-VVV REINIER KUNSTSi&IITT Hp Eo Eofc I Voorraad is beperkt Ingang ijsvrij En verder op nieuwestadsblad.nl Ijskoud de beste! PROFILZ Jm www.jandegraaf.nl] CNÏE CHANTS DOKTERSASSISTENTEN rfTfJ Ruitenburg Wij houden U op koers. dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 13 januari 2010 - Pagina 3 gladheid Poll: strooien in wijken of wegen? 22% Irado neemt diverse maatregelen om zout langer mee te laten gaan. Van Meel: "We proberen koste wat het kost te voorkomen dat we zonder zout komen te zitten, dan kunnen we helemaal niets meer. Nu mengen we het zout friet zand, dat dooit minder, maar maakt de weg stroever en zo gaat het zout wat langer mee. Ook hebben we in overleg met de gemeente de strooiroutes aangepast. We beperken ons nu tot de doorgaande wegen en fietspaden, die gaan voor." Burgers die de gladheid zelf willen bestrijden kunnen ook bij Irado terecht. Om de stoepen te ontdooien kan een emmertje strooizout gehaald worden. Al geldt ook hiervoor dat de voor raad beperkt is! veertien uur op een dag." Of hij dat erg vindt? "Ach, je doet het met elkaar en daarna heb ik weer een maand gewone dien sten. Het hoort erbij." Jan van Meel: We houden ons natuurlijk aan de arbeidstijdenwet zodat iedereen voldoende rust krijgt, maar daar binnen doet ieder een het maximale." Voor het laatste nieuws, foto's en video's: nieuwestadsblad.nl SCHIEDAM - Volgens D66 gaat het begaanbaar maken van winkelcentra te langzaam. Reden voor D66-lijsttrekker Marcel Houtkamp en Annerike van de Water en Hans Bautz om de handen zelf uit de mouwen te steken. Q Welke geweldige films draaien er allemaal deze week in het Filmhuis Schiedam? QNog een laatste prik tegen de Mexicaanse griep. Surf snel naar de web site voor meer informatie. ©De Gedichtendag 2010 belooft een extra im puls te geven aan de poëzie in Schiedam. QGroenLinks wil dat ie dereen die een nieuwe chipkaart moet aanschaffen wordt gecompenseerd. 62% SCHIEDAM - Het strooizout is bijna op, tijd om keuzes te maken. Zeker met dit win terweer. Waar moet IRADO het meeste strooien vroegen we afgelopen week. Volgens 16 procent van de lezers moet er vooral ge strooid worden op de hoofd wegen. 22 Procent vindt dat de fietspaden voorrang moe ten krijgen. Irado moet meer de wijken in, vindt 62 pro cent van de stemmers. M. van de Marei, die zegt rich ting de tachtig te gaan, durft niét naar buiten. De Schie- damse die in West woont is doodsbang om te vallen. 'De vuilcontainer staat een stukje verder in de straat, maar hier in de Huismastraat word niet gestrooid. Ik ga niet naar buiten. Gelukkig neemt de thuiszorg soms een zakje mee om weg te gooien. Ik vind dat IRA DO meer de wijken in moet." Vertraging werkzaamheden door vrieskou W SCHIEDAM - De opho gingen van de wijken De Vlinderhoven, de Feminis- tenbuurt zuid en de Velden liggen momenteel stil door de vrieskou. Bij temperatu ren onder de 4 graden Celsi us is het niet mogelijk om werkzaamheden in de bo dem te verrichten, zoals voor de aanleg van kabels, leidin gen en riolering. Ook kan niet gewerkt worden in de Kerklaan, Oostsingel, van den Tempelstraat e.o., W. Andriessenlaan, Toemooi- veld, Molensingel, Schiedam Over 't Water en Vijf Molens. Beroep op Schiedammers SCHIEDAM - De gemeente Schiedam en IRADO roepen Schiedammers, onderne mers en winkeliers op om zelf de trottoirs sneeuw- en ijsvrij te maken. Eerder riep de PvdA de gemeente op om burgers te betrekken bij het begaanbaar houden van de stad en zette het onderwerp Schiedam bij winterse om standigheden op de agenda van de eerste vergadering van de raadscommissie ROB. Door het aanhouden de extreme winterweer en het tekort aan strooizout is de gladheidsbestrijding in Schiedam een moeilijke taak. Ter versterking gaat de Lichtblauwe Brigade IRADO helpen door handmatig zout Foto's ijsbanen REGIO - Uitgeverij Gegaran deerd Onregelmatig is op zoek naar foto's van ijsba nen. Op kansopvorst.nl is een begin gemaakt, maar er zijn nog heel veel ijsbanen waarvan de uitgeverij nog geen foto's heeft. Gegaran deerd Onregelmatig roept mensen op foto's op te stu ren, zodat aan het eind van de winter een complete ver zameling gepresenteerd van alle ijsbanen van Nederland. Van alle foto's wordt de foto graaf vermeld. Foto's mailen naar maarten@gegarandeer- donregelmatig.nl. Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur 1 Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klik9ebilschiedam.nl Goed verzorgd de winter door na een behandeling bij ti d d i| tart Westfrankelandsestraat 150 Schiedam 010 - 4271455 www.tiptotoe.nl Lepelaarsingel 236 Vlaardingen j Restaurant ASHER Sinds 1-7-1981 Live Muziek ISRAËLISCHE EN FRANCE CHANSONS Wij wensen iedereen een gezond 2010 THE SIXTIES www.restaurantasher.nl Voor al uw partijen, catering, bruiloft en receptiearrangementen Zaal gratis Tel. 010-4733331 Hoogstraat 124 3111 HM Schiedam reinierkannietzonderjou.nl Reinicr de Graaf Groep Janszen van Holst - Accountancy Wat in 2003 is begonnen als een samenwerkingsverband van 3 accountantskantoren met circa 25 medewerkers is inmiddels uitgegroeid tot een toonaangevend accountantskantoor in de regio met circa 45 medewerkers. Alle disciplines hebben wij in huis: fiscale afdeling loon- enaccountancy afdeling voor zowel samenstel- als controlewerkzaamheden. Ruitenburg Janszen van Holst Accountancy wil zich onderscheiden in de markt door de ondernemer centraal te stellen. Wij bereiken dit door: direct te reageren op vragen van de klant; vaste medewerker aan een klant té koppelen, dus korte lijnen; actieve advisering op basis van periodieke rapportages. De waardering van de klanten van Ruitenburg Janszen van Holst Accountancy voor onze aanpak blijkt uit de contihue aanwas van nieuwe klanten (en - nagenoeg geen verloop in de bestaande klantenkring). Door deze gestage groei is de accountantsmaatschap aan de Industrieweg 100 uit zijn jasje gegroeid. Omdat momenteel zowel de regio Westland als de regio Rijnmond wordt bediend is besloten om begin 2011 een nieuwe vestiging te gaan openen in Vlaardingen/Schiedam, zodat we ook de komende jaren de aanwas van klanten kunnen opvangen. Herkent u zich in de no-nonsense aanpak van Ruitenburg Janszen van Holst Accountancy dan nodigen wij U van harte uit voor een nadere kennismaking op donderdagavond 21 januari 2010. Thema van de avond: Een uitstekende gelegenheid om de uitdaging die het huidige economische klimaat biedt met mede-ondernemers uit de regio door te nemen onder het genot van een hapje en een drankjë. Een fiscalist van Ruitenburg Janszen van Holst Accountancy praat U fiscaal bij en Maarten van der Weijden (Olympisch kampioen 10 kilometer open water zwemmen) houdt een inspirerende voordracht over hoe om te gaan met tegenslagen, succesvol samenwerken, vernieuwing en concurrentie. Jawel, de accountant geeft een rondje en ook y kunt hier bij zijn Meldt U aan trp de feestwebsite: www.ruitenburgopkoers.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 3