6 r i Deze week! orever Woensdag 27 januari 15.00 uur Tentoonstelling S-Labs geopend Firma Gandj apour ZN levert een handgeknoopt tapijt aan de Grote Kerk Schiedam Winter voordeeltas gevuld met: - een brood naar keuze - een zak krentenbollen - een boterkoek - 2 gevulde koeken Van 10,20 Nu Zie ook onze andere aanbiedingen in de winkel. II II II ■e II II II II aiflTflWLaaït ™™ba^rammerlaan.nl m H «I tl VI - VI s VI f! dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 20 januari 2010 - Pagina 10 j SCHIEDAM - Met een voordracht van schrijver F. Stariks is afgelopen zaterdag de tentoonstelling Poëzieplein in S-Labs aan de Hoogstraat geopend. De volgende activiteiten zijn op 21 januari een beeldprojectie door Frans Huisman en op gedichtendag, 28 januari is er Lunchpauzepoëzie. Informatie hierover is te vinden op www.poe- ziepleinschiedam.web-log.nl. FOTO: PR Schiedamseweg 57 Vlaardingen GANDJAPOUB Tel: 010-4349971 www.gandj apournl Deze Perzische en oosterse tapijten importeur sinds 1973 gevestigd in Vlaardingen heeft in opdracht van de Grote kerk in Schiedam en in samenspraak met de schiedamse kunstenares A.van Ulden een schitterend handgeknoopt tapijt laten vervaardigen. Dit tapijt is gemaakt zuiver tibetaans scheerwol en heeft een ovale vorm. De afmetingen zijn 6,12 x 3,10 meter. Het is geverfd met zuivere plantaardige verfstof fen en heeft ruim 6 maanden handwerk gekost. Gandjapour Zn verkoopt uitsluitend handge knoopte tapijten zowel voor de moderne als klassieke interieurs. Ieder ontwerp kunnen zij in samenspraak met de cliënt laten vervaardigen. U bent van harte welkom. Volgende week zal Patricia Paay haar nieuwste DVD Forever Fit bij Dirk, Bas en Digros promoten. Zij zal een demonstratie geven samen met choreograaf Remco Bastiaansen (bekend van Dancing with the Stars). CDA start met campagne SCHIEDAM - Het CDA Schiedam start zaterdag 23 januari met de verkiezings campagne. Oud-Schiedammer en CDA tweedekamerlid Henk Jan Ormel zal het pamflet 'veiligheid' over handigen aan het CDA Schiedam. Daarnaast wordt het CDA-verkie- zingsprogramma officieel door de voorzitter van het CDA Schiedam Marijke Ruseier aangeboden aan de lijsttrekker Ad Hekman De dag begint om lO.OOuur en op het programma staat bezoeken aan 'Het Zim- mertje' en het winkelcen trum Hof van Spaland. In Het Zimmertje ontmoeten het CDA de buurtbewo ners en vrijwilligers. In het winkelcentrum wil de par tij met het winkelend pu bliek in gesprek gaan. Spe ciale aandacht tijdens dit bezoek zal de "veiligheid" in Schiedam hebben. Politie onderzoekt overval op snackbar SCHIEDAM - De recherche van het district Waterweg Noord onderzoekt de over val op een snackbar aan de Celciusstraat. Deze vond plaats op vrijdagavond, rond half negen. Twee mannen kwamen de snackbar binnen waar op dat moment alleen drie personeelsleden aanwezig waren. Eén van de twee had een vuurwapen bij zich en daarmee bedreigde hij het personeel. Zij deden vervolgens een greep uit de kassa en gingen er lopend vandoor. De recherche stelt een onderzoek in naar de overval. Bent u getuige geweest van dit voorval/strafbare feit, neemt u dan contact op met de politie Rotterdam- Rijnmond via 0900-8844 (lokaal tarief). U kunt ook anoniem uw informatie doorgeven via M. (Meld Misdaad Anoniem) op 0800-7000. Controleur mishandeld SCHIEDAM - De politie heeft een man aangehou den die een medewerker van Toezicht Schiedam had geslagen. De politie kreeg zaterdag melding van een mishan deling aan de Pernis- sestraat. De onenigheid was ontstaan naar aanlei ding van een bekeuringssi tuatie. De medewerker verklaarde door de.man te zijn gesla gen. De 43-jarige Schie dammer is aangehouden. Ze namen de verdachte mee naar een politiebu reau voor onderzoek. Stamtafel in Stadhuys SCHIEDAM - De WD, D66 en Groenlinks zijn zater dag 23 januari van 15.00-16.30u aanwezig in Restaurant 't Stadhuys op de Grote Markt voor de achtste stamtafel. De drie fracties willen deze Stamtafel gebruiken om de Schiedammers ook op een andere manier te ontmoe ten, zonder formele agen da, om gedachten en me ningen uit wisselen over het wel en wee van Schie dam. Schiedammers kun nen ons dan spreken over zaken die zij onder onze aandacht willen brengen, en wij spreken over zaken waarover wij graag met Schiedammers van ge dachten willen wisselen. De partijen willen graag weten of inwoners de Schiedamse politiek zo vlak voor de gemeente raadsverkiezingen nog op het hart willen drukken. Of Schiedammers uitkijken naar de komst van twee multifunctionele sportpar ken op Harga en Thurlede en .hoe inwoners denken over de aangekondigde herinrichting van het Beat- rixpark? Tijdens dit volstrekt infor mele gebeuren kan ieder een aanschuiven en vertel len wat men kwijt wil. Politie houdt verkeerscontrole SCHIEDAM - Politiemen sen van het wijkteam Cen trum-West hebben don derdagmiddag en -avond, tussen vier uur en half elf, een verkeerscontrole ge houden op de Gerrit Ver- booonstraat. In totaal werden drie aan houdingen verricht voor het rijden onder invloed en één automobilist kreeg een proces verbaal voort bele- Verder werden er nog twintig bekeuringen gege ven voor diverse overtre dingen zoals het niet dra-" gen van de autogordel, het rijden in een voetgangers gebied, negeren van een rood verkeerslicht en het rijden in een geslotenver klaring elders Volgende week geheel gratis bij aankoop van 3 producten Dove of Becel I Laan van Bol'es 13 Schiedam De eerste 100 mensen die zelf meedansen ontvangen een tas met de DVD en 2 Dove en 2 Becel producten gratis! Aanbiedingen gelden van donderdag 21 januari t/m woensdag 27 januari 2010 Hof van Spaland 23 - Schiedam - 471 69 69 mmi KLEIN 1

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 10