IkZONDAG A.S. H -GEOPEND! HHBS51 Sportraad boos MesaSport met drie boksers naar het NK Busreizen voor Crisisprijzen weg nl HMIÏÏLbi effeweg Ook softbalpupillen Waterweg Topscorer Zie www.nipius.nl voor echt ongekende aanbiedingen meubelen! Maasdijk:Maasambacht3-9,(0174)513490 KERSTREIZEN Ulll mmrva 'Hebben we nog wat in de melk te brokkelen'? ffwR Meer info? Kijk op www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL "Woensdag novêmber 2009 - Pagina 14 DOOR GERARD S. VERVER 8 dagen Kerst reis Wenen SCHIEDAM - De 5-1 zege van SVDPW/zo op Steeds Hooger was niet voldoende om koploper Victoria'04/zo van de troon te stoten. De stand (gebaseerd op het doelsaldo): 1. Victoria'04/zo 3,57 (25 doelpunten voor, 7 tegen); 2. SVDPW 3,40 (34-10); 3. PPSC 2,62 (21-8); 4. Spaland 2,27 (25-11); 5.Excelsior'20 2,18 (24- H); 6. DRGS 2,10 (21-10); 7. Zwaluwen 2 (12-6); 8. Hermes DVS 1,92 (27- 14); 9. WK 1,81 (20-11); 10. Deltasport 1,80 (18- 10). SCHIEDAM - Mesa Sport heeft drie finalisten op het Neder lands kampioenschap in de klasse Elite A en B. Maarten Wuister en Desiree Asmuss boksen op zaterdag 7 november in Nieuwegein bij boksvereni ging De Voltreffer en Joop den Hollander staat een dag later in de ring in de Rotterdamse sporthal Schuttersveld. Op de sportschool aan de Gu- stoweg worden ze de kans toe gedicht om de kampioensriem te veroveren. 'De spanning zit op de boksers', merkt trainer Jo se Medina. 'Het gaat om iets: kampioen worden, om geschie denis te schrijven en een jaar lang de beste te mogen zijn.' Wuister had in de aanloop naar zijn finalepartij nog een extra opgave, omdat hij zijn tijd moest verdelen tussen de kei harde training en zijn zware rechtenstudie. Hij vecht tegen Scott Duncan, waarvan hij in het verleden nog niet wist te winnen, maar 'Wuister is zowel fysiek als technisch gegroeid en heeft de betere papieren', aldus het Schiedamse kamp. Desiree Asmuss moet op 7 november afrekenen met Sammie Ricar- do, waar ze eenmaal tegen bok ste en verloor. Ook zij veel trai ningsuren gemaakt en extra sparringssessies achter de rug. supervoordelige busreizen 1 Wi 3 dagen kerstreis Offenburg en Strasbourg Vertrek: 27 november, 11,18 december 3 dagen kerstreis Romantische Strasse Vertrek: 27 november, 4,11,18 december 3 daagse kerstreis Bonn, Keulen en Essen Vertrek: 4,11,18 december 4 dagen kerstreis Halle en Leipzig Vertrek: 4,1118 december 3 dagen kerstreis Hannover Vertrek: 4,18 december 8 daagse kerstreis Bohemen en Praag Vertrek: 22 december 3 dagen kerstreis Wiesbaden 4 dagen Kerstreis Valkenburg en Maastricht 'Een delicate kwestie' SCHIEDAM - 'Een delicate kwestie', noemt de directeur van de Dienst Sport en Re creatie Zelica Udovicic haar door de sportraad toege dichte moeizame relatie met die raad. En ook: 'Ik vind het echt een persoonlijke aan val.' Meer wil ze er niet over kwijt, omdat ze niet de in tentie heeft om daarover via de pers te communiceren. 'Zo moeten we als professio nals en zakelijke mensen niet met elkaar omgaan.' Wel wil ze nog kwijt, dat 'mijn visie en mijn prioritei ten zich wellicht op andere zaken richten dan de sport raad voor ogen heeft.' Verburg wint SCHIEDAM - Luke Verburg is in Breda de landelijke veldritcompetitie begonnen met een overwinning. De concurrentie had geen vat op de jonge Schiedammer, die al snel de leiding nam en die niet meer afstond. Taekwondo-brons voor Roukema SCHIEDAM - Het in het St.Petersburg gehouden WK Taekwon-do heeft Simon Roukema (Peds Sportcentre) een bronzen medaille (klas se +85 kg) opgeleverd. De Schiedaflimer bereikte de halve finaje via winst op Le- pekola kSuIu (Lesotho) en Alvarado (Argentinië). Daar na verloor hij van Macedo niër Maxim Bolotov. Voor zijn clubgenoot Rory de Vries was hèt toernooi na een ronde afgelopen: hij verloor van Nikolay Alexyuk. Vertrek: 27 november, 4,1118 december Hoogtepunten: bezoek aan designer Outlet Roermond, Maastricht met een schaatsbaan en kerstmarkt op het Vrijthof, kerstmarkten Fluwelen- grot en Gemeentegtot, lichtshow Magicalibration, culinaire wandeling Route d'Amuse, kasteeltuinen van Arcen in kerstsfeer Inclusief: - 3 maal hotelovernachtingen - 3 maal ontbijt - vervoer per Tourist Class touringcar Exclusief: Toeslag halfpension €30 Vertrek: 27 november 4,1118 december Hoogtepunten: Kerstmarkten bij de Dom, Alter Markt, Neumarkt, Rudolfplatz, chocolademuseum en schip Köln-Düsseldorfer in Keulen, rondrit Wiesbaden, kerstmarkt Koblenz, livemuziek en ijsbeeldhouwwerk bij vesting Ehrenbreitstein. Inclusief: - 2 hotelovernachtingen - 2 maal ontbijtbuffet - 2 maal dinerbuffet - stadsrondrit- en wandeling Wiesbaden o.l.v. een gids - vervoer per Tourist Class touringcar Vertrek: 22 december Hoogtepunten: driestromenstad Passau, stad Baden met geneeskrachtige warmwaterbronnen, stadsrondrit Wenen, Slot Schöhbrunn, benedic- tijnenstift in Melk, recreatiegebied Wienerwald, Seegrotte. Inclusief: -2 overnachtingen op de heen- en terugreis in een 2-petsoonskamer in Duitsland - 5 overnachtingen in een 2-persoonskamer in Baden - 7 maal ontbijtbuffet - 6 maal diner -1 maal kerstdiner - Stadsrondrit Wenen en bezoek aan Schönbrunn oiv. een gids (exclusief entree) - vervoer per Comfort Class touringcar 4 dagen Brussel Vertrek: 27 nov., 18 december 4 en 5 dagen Londen Vertrek: 12,18,20,24,30 nov., 11,18,23,29 dec. 4 en 5 dagen Berlijn Vertrek: 13,27,29 november, 4,6,11,14,18 december 4 en 5 dagen Parijs Vertrek: 13,20,27 nov., 11,23,29 dec. 4 dagen Praag Vertrek: 13,20,27 nov., 4,11,18,24 dec. 4 dagen Salzburg Vertrek: 27 november supervoordelige busreizen zeep te helpen.' Desgevraagd wil hij ook best wel een naam noemen: 'De nieuwe directeur van de Dienst Sport en Recre atie blijkt andere ideeen over het functioneren van de sport raad te hebben.' Dat leverde al een aantal botsingen op. Recent over een door de DSR verzon den enquete, waarin de vereni gingen naar hun mening over de sportraad wordt gevraagd. 'Mij werd een concept gezon den met de vraag of die en quete zo naar de clubs kon. Daar kan de voorzitter niet al leen over oordelen, heb ik ze ge zegd. Dus hebben we het de sportraad voorgelegd en daar was het commentaar vernieti gend.' Ook heeft hij er moeite mee, dat de DSR voor een be oordeling van het rapport over de herstructurering van de Schiedamse sportaccommoda ties vijf andere deskundigen aantrekt, dan de - op verzoek van de Dienst - door Zandwijk genoemde namen. 'En ik weet nog steeds niet waarom mijn lijstje niet gebruikt is'. Inmid dels heeft hij een 'onder-zes ogen-gesprek gehad met de wethouder en de DSR-direc- teur. 'Mij is beterschap beloofd' Maarten Wuister is een van MesaSports troeven. foto: pr Op 8 november is het de beurt aan Joop den Hollander. Hij heeft door zijn bewezen boks- kwaüteiten en staat van dienst (hij bokste vier wedstrijden en bleef daarin ongeslagen) dis pensatie gekregen om in het zwaargewicht deel te mogen nemen aan de Elitekampioen schappen A en B klasse. Den Hollander treft de sterke Ricar- do Stuivenvolt. SCHIEDAM - De softbalpupillen van Schiedam hebben in hun kampioenwedstrijd geen spaan heel gelaten van de meiden van het Haagse Wings waarvan eerder al tweemaal hadden gewon nen. Ook nu was er voor de tegenstander geen eer te behalen. Na drie innings was het al 4-10. In de vierde en laatste inning wer den er nog eens drie punten aan toegevoegd. Wings kwam niet verder dan een run: 5-13. SCHIEDAM - Niet zo lang gele den was de sportraad een ge waardeerd adviesorgaan voor de Dienst Sport en Recreatie en de sportwethouder. Was, want steeds meer leden van die/aad gaan zich afvragen of het nog wel nut heeft om energie te ste ken in het verstrekken van 'ge vraagd of ongevraagd' advies, zoals het in de statuten staat be schreven. 'Of we nog wat in de melk te brokkelen', herhaalt voorzitter Huib Zandwijk de vraag. 'Eerlijk gezegd, vraag ik me dat anno- nu ook wel eens af. Het lijkt er namelijk op, dat er mensen zijn, die proberen om de raad om Effeweg.nl, Postbus 23,7710 AA Nieuwleusen. (ook groepsreizen mogelijk) Prijzen zijn vanaf, per persoon en excl. reserveringskosten a 15.-, overige verzorging, entreegelden en eventuele toeslagen. Fouten voorbehouden. SCR

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 14