Slapen en verslaving Epicor Zonder discussie Components B.V. dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 18 november 2009 - Pagina 45 SCHIEDAM Het Stedelijk Gymnasium Schiedam ligt uit het Nederlands Kam pioenschap debatteren voor middelbare scholieren. De school eindigde op de 26e plek in de regionale voorronde en ligt hiermee uit de race om de debat- teerprijs. De tien best sco rende teams zijn door naar de volgende ronde, met het Utrechts Stedelijk Gymna sium bovenaan de lijst. Het thema van het toernooi is dit jaar 'Voeding en Maat schappij'. Op 12 december is de finale in Leiden, waar de 32 beste teams het te gen elkaar zullen opnemen. Kennismaken met de Wii spelcomputer SCHIEDAM - In Ontmoe tingscentrum Vijf Molens is vrijdag 20 november een kennismakingsmiddag met de Wii spelcomputer. Ze zul len starten met een partijtje bowlen en bij voldoende in teresse zal het speiletjesaan- bod in de toekomst zeker uitgebreid worden. De intro ductiemiddag is gratis, in de opvolgende weken zal de spelmiddag steeds 0,50 euro kosten. De middag duurt van 14.00 uur tot 16.00. Dansmiddag SCHIEDAM - Frontier pro ducties organiseert zondag middag 29 november een dansmiddag in Zaal Beatrix. De muziek wordt verzorgd door Trio Mustang, zangeres Angela en zanger Cees Gor zen. De entree is 5 euro en de zaal is open vanaf 13.45. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de zaal, aan de Lange Kerk straat 70 in Schiedam, of door te bellen naar 0164 602783 of06 22826242. Inloopconcert SCHIEDAM - Christelijk Mannenkoor Excelsior komt op zaterdag 21 november in de Grote Kerk in Schiedam het wekelijkse inloopconcert verzorgen. De aanvang van het concert is 15.00 en de toegang is gratis. Klaverjassen SCHIEDAM - In de ontmoe tingsruimte van de Beetho- venflat kunt u elke maan dagmiddag klaverjassen van 13.00 tot 15.30 uur. SCHIEDAM - Heeft u of iemand in uw naaste omgeving proble men met slapen en/of een ver slaving? Of wilt u hier wat meer vanaf weten? Careyn Senioren welzijn houdt in november twee voorlichtingsbijeenkom sten over deze onderwerpen. De voorlichtingen zijn op woensdagmorgen 25 november van 9.30 tot 11.30 uur in ont moetingscentrum Oost, lylarco- niweg 2 en op'donderdagmid- dag 26 november van 14.00 tot 16.00 uur in Ontmoetingscen trum Beethoven, Beethoven- plein 161. Opgeven voor een van deze da gen en meer informatie kan via Seniorenwelzijn, telefoonnum mer 010 248 68 88. SCHIEDAM - X3 Kleinkunst staat zaterdag 21 november in SWS Wijkcentrum de Er ker in Schiedam. Dit is voor de groep onderdeel van het vijfde seizoen dat ze op tournee zijn. X3 Kleinkunst heeft na vijf jaar haar naam gevestigd in de theaterwereld als een podium voor kleinkunsttalent dat het experimenteren niet schuwt. Kleinkunst met inhoud, nood zaak en altijd niet een twist. Het concept van X3 is drie klein- kunstvoorstellingen te geven op één avond. Moeder Mannen van Anne van Vlerken is de opener van de avond. Hierin wordt u meege nomen in de wereld van een ge scheiden moeder die al sms'end tussen haar 3 zonen en haar nieuwe mannen laveert. Tij dens Dan De Kwestie van Mar tin Vemooij zie je Martin's we reld: het leven van een boeren zoon met een elastiek lijf vol wilde gevoelens. Tot slot zie je in En Toch van Jochanan Wes- tra een wervelwind van inspira tie om niet te missen. Curt Si mons van Het Parool zegt in een recensie van de voorstelling: "Cabaratesk! Ontroerend! Mu zikaal! Van Vlerken, Vemooij en Westra zijn hierin geslaagd. De vijfde X3 Kleinkunst is een aan rader." De voorstelling begint zaterdag 21 november om 20.30 uur. De entreeprijs is 8,50 euro. Reser veren kan via 010 426 77 67. Voor meer informatie, kijk op www.X3Kleinkunst.nl. SCHIEAM - Anne van Vlerken, Martin Vemooij en Jochanan Westra zetten kleinkunst neer zoals je het nog nooit eerder gezien hebt. In een avondvullend programma spelen ze alle drie een voorstel ling over de levens van totaal verschillende mensen. Epicor Components is een jong en dynamisch bedrijf dat sinds 1994 wereldwijde distributie verzorgt van elektronicacomponenten. Ter versterking van onze verkoopafdeling zijn wij per direct op zoek naar: 1) Zelfstandige Verkoopmedewerker Binnen- en Buitendienst Jij bent: Een jonge, enthousiaste collega met een sterke persoonlijkheid. Je beschikt over zeer goede communicatieve vaardigheden en een grote handelsgeest. Kortom je bent een commerciële, stressbestendige, assertieve en flexibele teamplayer Goede beheersing yan de Nederlandse, Engelse, en Duitse taal zijn absoluut vereist. Een goede verhouding tussen binnen- en buitendienst vul je grotendeels zelf in. 2) Zelfstandige Logistiek medewerker Jij bent: Een echte "regelneef" die ervpor zorgt dat de pakketen die van over de wereld komen tijdig in huis zijn. Dit met als doel onze klanten op tijd van hun bestellingen te voorzien. Je checkt wat er binnenkomt en verstuurd wordt. Voor onze verkopers regel je dat gedane beloftes waargemaakt worden. Kortom, een assertieve, Engels -sprekende en -schrijvende, stressbestendige collega. Voor beide functies bieden wij: Een zeer goede werksfeer in een jonge en platte organisatie. Een goed salaris. Pensioenregeling. Interne opleiding. Mogelijkheden om jezelf verder te ontwikkelen en te ontplooien. Kortom, een superleuke job bij een leuk bedrijf. Dus als jij de uitdaging wilt aangaan? Wacht niet langer en stuur je sollicitatie met cv naar: t.a.v. Christian Gaasbeek, Kethelweg 46, 3135 GL Vlaardingen telefoon: (010) 4352181 Christian@epicorcomponents.com ALMATIS Almatis staat voor Alumina Materials Innovative Solutions. Met een eeuw aan technische expertise in de productie en verkoop van kwalitatief hoogwaardige specialistische Alumina materialen, is Almatis wereldwijd marktleider in het leveren van Premium Alumina, waarvan een groot gedeelte gebruikt wordt als isolatie materiaal voor de staal industrie. Er werken wereldwijd 850 medewerkers op 20 locaties. De producten van Almatis worden gebruikt binnen een scala von industrieën - wacironder de staal-, cement-, non-ferro-, plastic-, papier-, keramische industrie en de elektronica. In de vestiging in Rotterdam-Botlek werken ca. 122 personen deels in ploegendienst. Wij hebben plaats voor een ALLROUND ELEKTRICIËN m/v Als medewerker von onze afdeling ETD krijgt u te maken met: PLC's, Procescomputers, krachtstroom, sturingsinstallaties, verpakkingslijnen en instrumentatie. De werkzaamheden bestaan uit Het verbeteren en onderhouden van installaties Het zelfstandig afhandelen van storingen, inclusief het lopen van storingsdiensten Wij vragen Voltooide MBO opleiding elektrotechniek of VEV Monteur Sterkstroom Installaties (VEV MSI) of gelijkwaardig en enige jaren aantoonbare werkervaring Flexibele inzet, u start in de dogdienst, later bent u werkzaam in de ploegendienst Eigen vervoer Wij bieden Een afwisselende baan in een uniek productiebedrijf Ruime leer- en ontwikkelingsmogelijkheden; wij zijn een Kenteq erkend leerbedrijf waar het mogelijk is door te groeien naar Eerste Monteur Bedrijfsinstollaties (VEV EMBI) en uiteindelijk Technicus Bedrijfs Installaties (TBI) De juiste kandidaat kan in teamverband werken en heeft een flexibele instelling. Meer informatie over deze functie kan je verkrijgen bij: Willem van Rossum, Electrical Foreman 0181 - 270165 Interesse? Laat het ons weten en stuur je brief, voorzien van motivatie en C.V. noar onderstaand (e-mail) adres. Almatis Rotterdam (officieel VAPRO leerbedrijf) Theemsweg 30 - 3197 KM BOTLEK Rotterdam (havennummer 5115), Human Resource Department, t.a.v. Marja van Gelder. E-mail naar HumanResources.ROT@almatis.com Commerciële werving noar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Think alumina, think Almatis.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 45