Glamour tijdens Burlesque ballroom eek Krant Nieuwjaarsnacht in teken van talent Adembenemende acrobatiek in het grootste Kerstcircus Lekker los gaan tijdens Toen en Nu in WATT Cabaret Jaar uitluiden met Vrienden van Amstel PIET VERMUË fdé WGGGNGR Huis-aan-huisMedia FOTO: PATRICK SAVALLE Nieuwjaarsnacht is een groot feest in Rotterdam, wel warm aan kleden! FOTO: PR Seth Gaaikema pept Nederland op met jubileumshow in oude Luxor Theater FOTO: 's Middags al het nieuwe jaar in ROTTERDAM - Een unieke end of the year party in The Thalia Lounge. Op donderdag 31 de cember gaan de deuren om 14.00 uur open voor een waan zinnige feestmiddag die door gaat tot de avond... LoeZoe zou LoeZoe niet zijn als er ook dit keer gedacht wordt aan een line-up die je op een va riatie aan muziek de dansvloer op weet te trekken en the hou den. Tijdens deze oudjaarseditie van LoeZoe van 2009 pakt LoeZoe helemaal uit met een unieke Line-up: Leroy Styles, Dyna, Devastator, J&S, CBE aka Capel- se Brass Explosion en Dirty Bas- tardz. Het feest wordt door nie mand anders gehost dan door MC D-Jay. Er wordt tijdens de End Of The Year Party gezorgd voor een volledige Surinaamse keuken zoals bami, nasi en di verse broodjes. Voorverkoop: €15,- excl. fee, Velvet Music Store, Rotterdam. Meer informatie op www.loe- zoe.com. Burlesque... gewaagd en een kunstvorm. zinnenprikkelende kunstvor men. De kunst van Burlesque ont stond oorspronkelijk aan het einde van de negentiende eeuw als een vorm van entertainment in de New Yorkse music halls. Schitterende vrouwen brachten in weelderige en kleurrijke kos tuums door dans en perfor mance een satirische naboot sing en parodie op de rolverde ling der seksen. Via de nacht clubs van Parijs en later ook die van Las Vegas verwierf striptea se. een belangrijke rol binnen Burlesque.Feestgangers wor den tijdens de New Years Eve party getrakteerd op de mooiste burlesque en vaudeville acts van internationaal niveau, een spetterende band en zeer gang- makende DJ's, zoals Dandy Da ve, Senor Alberto en de zeer charmante Frau Rosenrot. Spe ciale DJ-gasten zijn Jules Deel- der en Ari D.Bezoekers kunnen genieteh van internationale sterren van de burlesque zoals Xarah von den Vielenregen (Berlin), Miss Leyla Rose (Glas gow), Natsumi Scarlett (Caribe- an) en de Rotterdamse Deena Ray (Rotterdam). De kaarten voor dit feest zijn verkrijgbaar bij Very Cherry, Bo- tersloot 52a, Rotterdam 010 214 33 33 en online via www.rotter- damsuitburo.nlDonderdag 31 december aanvang 22.00 u in Grand Hotel Central, Kruiskade 12, Rotterdam "Kaarten kosten 35,00 euroTer plekke overnach ten? Dat kan, ga naar wwwrgrandhotelcentral.nl ROTTERDAM - Stilstaan bij 2009 doen ze hooguit in de rij bij WATT. Daarna is het sjeezend het nieuwe jaar in met een knal ler van een line-up. De basement wordt gehost door Subway, Prspct en Classified en in de kleine zaal spelen lokale helden nummers van hun helden. In de grote zaal de ultieme einde- jaarsklassieker Zombie Nation. Zombie Nation is het techno/electro project van de Munchense DJ en producer Flo- rian Senfter alias John Starlight. Hij speelt het cement uit de voe gen en doet hij met electro, dance en gitaren wat Monet deed met verf en penseel: mengen, experimenteren en gericht op zoek gaan naar een eigen sound. Bad Company behoort tot de absolute top van de drum 'n' bass scene. Met awards als 'best rave dj' en 'DJ Mag best dj' op zak en een dikke bak platen en cd's mag je van Bad Company UK het nodige vuurwerk ver wachten. En alsof dat nog niet genoeg is, komen ook DJ's Pamb Harsh, Nicon, Thrasher, Okkie, Triton, Willy de Viking, Santi- na Runaway, DJ Rudy Diamond, MC Dart, oliebollen en nog veel meer voorbij, www.watt-rotterdam.nl. ROTTERDAM - Het Jongeren- jaar 2009 wordt op 31 december groots afgesloten tijdens de na tionale Nieuwjaarsnacht aan de Boompjes in Rotterdam waar your world een eigen talentsta- ge heeft. Om middernacht wordt het jaar knallend afgeslo ten. De jonge talenten die op treden zijn Zackery Linger (17 jaar, rap), David Rib (19 jaar, zang en rap) en Anni K (23 jaar, rock). Daarnaast zal de veelzij dige band Music Behind Bars, bestaande uit jongeren tussen de 19 en-25 jaar, hun muziek ten gehore brengen. Hun show be staat uit rap, breakdance, pop- pin en lockin, zang, piano, beat box en toneel. Tot slot beklimt Reshmay het podium om een spetterende show weg te geven. www.nieuwjaarsnacht.nl. ROTTERDAM - Very Cheriy neemt op 31 december lief hebbers en nieuwsgierigen mee terug in de tijd. Dan vindt de speciale New Years Eve Party van het succesvol le evenement Burlesque Ballroom plaats. In Hotel Centraal wanen bezoe kers zich in de glamoureuze sfe ren van chique nachtclubs van het Las Vegas en Parijs van wel eer. Je kan daar de grandeur proeven van frivool cabaret en R0TERDAM - Geen zin om naar een discotheek te gaan o de oudejaarsnacht? geen probleem! De Vrien den van Amstel LiVE staan ook op 31 december vanaf 20.15 uur in het Sportpa leis van Ahoy! Zoals ieder jaar belooft ook deze editie een groots spektakel te worden met fantastische artiesten en geweldige showelementen: precies zoals je van 'de Vrienden' gewend bent dus... Dit evenement mag je gewoon niet missen!

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 25