt liede ren van o.a. Brahms en Saint- Saëns. De aanvang is 15:00 uur is gratis. SCHIEDAM - Cowboys en dansliefhebbers zijn zondag 18 oktober welkom op de line dan ce middag in SWS Wijkcentrum de Erker. De middag begint om 13:00 uur en duurt tot 16:00 uur. Entree 2,50 euro. Om tafel met fracties SCHIEDAM - De Schiedamse fracties van de WD, D66 en Groenlinks organiseren zater dag 17 oktober de vijfde Stamta fel. Door middel van de Stamta fel willen de fracties Schiedam mers ontmoeten om zonder formele agenda gedachten en SCHIEDAM - Stichting Kunst- werkt presenteert van 20 t/m 25 oktober de installatie 'Het Laby rint' in pand Paulus aan de Kor te Haven 125 in Schiedam. Het Labyrint is een driedimensiona le tentoonstelling, ontwikkeld door beeldend kunstenaar Kees Okx in samenwerking met de New Yorkse kunstenaar Joe Da- vis, Haarlems beeldhouwster Hélène van Dongen en de Schiedamse kunstenaars Niko- laj Dielemans, Frans Huisman en Ron Wijers. De tentoonstel lingen is geopend van vrijdag t/m zondag van 13.00 totl7.00 uur. Wij zoeken een aankomend Voor 3 dagen per week. Opleiding wordt verzorgd. Wij vragen: een klantgerichte instelling een representatief voorkomen een goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift Wij bieden: een baan in een boeiende branche een klein, gezellig team Schriftelijke reacties graag naar: OPTICIEN t.a.v. mevr. A. Berg, Mgr. Nolenslaan 418 £F;

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 48