het einde van een misverstand. Ook zonder Monuta- verzekering verzorgen wij uw uitvaart. lllensen .nl Maria Elisabeth Adriana van Deurzen-Ooms Mieke Bespreekbaar, juist als je nog fit bent Simon Petrus de Jong Ly Waaijers Uitvaartverzorging KEUZENKAMP VOOR AL UW INLIJSTWERK naar de lijstenmaker van: DECOKAy VAN LOENEN Bel-me-niet! Monuta W dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 14 oktober 2009 - Pagina 6 O Al weet ik datje bij me bent Wat moet ik met mijn zorgen Ik kan mijn vragen niet meer kwijt Mijn vragen van vandaag en morgen Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorgzaamheid waarmee ze ons altijd heeft omringd, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma oma van de allerlekkerste pannenkoeken 30 oktober 1947 9 oktober 2009 Wim Marjon en Luuk Rens, Stan, Jelte Ronald en Patricia Anouk, Sem Edwin en Vanessa Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. Familie Van Deurzen, Postbus 399, 3100 AJ Schiedam De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 14 oktober om 16.00 uur in de aula van begraaf plaats Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Hierna zullen wij Mieke naar haar laatste rustplaats brengen. Aansluitend is er gelegenheid om elkaar te condoleren en nog even samen te zijn. Vrijdag 9 oktober 2009 bereikte ons het niet te begrijpen en onwerkelijke bericht dat plot seling is overleden onze collega Mieke van Deurzen - Ooms Mieke werkte sinds 30 maart 1987 voor de thuiszorg als ziekenverzorgende. Sinds mei van dit jaar heeft ze gebruik gemaakt van de OBU, helaas heeft ze hier maar kort van kunnen genieten. Mieke was collegiaal en een betrokken collega. De klanten van Careyn zullen haar inzet, kennis en vaardigheden gaan missen. Collega's zullen haar missen om de aandacht die zij voor hen had en de bereidheid om te helpen. Het is met geen woord te beschrijven, hoezeer we haar waardeerden. Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinde ren heel veel sterke bij het verwerken van dit verlies. Mede namens directie, Collega's Careyn Zorgteams Kethel en Groenoord Kerklaan 47 Schiedam uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bemhardlaan 121 Schiedam Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betékend, geven wij kennis dat van óns is heengegaan onze lieve en zorgzame vader, schoonvader en opa weduwnaar van Wilhelmina Maria de Jong -Kramer Monnickendam, 5 november 1920 t Schiedam, 1 loktober 2009 Wij zullen zijn vrolijkheid, humor en wilskracht missen. Ans, in liefdevolle herinnering Aad en Trudie Gerard Wilma en Edwin Berry en Cobie en de kleinkinderen Marlies en Philippe Sjoerd en Josien Ard-Jan Boudewijn Mijanne Correspondentieadres: Rietkraag 31 3121 TC Schiedam. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 14 oktober van 19.00 tot 19.45 uur in de Kapel van Frankeland, St. Liduinastraat 10 te Schiedam. De Liturgie bij zijn uitvaart vindt plaats op vrijdag 16 oktober om 11.30 uur in de Kapel van Frankeland. Aansluitend is de crematieplechtigheid om 13.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burg. van Haarenlaan 1450, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er een samenzijn in -de ontvangkamer. 010-474.11.44 Dag en nacht bereikbaar Sinds 1943, al drie generaties lang, een vertrouwd adres,uoor begrafenissen en crematies in Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en omstreken www.waaiiersuitvaart.nl li: .<i S KUYU De Derde Hoeve 30 Maasdijk tel.: (0174) 52 81 43 DAM 43, SCHIEDAM, 010-4266192 MP Grafmonumenten kt unieke, edenktekens Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl Vanaf 1 oktober bepaalt u zelf of bedrijven u on gevraagd kunnen bellen met aanbiedingen. Via het Bel-me-niet Register, een initiatief van het mi nisterie van Economische Zaken, kunt u aangeven dat u niet langer gebeld wilt worden voor reclame of telefonische verkoop. Voor elke vorm van telemarketing of voor een deelblokkade, zodat bij voorbeeld goede doelen u nog wel kunnen bellen. Telemarketingbedrijven zijn verplicht het Bel-me- niet Register te raadple gen. Een telemarketeer moet u in elk gesprek de gelegenheid geven u in te schrijven in het Bel-me-niet Register. En, als u dat wilt, u uit het belbestand van het bedrijf verwijderen. Staat u al ingeschreven bij de Stichting Infofilter? Dan is aanmelden voorlopig niet nodig. Wilt u meer informatie over het Bel-me-niet 'Register? Ga naar www.bel-me-niet.nl of bel: 0900-6661000. Toch gebeld? Belt een verkoper terwijl u staat ingeschreven in het Bel-me-niet Register? Of heeft hij u niet aange boden om niet meer ge beld te worden? Klachten over telemarketing kunt u indienen bij ConsuWijzer.nl. r~ Bel bij overlijden uw lokale uitvaartcentrum of 0800 - 023 05 50. Kijk op monuta.nl voor de dlchtsbijzijnde vestiging.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 6