Rabobank Nieuws De "Kredietcrisis te lijf" Lenen met een gerust gevoel. Rabobank Let op! Geld lenen kost geld o-JÊ RabobankEen bank met ideeën. U helpen bij onverwachte uitgaven. Dat is het idee. Rabobank Rabobank Schiedam-Vlaardingen Karei Doormanweg 48 3115 JD Schiedam Tel.: (010) 248 15 15 Op dinsdag 2 maart 2010 organiseert Rabobank Schiedam- Vlaardingen het spraakmakende seminar "Kredietcrisis te lijf" in Stadsgehoorzaal Vlaardingen. Met dit actuele thema bieden wij de aanwezigen een interessant en muzikaal programma. Waarom deze bijeenkomst? Vermogen stelt u in staat vrije keuzes te maken. Die vrijheid is een groot goed en het behouden waard. Al jaren hechten wij als vermogensbank veel waarde aan persoonlijke aandacht en betrouwbare dienstverlening. Een onderdeel van deze dienstverlening is het organiseren van deze bijeenkomst. Wat kunt u verwachten? Tijdens het eerste deel van de avond geeft de heer dr. Wim Boonstra, Chief Economist bij Rabobank Nederland, zijn visie op de turbulente ontwikkelingen in de financiële dienstverlening. Het tweede deel van de avond staat met pianist Jan Vayne en zangeres Petra Berger geheel in het teken van de muziek. Aanmelden Als lid van Rabobank Schiedam-Vlaardingen krijgt voorrang. Indien u zich nog deze week aanmeldt, wordt uw aanmelding met voorrang behandeld. Ga naarwww.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen om u aan te melden. Na aanmelding ontvangt u van ons een bevestiging. Ook uw partner, vriend of (zaken)relatie is van harte welkom. U kunt dit aangeven op het aanmeldformulier. Heeft u tijdelijk meer financiële ruimte nodig? Rabobank Schiedam-Vlaardingen kan u daarbij helpen. Samen met u kiezen wij de lening die het beste bij uw situatie past. Een lening met heldere voorwaarden en een aantrekkelijk tarief. Zo leent u altijd met een gerust gevoel. Neem contact op met één van onze adviseurs voor meer informatie. Telefoon (010) 248 15 15 of kijk op www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen. Rabobank, Een bank met ideeën. Meer informatie: www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen info@schiedam-vlaardingen.rabobank.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 15