/Viafrü^ (Tlensen .nl Augustinus Gerrets Tinus Johanna Pieternella Rouwet Joke Jan Verhaar Bespreekbaar, juist als je nog fit bent de Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 20 januari $010 - Pagina 6 "V Steeds meer in zichzelf, steeds verder van ons weg. Vandaag is, toch nog onverwacht, in alle rust overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en groot-oma Johanna Maria Schoneveld - Koogje weduwe van Bram Schoneveld in de leeftijd van 89 jaar. Eef en Ludy Schoneveld Stefan en Sanne Joop Schoneveld Janny en Ed Kleijwegt Fabian en Kim Quinten Mitchell Schiedam, 13 januari 2010 Correspondentieadres'. E. Schoneveld Gaasbeek 13 4761 LR Zevenbergen De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Wij bedanken de medewerkers van Zorgcentrum Frankeland voor de liefdevolle verzorging en hartelijkheid. J V, Een goed mens, een levensgenieter, mijn trouwe maatje door dik en dun, onze lieve vader en mijn schoonvader heeft ons geheel onverwacht verlaten Cornelis Smit Kees Overschie, 14 juni 1944 t Schiedam, 17 januari 2010 M.J.C. Smit - Poelstra Silvia en Gerard Bas Correspondentieadres: Monuta Uitvaartzorg T.a.v. Familie Smit Burg. Honneriage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 22 januari van 14.45 tot 15.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, aan de Burgemeester Honneriage Gretelaan 377 te Schiedam. Aansluitend zal om 16.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. Indien u geen kaart heeft ontvangen, gelieve deze annonce als zodanig te beschouwen. De Lamp van ons samenzijn brandde lang, zij gaat in een oogwenk uit; bij het afscheid. Na een lang en goed leven is overleden onze markante vader, schoonvader en opa Teus Hemminga weduwnaar van Alie van der Heijden f 15 maart 1927 114 januari 2010 Marten Hemminga Murielle Hemminga - Keyeux Misha Hanneke Faber- Hemminga Frank Faber Jurre Semke Correspondentie-adres: Weide 14 3121 XW Schiedam De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden op 18 januari te Schiedam. Alsje in je levensstrijd warmte om je hebt verspreid, als je iemand die daar treurt hebt getroost en opgebeurd, als je hielp waar Bet kon aan wat licht en aan wat %on, als je een goed voorbeeld geeft, heb je niet voor niets geleefd. Wees niet bedroefd om mijn heengaan. Ik heb het met jullie goed gehad. Vaarwel lieve mensen en herinner mij zoals jullie mij gekend hebben. weduwnaar van Gerritje Jongste 3 februari 1927 16 januari 2010 Anneke en Hans Bob Tinus en Laura Menno Danique Joke en Henk f Richard en Nanja Co en Yvonne Sander Nadia Correspondentieadres: A.W. Esbach-Gerrets Van Ostadelaan 39 3117 XJ Schiedam Er is gelegenheid tot afscheid nemen in CVU uitvaartcentrum "Groenoord", Van Beethovenlaan 180 te Schiedam op donderdag 21 januari tussen 19.00 en 19.30 uur.. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van crematorium "Beukenhof", Burgemeester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schiedam op vrijdag 22 januari om 12.45 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Met diep leedwezen delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw, moeder, schoon moeder en oma Jopie van Bragt - van Gent Cees Matla Ellen Geeve - van Bragt Kees Geeve Dustin en Jacinta Toni en Lie Christel 16 januari 2010 Correspondentieadres: C.J. Geeve A. LambrechtsVosstraat6 4207 JC Gorinchem De crematieplechtigheid vindt plaats in crematorium "Beukenhof", Burgemeester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spierings hoek) te Schiedam op donderdag 21 januari om 15.15uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Groot is de leegte die hij achter laat mooi zijn 3e keriimertngen die blijven. Diep bedroefd geven wij kennis van bet overlijden van mijn lieve vader en schoonvader Pief er de (3 eer weduwnaar van TUiTlemina de Deer-Dazen sinds zo januari zooz 6 september 192Z 14 januari 2010 Paula en lf-arrg Correspondentie-adres: Paula Westbuis-de Deer l-l-eijermanspleln 5 a, 3123 LG Schiedam Woensdag 20 januari bebben wij mijn vader en schoonvader begraven bij zijn geliefde Miep. Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug dan klommen we hoog in de hemel en haalden we je gelijk weer terug. Na een korte, oneerlijke strijd is overleden onze lieve moeder, oma, zus, tante en vriendin 9 juni I952 14 januari 2010 Sylvia en Edwin Romy, Danique Hans Jeanet Diny en Jaap Patrick en Jennifer Corrie en Rob Mike Frienie Marco Freek en Marijke Luuk, Xander Martin Beukers Haringvlietstraat 30 3II4WD Schiedam De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Wij bedanken het personeel van de afdeling IC van het Vlietland Ziekenhuis voor alle goede zorgen. Zijn handen hebben voor ons gewerkt. Zijn hart heeft voor ons geklopt. Zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Tot ons grote verdriet is onverwacht overleden mijn zorgzame man, onze Lieve vader, schoon vader en mijn allerliefste opa 82 jaar. Bep Verhaar-van de Vooren Jannie Ria en Gerard Yara Chantal en Ron Nina 12 januari 2010 St. Liduinahof 13 3117 AG Schiedam Wij hebben zaterdag 16 januari afscheid van Jan genomen in crematorium Beuketihof in Schiedam. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en verplegend personeel van Huize Frankeland voor hun liefdevolle verzorging. uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bemhardlaan 121 Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 6