(flensen .nl WlLLY BOELE - VAN RIJSWIJK Hendrica Johanna van 't Hof - Bijl J— V Allegonda Theodora Johanna Jansson - Hendriks Gonda s Teun Blom dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 6 januari 2010 - Pagina 6 Op de laatste dag van het jaar is voor ons onverwacht overleden onze lieve moeder, mijn schoonmoeder en onze grootmoeder Wil de Jager-van derZwan Wilhelmina 12 november 1931 31 december 2009 Arie Geert Jan Willy Damian, Britney, Angelo Correspondentie-adres: Nieuwstraat 13, 3111 JN Schiedam Wij nodigen u uit om 'samen met ons afscheid van Wil te nemen donderdag 7 januari om 12.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Aansluitend is er gelegenheid om ons te condoleren. Doch gij, o mijn ziel! zwijg Gode; want van Hem is mijn verwachting. Psalm 626 (onberijmd) Met droefheid delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in Woonzorgcentrum Uitzicht, door de HEERE is weggenomen onze lieve tante Heiltje van der Male-van Teeling sinds 21 november 1973 weduwe van Marinusvan der Male in de gezegende leeftijd van 98 jaar. C. Donker G.M. Donker-Deijkers M.A. Donker, in herinnering C.M.T. Donker-Franken en verdere familie Vlaardingen, 29 december 2009 Correspondentieadres: C. Donker Meeussenstraat 2a 4611 BR Bergen op Zoom De begrafenis heeft zaterdag 2 januari, na een rouwdienst in de auia, plaatsgehad op de begraafplaats Beukenhof te Schiedam. "Werpt al uw bekommernis op Hem, want Hij zorgt Voor u. Bedroefd maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante op 1 januari 2010 is overleden - weduwe van Adrianus Albertus Boele in de leeftijd van 73 jaar. Wat jammer dat ons samen niet meer tijd gegund is... Astrid Henk Marcel Sri Anto, Christian Jan Lies Marijke en verdere familie Correspondentieadres: A. van Es-Boele Goereesestraat 55 3114 BG Schiedam Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaart centrum aan de Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 7 januari om 10.45 uur in de aula van begraafplaats "Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schiedam. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Ieder mens is uniek U in het bijzonder We zijn zo trots op je We zullen je vreselijk missen. Tot ons grote verdriet is onze lieve, sterke, onvergetelijke moeder en schoonmoeder plotseling overleden - Riek - weduwe van Piet van 't Hof in de leeftijd van 95 jaar. Bep en Wim John en Ery Schiedam, 3 januari 2010 Correspondentieadres: E.Gouweleeuw - van 't Hof Schouw 7 3123 BS Schiedam Er is gelegenheid tot condoleren en om afscheid van haar te nemen op vrijdag 8 januari van 16.30 uur tot 17.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Burg. Hon. Gretelaan 377 te Schiedam. Vertrek vanuit het uitvaartcentrum om 17.00 uur. Aansluitend zal om 17.30 uur de crematieplechtig heid plaatshebben inhet crematorium 'Beukenhof' aan de Burg. van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schiedam. Tevens is er gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel van Schiewaegh voor hun liefdevolle verzorging. Het verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van uw gedachten nam. Wij voelden mee niet stil verdriet, nu rouwen wij, maar treuren niet. Met veel verdriet omdat zij niet meer bij óns is,-maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder, mijn bet overgrootmoeder, schoonzus en tante weduwe van Johannes Jansson ★Schiedam, 6 augustus 1914 t Schiedam, 3 januari 2^)10 Marry en Ton Theo en Jenny Anneke en Aad Kleinkindéren Achterkleinkinderen en verdere familie Correspondentieadres Familie A. vSn de Vorle Villastraat 67 3112 TB Schiedam Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren woensdag 6 januari van 18.45 tot 19.30 in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 7 januari om 09.15 uur in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Francois HaverSchmidt voor de liefdevolle verzorging. Moeder en Oma zijn Dat was haar leven Al die jaren haar gegeven Nu heeft zij haar taak volbracht Bedankt lieve Ma en Oma Rust zacht Toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma Elisabeth Batenburg-Dries weduwe van Antoon Batenburg 29 februari 1920 30 december 2009 Marja en Aad Remon en Sabrina Lydia en John Pascal en Marion, Robin Joyce en Paul, 9? Anja en Jaap John en Roel, Olga Peter en Jeannette Mark, Ester Antoinette Alfred en Angela Fabio, Alyssia en verdere familie Correspondentie-adres: Anja van Gelderen - Batenburg Chopinstraat 63, 3208 RC Spijkenisse tel.: 0181-642531 De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. V Music was my first love, and it will be my last. Met grote verslagenheid delen wij u mede dat zeer plotseling is overleden mijn lieve vader, onze broer, zwager, oom en vriend Schiedam, t Schiedam, 25 juli 1947 2 januari 2010 Uit aller naam: Jeroen Sweepy Correspondentieadres: Oude Maasstraat 19 3114 TV Schiedam U kunt afscheid nemen van Teun vrijdag 8 januari van 11.30 tot 12.00 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. Aansluitend vindt om 12.45 uur de crematieplechtigheid plaats in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenhëid tot condoleren in de ontvangkamer. Bezoek de gedenkplaats van Teun op http://teuriblom.MonutaGedénkplaats.nl Na een zorgzaam leven is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over gr oofm oeder Glida TAJiThelmvna Man'a Pa er cis-van Geene sinds 1985 tueduxue van J. Paerels zz juli 19Z3 3 januari Z010 Dim' Dirk. en Sab'e f-lórls Qrianne Barf en Suzanne fj-ans en Lucie Johan Correspondentie-adres: f-amilie Paerels, WiTlemsstraaf zga, 4481 QP Kloeh'nge Wij nodigen u uil om afscheid van Ma te nemen zaterdag 9 januari om 11.30 uur in de aula van begraafplaats Beukenhof, Burgemeester "Van l-l-aareulaau 1450 in Schiedam. Qansluitend begeleiden mij haar naar haar laatste rustplaats. Na afloop is er gelegenheid tof condoleren.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 6