mm Poelier Sluis Spetterende Jubileum Korting! ©ZWW5A I Stijldansen Vijf keer tegen de kamp gelopen Internet en de Digitale Snelweg Het wildseizoen is weer open Bij Sluis uw poelier dagelijks verkrijgbaar Hollandse konijnen en Hollandse konijnachterbout BESTEL TIJDIG UW KERSTBOUT!! DAGELIJKS VERS GEGRILLDE Kippen Kiprollades Kippenpoten T.V. sticks en onze heerlijke Nasi, Bami en Macaroni met veel kip Voor al uw Kip- Wild- en Grillspecialiteiten natuurlijk naar en tö<zA Het mec&te St. Liduinastraat 50 Schiedam Telefoon: 010-4269884 4262583 Schrijf nu in voor: fitness Januari cursus Ma. 19.00 tot 20.00 uur Zo. 15.00 tot 16.30 uur Ma. 21.00 tot 22.00 uur 16 lessen Vr. 11.00 tot 12.00 uur Voor maar 100,00 p.p. 10 lessen 80,00 VOL VOL Voor meer info, kijk op onze website. Joubertstraat 27 Vlaardinqen dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 9 oktober 2009 - Pagina 9 Only rock&roll, but... DOOR CÉUNE HUtZER SCHIEDAM - Een groepje die-hard Rolling Stones fans, treffen elkaar in de muziek van hun favoriete band. Het klinkt als de slag zin voor de nieuwste block buster, maar het is een waargebeurd verhaal. Rol ling Stones coverband Un dercover maakt al vijfen twintig jaar alle cafés onvei lig met hun spetterende op tredens. Reden genoeg voor een feestje. Zes senioren die hun laatste top tien hit hadden in 1997. Waar om wil je hier in 2009 nog een coverband van zijn? "De Rolling Stones zijn toch de essentie van Rock Roll," zegt Jan Lange, bassist van Undercover. "Jong en oud zingen alle nummers mee. Deze band zit heel diep ge worteld in Nederland." Terwijl de Stones al bijna aan hun vijfde decennium als rockband begin nen, viert Undercover dit jaar het 25-jarig jubileum. Al is Jan het enige overgebleven lid van de originele bezetting. Nadat in 1990 zanger Jaap den Drijver overleed, bestond de band, zo als Jan het zegt, 'voornamelijk nog ia de oefenruimte'. Pas twaalf jaar na de dood van Jaap ontmoette de band hun huidige leadzanger, Jan Stotijn, in de rij voor de voorverkoop van het Rolling Stones concert in 2002. "Jan was een die-hard fan van de Rolling Stones en wij zochten nog een leadzanger. Dat klikte. SCHIEDAM - Team Toezicht Handhaving van Gemeente Schiedam heeft 28 november en 1 december in samenwer king met Politie Rotterdam- Rijnmond, district Waterweg- Noord en Eneco in totaal vijf hennepkwekerijen ontman teld op het Lieftinckplein, Gal- vanistraat, Marconistraat en twee op de Van Dijckstraat. De kwekerijen kwamen aan het licht door meldingen van stankoverlast. In de woningen die zaterdag zijn ontruimd aan de Van Dij ckstraat zijn in totaal 132 hen nepplanten aangetroffen en 1052 hennepstekken. Tijdens de ontruimingen van afgelo pen dinsdag aan het Lieftinck plein zijn 489 hennepplanten aangetroffen, in de woning aan de Galvanistraat zijn 493 planten aangetroffen en aan de Marconistraat zijn 631 planten aangetroffen. De planten en de benodigde ap paratuur zijn in opdracht van Gemeente Schiedam bij een afvalverwerkingsbedrijf ter vernietiging aangeboden. We wilden een eenmalig optre den organiseren in Rotterdam, maar daar kwamen zo veel mensen op af dat we besloten vaker op te treden." Ondanks de wisselende bezet ting van zijn band, is het en thousiasme van Jan onvermin derd. "Op het podium staan is het mooiste wat er is. Het is ge weldig om je eigen swing te kunnen geven aan muziek die al zo goed is. We hoeven de Stones niet te imiteren, dat is onmoge lijk, maar we kunnen wel de au thentieke sfeer neerzetten zon der in imitaties van de band te vervallen." Undercover speelt zowel de grootste hits als min der bekende nummers van dè band. "De minder bekende nummers zijn razend populair onder de échte fans. Maar wei nig bands spelen deze namelijk en het is leuk om daar zo'n posi tieve reactie op te ontvangen. Al is het ook prachtig om tijdens het spelen van een nummer als Ruby Tuesday iedereen te horen meezingen," biecht Jan op. Het vijfentwintigjarig jubileum vieren de mannen in december tijdens Keith's Birthday Bash 5. Dit feest, ter ere van Rolling Sto nes gitarist Keith Richards' ver jaardag, organiseert Underco- Haas Hazebout Hazerug Haasfilet Fazanthaan Fazanthen Wilde eend Wild konijn Reebout Reerug Hertebiefstuk Hertestoofvlees Haasvoorbout Wilde duiven Struisvogelbiefstuk Tamme eendeborstfilet Kalkoen Kalkoendijen Kalkoenhaas Parelhoen ver elk jaar. "Dit is waar we het hele jaar naartoe werken," ver telt Jan. "Het feest is inmiddels een begrip geworden in Neder land onder Rolling Stones fans." Keith wordt dit jaar 66; kunnen we de jongens van Undercover op hun 60e ook nog op de plan ken verwachten? "Dat weet ik wel zeker," zegt Jan lachend. "We gaan door tot we rock en rollatorzijn." De Keithbash wordt gehouden op 13 december in Total Music aan de Calandstraat in Schie dam. Voor kaarten (9 euro), stuur een mail naar band-un- dercover@online.nl SCHIEDAM - Argos TEntrée Voorlichting en Preventie is een seniorentrefpunt voor 55-plus- sers. Elke maand organiseren ze themabijeenkomsten om seni oren gratis en vrijblijvend te in formeren over zeer uiteenlo pende onderwerpen in het ka der van voorlichting en preven tie. In de maand december is het thema 'Internet en de Digi tale Snelweg.' Wat is internet? Wat kan ik met internet allemaal doen? Hoe werkt een mobiele telefoon? Wat is een SMS? Wat is een ring- tone? Op al dit soort vragen kunnen senioren antwoord krij gen op de Argos l'Éntrée bijeen komst van 17 december. Geïn teresseerden die zelf nog vragen hebben over dit onderwerp kunnen ze uiteraard stellen. Deelnemers krijgt de informatie over de besproken onderwer pen mee naar huis om nog eens rustig na te lezen. Nieuwsgierig hoe internet en de mobiele telefoon werkt? En hoe je hiervan het beste gebruik kunt maken? Geïnteresseerden zijn donderdag 17 december vanaf09.30 uur welkom in Beet- hovenflat, Van Beethovenplein 161, Schiedam. De bijeenkomst start om 10.00 uur en zal in be grijpelijke taal aan de hand van praktische voorbeelden uitge legd worden. Voor meer infor matie neem contact op met Lin da Bosman, telefoonnummer 010 - 409 30 41. De toegang tot de Argos l'Éntrée bijeenkom sten is gratis. Start 14 december Start 17 januari Start 21 december Start 8 december (zonder lidmaatschap of opzegverplichtingen) Dance- PartyPlace De gezelligste

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 9