«3 ONDERWIJSBEURS vrijdag 29 januari en www.onderwijsbeurswestnederland.nl 6 »s s WEST-NEDERLAND Bezoek dé Onderwijsbeurs van en voor West-Nederland zaterdag 30 januari De Onderwijsbeurs West-Nederland is inmiddels bij vele onderwijsinstellingen in de regio een vast item op de agenda geworden. Het unieke podium voor jongeren die alles willen weten over de studiemogelijkheden in de regio West Nederland vindt plaats op vrijdag 29 en zaterdag 30 januari in de EXPO Rijswijk (Voorheen Evenementenhal Rijswijk). Voor jongeren, ouders en decanen Het maken van een opleidings- en/of beroepskeuze is een belangrijk proces, temeer omdat het direct met je toekomst te maken heeft. Het is dus belangrijk dat dit op een weloverwogen manier gebeurt. Dat is ook de reden dat er op de beurs veel aandacht wordt besteed om je te helpen om tot deze belangrijke keuze te komen. Naast de vele opleidingen, vind je er ook informatie over de beroepen in de diverse werkvelden. Natuurlijk kan jij de beurs tezamen met je ouders en/of vrienden bezoeken. Branche, Beroep Opleiding De beurs biedt een overzicht van opleidingen op diverse niveaus. Naast een presentatie van MBO en HBO-opleidingen, vinden er ook presentaties plaats van particuliere opleidingen en leer/werk trajecten. Tijdens het tweedaags evenement, zijn middels een presentatie van specifieke bedrijven, opleidingen, en voodichtings-/ brancheorganisaties verschillende sectoren aanwezig om jou informatie te geven over opleidingen en overige mogelijkheden in een bepaalde branche/sector. Zo vind je er bijvoorbeeld alles terug over het werken in de Ambachten, de Bouw, Techniek, Zorg, Mode, Groen, Grafische Sector, Sector Orde Veiligheid, Ambachten of Maritieme sector. Ook informatief en behulpzaam Naast informatie over opleidingen en beroepen is er op de beurs ook praktische informatie te verkrijgen. Zo verstrekt de Informatie Beheer Groep informatie over eventuele studiefinanciering en kun je bij de opleidingen informeren over de toelatingseisen. Bij het UWV kan je zelfs achter een computer duiken en een competentietest doen. Op deze manier kom je nog beter te weten welk beroep er het beste bij je past. Gratis entreekaar! De beurs is op het vertoon van de juiste kaart gratis toegankelijk. Kijk op www.onderwijsbeurswestnederiaiKl.nl welke voorwaarden voor jou van toepassing zijn, of knip de toegangskaart uit deze krant uit. Openingstijden Vrijdag 29 januari 2010 van 10.00 - 17.00 uur Zaterdag 30 januari 2010 van 11.00 - 17.00 uur Locatie EXPO Rijswijk, Vohnerlaan 12 Meer informatie, ook voor het bestellen van toegangskaarten? Organisatie Groep Zuid (OGZ) B.V. Projectteam onderwijsbeurzen tel. (040) 297 94 941 kim@ogz.nl I www.onderwijsbeurswestnederland.nl Routebeschrijving. Met de auto: Vanuit alle richtingen - Op de A4 afslag Plaspoelpolder (afrit 10) - Bij verkeerslicht rechtsaf - Volgend verkeerslicht linksaf - Volgend verkeerslicht linksaf (Volmerloan) Hoofdingang van Expo Rijswijk Darling Market aan uw rechterhand Met openbaarvervoer Vanaf station CS en HS of station Rijswijk: -HIM tram 17 of Connexxion bus 130. oS UJ

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 23