Even voorstellen: Leefbaar Spaar ze nu alle 7! Niemand moet aan de zijlijn toekijken mm GEMEENTERAADS VERKIEZINGEN Etiawmaand SgftezgeKj Schiedam, Rotterdamsedijk 403B ma - vr 08.00 - 22.00 za -zo 09.00 -21.00 ttPMIS Beleef het verschil. dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Week 05, 2010 SCHIEDAM - Op weg naar de gemeenteraadsverkie zingen stellen de partijen zich aan de lezer voor. Deze week spreekt Rens de Ron van Leefbaar Schiedam/ Schiedam Actief. Kunt u zich kort voorstellen Mijn naam is De Ron. Rens de Ron. Ik ben zelfstandig onder nemer en 29 jaar geleden gebo ren in Noord. Tijdens mijn le ven enkele jaren in Zuid ge woond, maar ik woon nu weer in Noord. Ik ben gehuwd met Matthijs. In 2007 ben ik bij de Schiedamse politiek betrokken geraakt toen door de gemeente werd besloten dat winkelcen trum de Kethel moest wijken voor andere plannen. Ik had destijds daar mijn winkel en wilde me inzetten voor het win kelcentrum. Op dit moment ben ik lijsttrekker van de partij Leefbaar Schiedam/Schiedam Actief. Mijn hobby's zijn voet bal, formule-1 kijken, bijwonen van concerten, maar vooral de Schiedamse politiek. Ik ga regel matig naar de sportschool. De muziek waar ik graag naar luis ter gaat van pop tot rock, maar als ik één artiest moet kiezen is het Michael Bublé. Schiedam in 2014. Wat is er als het aan u ligt veranderd? Dan is de veiligheid sterk verbe terd. Zijn de financiën weer op orde. Is er serieus werk gemaakt van integratie en staat niemand meer aan de zijlijn. Is de leef baarheid sterk vergroot. Is het Wennekerpand geschrapt en ook andere verspilling een halt toegeroepen. Heeft de histori sche collectie een plek gevon- Lijsttrekker Rens de Ron. den in het centrum. Zijn er twee hoogwaardige multifunctionele sportparken. Bedienen buslij nen de plekken waar veel men sen komen (b.v. Beukenhof). Bestaat het gemeentelijk wa genpark uit elektrische auto's. Zitten er LED-lampen in de straatverlichting. Worden we niet meer doodgegooid met enorme stapels ambtelijke rap porten en nota's. Kan de Schie dammers digitaal met de ge meente communiceren en krijgt hij op tijd antwoord. Is de binnenstad veel aantrekkelijker en is de leegstand teruggedron gen. Kunnen ondernemers de grond onder hun bedrijf kopen en Schiedammers die onder hun woning. Wordt parkeren per minuut berekend en krijgen bewoners hun vergunning te gen kostprijs. Praten we in Schiedam allemaal Nederlands met elkaar, of beter nog: Helder Schiedams. Geef drie redenen waarom we op uw partij moeten stemmen Bij de vorige vraag heb ik eigen lijk al zestien redenen gegeven, maar om het samen te vatten in drie redenen: veiligheid, inte gratie en leefbaarheid. Veilig heid staat bij ons echt boven aan, omdat ik vind dat elke Schiedammer en elke bezoeker zich veilig moet voelen in onze stad. Integratie vind ik erg be langrijk, omdat niemand aan de zijlijn moet staan toekijken. Ie dereen moet meedoen en Hel der Schiedams spreken. Daar naast moet iedereen die kan werken, werken! Al is het vrijwil ligerswerk, als men maar mee doet om Schiedam mooier en beter te maken. Mijn ideale coalitie is. Elke coalitie waarin Leefbaar Schiedam/Schiedam Actief de grootste partij is. Dan kunnen wij immers echt wat voor Schie dam betekenen. Geldig van donderdag 4 t/m zaterdag 6 februar PLUS Pitloze witte druiven Bak 500 gram Witlof Zak 500 gram Aardappel-golfjes, krieltjes of schijfjes Zak 450 gram Cherrytomaten Bak 250 gram Vers gesneden meloenmix Bak 400 gram Mango ready to eat Per stuk IJsknuffels zijn zachte pluche winterbeesten die herkenbaar zijn aan hun oranje muts Zo spaart u de IJsknuffels eenvoudig bij elkaar: Tot en met 27 februari 2010 krijgt u bij elke 10,- aan boodschappen een IJsknuffelzegel Met 10 IJsknuffelzegels kunt u al een gratis IJsknuffel uitzoeken Spaar ze allemaal I Sundays voldoet aan de Europese norm voorde zonnebranche en laat geen 05/2010 Aanbiedingen zijn niet bestemd voor wederverkopers en/of grootverbruikers. Prijswijzigingen en/of zetfouten voorbehouden. WWW.plUS.nl X1— PLUS Hof van Spaland - Schiedam, Hof van Spaland 68, T: 010-2477299 maandag - woensdag 8.00 - 20.00 uur, donderdag 8.00 - 21.00 uur, vrijdag - zaterdag 8.00 - 20.00 uur PLUS Van Dijk Woudhoek - Schiedam, Geuzenplein 1-9, T: 010-4705082 5 maandag - woensdag 8.00 - 20.00 uur, donderdag - vrijdag 8.00-21.00 uur, zaterdag 8.00 - 20.00 uur PLUS Van der Meer - Schiedam, Mgr. Nolenslaan 460, T: 010-4738765 maandag - vrijdag 8.00 - 20.00 uur, zaterdag 8.00 -18.00 uur

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 13