Jaap Kok Willem Westerbeek dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 23 december 2009 - Pagina 6* Ik ga op reis onbekend waarheen. De mensen die ik liefheb verlaat ik, om de mensen die ik liefhad terug te vinden. Verdrietig laten wij U weten dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en onze oma Aagie Agatha Johanna Klein-Bonte Weduwe van Willem Klein Inde leeftijd van 75 jaar. Je was de spil van onze familie. We zullen je missen. Cora en Hennie Joop t en Ria Hans WimenNel Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Schiedam, 21 december 2009 Correspondentieadres: Familie HJ Post Rustenburg 15 3111 AK Schiedam Onze moeder en oma is thuis waar u afscheid van haar kan nemen. Wij staan stil bij haar leven op 28 december om 16.00 uur in de aula van Crematorium Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Na afloop is er gelegen heid om bij elkaar te zijn. Lieve Oma, Rust nu maar uit Je hebt je levenscirkel voltooid. Ria Joyce en Evert Jerney en Stephan Lieve Oma, Je bent weg, maar in onze harten zal je altijd bij ons zijn. We zullen je nooit vergeten. Esther, Mirjam en Arjen Mijn allerliefste oma, We staan niet altijd stil bij het woord 'samen' Maar het is een groot gemis als 'samen' uitje leven is. Mandy en Mark Lieve Oma Aagie, In harten te leven die men achterlaat, is niet sterven. Dikke kus, Cok Michella Roxanna Cokkie Onze allerliefste Oma Aagie, En nu zo stil jouw handen zijn Kus ik jouw koud gezicht Een glimlach dwaalt nog op jouw mond Ik kijk nog eens de kamer rond Herinneringen klein en groot De zon kleurt zacht de hemel rood I k moet zonder jou verder gaan Een open deur is dichtgegaan. Wendy en Rob, Ciénavieve en Kenji Onze allerliefste Oma, We houden heel veel van je. We zullen je nooit vergeten. Dikke kus, Ciénavieve en Kenji Wie weet, dansen ze boven ook wel. Na een goed leven en een korte strijd waarin zij tot het laatst toe vrolijk is geweest is rustig en kalm van ons heengegaan, mijn lekkere stuk, onze vrolijke moeder, lieve dochter, onze schoondochter, zus, Schoonzus, tante en vriendin Jolanda Vijfvinkel-van Veen in de veel te jonge leeftijd van 44 jaar. Pa en ma van Veen Marian en Adrie Esmeralda en Edwin, Yara Serge en Josine Diana en Winnie Quinten en Sisto Karin Jan Valentina en Henk Melissa Pa en Ma Vijfwinkel Anneke en Wijnand Melina Nick Wim Johan en Cora Maria en Rob Schiedam, 19 december 2009 Eduard C.F. Hellendoornstraat 40 3123 CN Schiedam Graag kleurrijke bloemen De crematieplechtigheid zal gehouden worden op donderdag 24 december om 12.45 uur in de aula van crematorium Beukenhof aan de Burgemeester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spierings- hoek) te Schiedam. Na-de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in de strijd tegen de ziekte. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis van het heengaan op 19 december 2009 van oud-leerling en medewerkster van de media theek Monique van de Hulst - van Lingen Sg Spieringshoek wenst Henk van de Hulst en zijn kinderen Lisa, Bob, Joyce en Carly en verdere familie heel veel sterkte met het dragen van dit enorme verlies. Bestuur, directie en medewerkers van Sg Spieringshoek - Schiedam Huil niet om mij, mijn lijden is ten einde. Voor mij geen zorgen meer, geen angst en nooit meer pijn. Wees niet verdrietig, vergeet niet hoe mooi mijn leven was. Lieve man, vaderen vriend. Met veel fijne herinneringen blijf jij voor altijd bij ons. Toch nog onverwacht maar heel rustig is overleden In de leeftijd van 70 jaar Schiedam, 19 december 2009 Sibeliusplein 58 3122 XA Schiedam Corry Kok-Christen Frenk en Marian Richard en Liat Onze rots in de branding is niét meer. Dankbaar voor hetgeen hij voor ons geweest is geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzóme vadêr en opa Geboren te Echten op 23 januari 1918 Overleden te Hilversum op 16 december 2009 Weduwnaar van Christina Wilhelmina (Stien) Westërbeek - van Hoek Onze dank gaat uit naar alle medewerkenden van afdeling De Plataan van Woonzorgcentrum De Boomberg voor de liefdevolle zorg. Anneke en Roel Björn Marianne en Ben Loes en Gianni Jan Carel Esther Hilversum, Woonzorgcentrum De Boomberg Correspondentie-adres: Mevrouw A. Post - Westerbeek De Drie Morgen 16, 3828 SL Hoogland De crematieplechtigheid heeft op dinsdag 22 december jl. in Bilthoven plaatsgevonden. Heel plotseling moeten wij afscheid nemen van onze assistente Evelyne Sluijter-van Veen 7 november 1953 14 december 2009 Wij zullen haar vreselijk missen! Wij wensen Hans, Richard en verdere familie heel veel sterkte toe. Gert, Willeke, Maaike en Jelle Blankestijn Jolanda Saas, assistente heeft öp 23 december plaatsgevonden. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe 'n beetje, en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het, toch nog onverwacht, overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Johan Lagendijk Hans 1 oktober 1933 19 december 2009 Truus Lagendijk - Kuijper Saskia en Manolito 'J Lisa, Koen, Eva Melissa en Willem Mandy, Timon, Jasmijn Maarten, Alex, Bas Correspondentieadres: Monuta uitvaartverzorging Langenhorst 100 3085 HR Rotterdam Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag22deeembervan 1U.45 tot 19.30 uurin het Monuta uitvaartcentrum aan de Burgemeester Honneriage Gretelaan 377 te Schiedam. Er is tevens gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren woensdag 23 december van 16.00 tot 16.30 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Aansluitend zal om 17.15 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in de ontvang kamer van het crematorium.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 6