Kijk op: SANKKJMP Afvallen zonder lijnen! GOUDPRIJS! nieuwestadsblad.nl Voor meer informatie of aanbiedingen van onderstaand bedrijf. ï|l_ RECORD Verkoop het nu Ik wil uw goud Potma Edelmetaal 'Ik voel me 10 jaar jonger' Spoorwerk in uw regio Olympus p Tough Bekijk Tim Coronel tijdens 'Dakar' en win een solide camera Pro/teil de Weekkrant Nieuwe Stadsblad A- merken sanitair tegen bodemprijzen ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 6 januari 2010 - Pagina 2 E €22 per gram (basis liingoud) U ontvangt direct de hoogste contantprijs voor i sieraden, heel of kapot, munten, goudharen, tandengoud, zilver, f- guldens, rijksdaalders, bestek, brood manden, diamant, briljant en horloges: Cartier, Rolex, Breitling, Omega enz. Papestraat 28 - Den Haag Tel. 070-3636666 Di. t/m za. 11.00 - 17.00 uur www.potma-edelmetaal.nl Dit kan toch SCHIEDAM - "Ik voel me 10 jaar jonger. In zes maanden tijd ben ik 20 kilo afgeval len. Mijn lichamelijke klachten zijn met 95% afgenomen. Ik ben ook, terwijl ik toch astmatisch ben, veel minder kortademig gewórden", vertelt een enthousiaste Rita K. Zij is een van de cursisten, die met enthousiasme het 'Afvallen zonder lijnen' programma volgen van Make It Easy. "Het leuke is, dat je normaal eet en ook best veel lekkers mag waar je niet dik van wordt." Directeur Yvonne Bakker van Make It Easy hoort dit soort verhalen dagelijks. "Het pro gramma bestaat uit een combinatiethera pie. Vijftien jaar geleden zijn wij als eerste in ons land daarmee begonnen bij rookver- slaafden. Inmiddels is gebleken, dat ook degenen die teveel eten of snoepen, met de combinatiemethode grote successen boeken." De basis is de auriculotherapie ofwel oor acupunctuur. Daarmee wordt het lichame lijke aspect van teveel eten aangepakt. Er worden daarvoor kleine puntjes op het oor gezet. Het is absoluut pijnloos. En het heeft meteen effect. Maar het programma bevat meer. "Als je niet anders gaat denken, blijft toch de gedachte hangen dat je iets moet opge ven, dat bijzonder is en lekker. Door ook je gedachtegang over eten aan te pakken, kan iedereen, die daarvoor open staat, slagen." Bij de methode die Yvorme Bakker hanteert in het oor worden geplaatst. Deze zorgen voor een snellere vetverbrandmg en datje geen be hoefte hebt aan zoetigheid en overmatig eten. Er wordt geen dieet voorgeschreven. "Zeker als je een druk leven leidt, heb je geen tijd om precies volgens het boekje boodschappen te doen en te koken. Wij zeggen: eet gewoon waar je trek in hebt. Er zijn maar een paar onbelangrijke dingen die je moet laten staan, zoals chips en koekjes. Verder mag je nagenoeg alles eten." De belangrijkste tip: "Maak van het afvallen zonder lijnen elke dag een feestje!" De Make It Easy methode wordt toepast in 24 praktijken in Nederland. Een van de therapeuten is Yvonne Bakker zij werkt uitsluitend op afspraak. Om u nog beter van dienst te zijn, zijn er elke maand op dinsdag behandelingen in Schiedam bij Wijkcentrum De Blauwe Brug op het Bachplein 590. Voor alle verdere informatie en voor het maken van een afspraak kan van 09.00 uur tot 19.00 uur gebeld worden naar 0174-213202. Voor meer informatie tevens: www.makeiteasy.nl DOOR RAYMOND, LANDEGENT SCHIEDAM - Drie maanden lang hebben krakers een bedrijfspand in het cen trum van Schiedam betrok ken. De eigenaresse van het pand, mevrouw F. Zandber gen, is er absoluut niet over te spreken. De krakers zijn door de kou vertrokken en zij blijft achter met een schadepost van 30.000 eu ro. Begin november stond er in de ze krant het bericht dat de kra kers hun intrede hadden ge daan in het pand naast het Wennekerpand aan de Schie in Schiedam (zie kader voor meer informatie). Nu zijn krakers uit het pand, maar de eigenaresse blijft achter met een schuld. Ze is woedend op de krakers. "Er wordt altijd maar liefkozend over krakers gesproken, maar in werkelijkheid gaat het er heel anders aan toe. Ze hebben het 700 vierkante meters tellende bedrijfspand ten onrechte ge kraakt, het stond nog geen jaar leeg én we hebben er plannen voor. In drie maanden tijd heb ben ze alle muren met graffiti volgespoten, bekabeling kapot getrokken en kantoormeubilair onbruikbaar gemaakt." Toen Stedin een maand gele den gas/water/licht afsloot -omdat er niet betaald werd- kozen de krakers eieren voor hun geld en vertrokken uit het pand. Zandbergen mag op-_ draaien voor de kosten van de" energie, het verwijderen van de graffiti en het opnieuw aanleg gen van de bekabeling voor ser vers en internet. Ze schat dit be drag op 30.000 euro en is van plan om dat te gaan verhalen op de krakers. "Meestal zijn de pandeigenaren blij dat de kra kers uit hun pand zijn en gaan ze geen civiele procedure aan, omdat ze niet verwachten dat ze geld zullen zien van de kra kers. Ik ben van plan om dat an ders te doen, want ik vind het echt ongelooflijk dat ik nu moet opdraaien voor de kosten." Ze vindt het niet erg dat er in sommige gevallen gekraakt wordt, als het maar een doel hééft. Vechten tegen de wo- De eigenaresse van het gekraakte pand mag opdraaien voor de kosten van met betaalde energie, het verwijderen van graffiti en opnieuw aanleggen van kabels. "Dit kan toch niet!" rara: whi> Door Margon van den Berg ProRail laat in de nachten van 18 op 19 en 20 op 21 januari het spoor slijpen op het traject Den Haag - Rotterdam. Als u in Schiedam in de buurt van deze spoorlijn woont of werkt, kunt u hier mogelijk hinder van ondervinden. Voor vragen en klachten over deze werkzaamheden neemt u contact op met: ProRail B.V. Afdeling Publiekscontacten Postbus 2038 3500 GA Utrecht Tel.: 0900 - 77672 45 (20 ent pm) Fax: 030 - 2359056 E-mail: publiekscontacten@prorail.nl Website: www.prorail.nl ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 2