*8 ii In heel de regio is in de ban van kerst. Wij vroegen onze lezers om een foto van hun mooiste kerstversiering in te zenden. Het blijkt dat we met z'n allen zeer creatief zijn als het om kerst gaat. Het ene na het andere juweeltje verrijst in de stad. Binnen hele dorpen en steden nagebouwd. Rendieren, kerstsleeën, kerstmannen en nog veel meer. De stad verandert in een prachtige winterse wereld. Een mooi staaltje werk van al die kerstlievende creatievelingen. Op deze pagina een greep wat er zo al mogelijk is in de opmaat naar kerst de Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL! DEWEEKKRANT.NL woensdag 23 december 2009 - Pagina 20 - gp Oh... wat een mooie versiering! Michel Dalmeijer versierde zijn hele pand. Het zou best wel eens de residentie van de kerstman kunnen zijn. Jacqueline is flink aan de slag geweest om weer een succesvol le kerstgedachte uit te dragen. Dat doet ze middels een kerst- dorp in de sneeuw. Heerlijk romantisch... Atie Levering maakte van haar vensterbank koud sprookjes bos met witte dierenflguren en sneeuwpoppen. Het blauwe licht op de witte wattensneeuw geeft een ijzig effect. De verzameling kersthuisjes van John Brouwers mag er zijn. Honderden verschillende stulpjes in een wit wonderland. Brouwers kan er wat van! Voor het raam van Nico en Wil van den Brink is het al een tijdje kerst. (Gezelligheid kent geen tijd met al die prachtige versierin gen en fraaie lichtjes. Dat belooft een prima kerst te worden voor Nico en Wil. Jeanette van Bokkem heeft van haar huis een echt kersthuis gemaakt. Dat was best aanpoten maar het resultaat mag er zijn. Prachtige accenten en heel veel lichtjes. Saskia en Wils Kalkman zijn in de ban van winterse sferen. Ze maakten een speciaal kerstdorp met alles erop en eraan. Kun je gewoon uren naar kijken.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 20