Gas geven, autorijders! Kinderen gratis mee! r I I I 1 1 i Kom naar de informatieavond P&OH Ferries de Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 13 januari 2009 - Pagina 24 A4 Delft-Schiedam Wat vindt u van het autobedrijf waar u klant van bent? Wat stoort u? Waar bent u zeer tevreden over? Wordt u goed geholpen... wordt uw auto goed geholpen? autobedrijf.tevreden.nl onderzoekt de klanttevredenheid van autorijders. Ook die van u! Uw praktijkervqringen helpen andere autorijders goede autobedrijven te vinden of er klant te blijven. En het geeft autobedrijven reden om hun dienstverlening en kwaliteit te verbeteren, ledereen tevreden! Ga nu naar autobedrljf.tevreden.nl en geef uw oordeel. Het is gratis en gemakkelijk. Kies het autobedrijf, uw ervaring - APK, reparatie, onderhoudsbeurt, inruil, aankoop, oriëntatie - en beoordeel. Alle resultaten zijn inzichtelijk op autobedrijf.tevreden.nl. Geef even gas en ga naar de site. U helpt er duizenden autorijders en autobedrijven mee. a utobedri jf.tevreden.nl Binnenkort organiseert Rijkswaterstaat vier informatiebijeenkomsten voor omwonenden en geïnteresseerden over het project A4 Delft-Schiedam. Tijdens de informatieavonden krijgt u informatie over de voorlopige onderzoeksresultaten van het Ontwerp Tracébesluit (0TB) en wordt er ingegaan op de stand van zaken, planning en besluitvorming. De informatieavond begint om 18.30 uur en eindigt om 21.30 uur. De informatieavonden zijn inloopavonden. Dit houdt in dat u op elk moment tussen 18.30 uur en 21.30 uur welkom bent. Op meerdere tijdstippen houdt Rijkswaterstaat een presentatie met informatie over het project. Uw vragen kunt u stellen aan de deskundigen van Rijkswaterstaat. Zij zijn de hele informatiebijeenkomst aanwezig op de informatiemarkt. De infoiinatieavonden worden gehouden op: Maandag 1 februari Kerk de Nazarener Zwanensingel 1 3136 GZ Vlaardingen Maandag 8 februari Op Hodenpijl Straatweg 20-22 2636 AX Schipluiden Donderdag 11 februari Wijkcentrum De Blauwe Brug Bachplein 590 3122 JM Schiedam Woensdag 3 februari Rijkswaterstaat DID Derde Werelddreef 1 2622 HA Delft Meer informatie over het project kunt u vinden op www.rijkswaterstaat.nl/a4delftsfhiedam of bel gratis met de Landelijke Informatielijn Rijkswaterstaat op 0800-8002. Water. Wegen. Werken. Rijkswaterstaat ikit weGeNeR Huis-aan-huisMedia Een spectaculaire actie! Boek nu bij P&O Ferries een 3-daagse minicruise en neem uw (klein)kind gratis mee. Een onvergetelijke miniva- kantie met twee avonden op de 215 meter lange Cruiseferries op zee en een dag stedenbezoek in Enge land. York Haar middeleeuwse uiterlijk en schilderachtige straatjes gecombineerd met moderne winkels, een imposante ka thedraal, leuke attracties en meer dan 30 musea maakt de stad York leuk voor ieder een. Huil Huil biedt in een aangename sfeer veel plezier voor de he le familie. Met een leuke ha ven, vele gratis musea, tradi tionele pubs, twee grote overdekte winkelcentra en gezellige Engelse winkelstra ten, is Huil een ideale stad voor een dagje uit voor ieder een. Bezoek zeker onze favoriete attractie The Deep waar u wordt binnengeloodst in een kleurrijke onderwaterwereld. 3-daagse minicruise €79 p.p. Kind gratis! Incl. volbezette 2- of 4-persoons Inside cabin en bus in Engeland Bestemming: Hull of York Per betalende volwassene reist een kind in dezelfde cabin gratis mee Weekendtoeslag (do t/m za): €16 per volwassene Cabin met zeezicht: toeslag €28 per cabin Boek uiterlijk 30 januari voor reizen t/m maart 2010 Bel 020 - 201 33 33 (ma - za, 09.00 - 17.30 o.v.v. boekcode 'WEG - kids free' Op basis van beschikbaarheid lb! dai~~b

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 24