i fllensen .nl Alberdina Johanna van Beek - Philippa Wouter van der Schalie Cornells Kruijskamp Kees dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 13 januari 2009 - Pagina 6 Ontroerd en verdrietig hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega/medewerker. Peter (Kobus) Harteveld Kobus heeft ruim 8 jaar bij ons gewerkt als medewerker op onze groentenafdeling. Wij zullen zijn vriendelijkheid en werk enthou siasme missen. Onze medeleven gaat uit naar zijn familie en alle anderen die hem dierbaar waren. Wij wensen hen kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Medewerkers en Management Albert Heijn Gebr. de Block We wilden samen nog zoveel fijne dingen doen. Je was nog maar net 55 jaar geworden. Voor mij ben je een kanjer en dat zal je altijd blijven! Je hebt efvoor geknokt, maar déze knokpartij kon je niet winnen. Scheet, ik zal altijd zielsveel van je blijven houden. Je pop, duif Theodorus Jacobus Hendricus Steijger -Ted Joke Doortje Huib en Marijke Aad en Tony Monique en Roger Jim, Dave Lisette en Jeroen en verdere familie Schiedam. 10 januari 2010 Pastorietuin 35 3111 KL Schiedam Tea is: overgebracht naar het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar geen bezoek. Wij nemen afscheid van Ted op zaterdag 16 "januari om 1330 uur in de aula van begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam, waarna wij hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. Onze dank gaat uit naar Dr. Kraak en het personeel uan de afdelingen Oncologie en Longziekte uan het Vlietland Ziekenhuis voor de liefdevolle zorg. Bedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij U kennis dat heden op 87-jarige leeftijd in vrede van ons is heengegaan Maria Gerharda Bernardina Willems weduwe van Albertus Augiistinus Tas Geldrop: J.G.W. Willems J. Willems - Vrijhoff De Lier: G.P.W. Willems J. Willems - Knijnenburg Hintham: J.M.G. Storm - Willems J.J. Storm t Soest: B.J.M. Bluekens - Willems H. Bluekens Neven en Nichten 9 januari 2010 Zorgcentrum Frankeland Sint Liduinastraat 10 3117 CS Schiedam Correspondentieadres B.J.M. Bluekens - Willems Specht 12 3766 WP Soest De gezongen uitvaartmis wordt opgedragen donderdag 14 januari om 13.00 uur in de kapel van Frankeland, Sint Liduinastraat 10 te Schiedam. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Wij willen alle medewerkers van Frankeland, in het bijzonder de mensen van haar afdeling, van harte bedanken voor hun liefdevolle toewijding en zorg. De waterlelie Ik heb de witte waterlelie lief, daar die zo blank is en zo stil haar kroon uitplooit in 't licht. Rijzend uit donker koelen vijvergrond, heeft zij het licht gevonden en ontsloot toen blij het gouden hart. Nu rust zij peinzend op het watervlak en wenst niet meer... Met groot verdriet, maar ook vol bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, delen wij mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder - Dien - Weduwe van Bep van Beek 25 juli 1933 f 7 januari 2010 Ellie en John Jordie en Kelly Kaya, Chabo, Zoya Dave en Amanda Mason Ans en Bertus Marcel ën Jiska Mick Correspondentie-adres Ellie Prins - van Beek Ketensezoom 92 2902 LK Capelle aan den IJssel De crematie heeft-inmiddels plaatsgevonden. Wij zijn dankbaar voorde liefdevolle vezorging van onze moeder door dr. Peter van Dijk, de verzorgenden van Careijn en de verzorging in de Schiewaegh. Lieve Oma Te klein ben ik om te begrijpen Te klein ben ik om te weten Te klein ben ik om u te verliezen Groot ben ik om van u te houden We zullen u heel erg missen Dikke kus, Kaya, Mick, Mason, Chabo en Zoya. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader - Wout - in de leeftijd'van 88 jaar. M.F. van der Schalie - Sluimer Wout en Sylvia Bas en Susanne Tim en Monique Lotte Pim en Monique Schiedam, 8 januari 2010 Correspondentieadres: Sint Eiduinahof 44 3117 AH Schiedam De crematieplechtigheid heeft heden plaatsgevon den. Onze waardering gaat uit naar het personeel van de afdeling PG3 van Huize Frankeland voor hun zeer liefdevolle verzorging. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden, delen wij mede dat in alle rust van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Hendrica Henrietta Kooijmans - van Luijk - Jet- weduwe van Arie Kooijmans op de leeftijd van 93 jaar. Jaap en Annie Jan en Sonja t Kleinkinderen en achterkleinkinderen Schiedam, 10 januari 2010 Correspondentie-adres: Dhr. J. Kooijmans Heijermansplein 120 3123 LE Schiedam Onze moeder en oma is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen, zaterdag 16 januari van 10.30 tot 11.15 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematie plechtigheid worden gehouden in de aula van crematorium Beukenhof, Burg. van Haaren- laan 1450 te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Huize Frankenland en het Vlietland Ziekenhuis voorde liefdevolle verzorging. Herinneringen houden iemand levend. Wij hebben er zo veel dat je voor eeuwig door blijft leven in onze gedachten. Mijn man, onze vader, stiefvader, opa, schoonvader, schoonzoon, broer en oom 29 juli 1953 9 januari 2010 Kees, een man waar iedereen van houdt, met een hart van "istie goud" V/e zullen je vrolijkheid, grapjes en aanwezigheid missen. Sjaan Sander, Sandro, Shane Samantha, Alisha, Lex Wesley en Sita, Romario, Romano, Shania Sislyn, Nigel Rosita broers en zussen neven en nichten Parkweg 223 3119 CG Schiedam Wie nog even bij Kees wil zijn, is welkom donder dag 14 januari tussen 19.00 en 20.00 uur bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Pr. Bernhardlaan 121 in Schiedam. We nemen afscheid van Kees vrijdag 15 januari om 15.30 uur in de aula van begraafplaats Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. We vinden het fijn om daar na de begrafenis nog even samen te zijn met jullie. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager, oom en vriend Peter Vermeulen Met trots kijken wij terug op een mooie en waardige afscheidsdienst die vrijwel volledig naar de wens van Peter is verlopen. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Peter in zijn leven voor velen zoveel heeft •betekend. Familie Vermeulen Schiedam, 13 januari 2010

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 6