Isolatie onverwacht goedkoop HH Woonconsulenten m/v GRATIS WONEN! Complex Nieuwe Damlaan Wilt u ook gratis wonen tot 1 oktober 2010? Koop voor 31 maart 2010! Verplicht abonnement Funda populairste huizensite Te Huur pakhuis 110 ro2 Centrum Schiedam afgesloten terrein 750 euro p/m 06- 53192574 Giro 555 actiestunt 2,1 miljard spaartegoed opgenomen xmn\ de Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 3 februari 2010 - Pagina 27 Makelaardij Taxatie Hypotheken Beheer Exploitatie Consultancy Speciale Koopsom Overheidsbijdrage/subsidie/garantie Gratis Taxatie Rapport Makelaars Spreekuur: Q? Speciale Koopsom Overheidsbijdrage/subsidie/garantie Inruil bestaande woning Boetevrij aflossen bestaande hypotheek ff1 c-»emu™iuij Verhuiskorting Kosten Koper bijdrage van 10% tot 100% Deskundige Hypotheekbegeieiding Onze panden op: FUNDA.NL Kethelstroot 24 Schiedam In de sfeervolle Brandersbuurt staat nu een prachtig en statig woon werkpand te koop, door zijn speelse indeling geheel geschikt vi JAAP.NL ME» KOOPHUIZEN Woonkranl.nl Over de Vesten 128 Schiedam Uiarande 59 Schiedam Vorstelijk wonen op de 11e verdieping van het luxe appartementen- :e "De Warande". Dit hoekappartement gr geweldig uitzicht over de skyline van Schiedam tot Hoek van Holland. Het complex is voorzien van een lift, eigen berging en parkeerplaats in afgesloten garage. Indeling complex: centrale afgesloten entreehal met videofoon en 2 pe tn op steenworp afstand van het historische centrum. Dit verrassend ruime pand beschikt over zeer veel authentieke details, heeft een wijnkelder/kruipruimte en 2 badkamers. Vraagprijs 299.000,- k.k. Vraagprijs 138.000,- Vraagprns 319.000,- k.k. Gezocht: Maeslanden zoekt freelance woonconsulenten voor diverse kantoren. Als woonconsulent zul je voornamelijk vanuit huis werken, binnen je eigen woningmarkt. Je bent het verbindend element tussen de klant en ons makelaarskantoor. Je kan te allen tijde rekenen op ondersteuning van de makelaars en het hoofdkantoor. Wij zijn op zoek naar representatieve en klantvriendelijke woonconsulenten. Mensen die betrokken zijn bij hun omgeving, op de hoogte van ontwikkelingen. Kortom: jij weet wat er speelt. Als jij dat commerciële talent bent, vakkennis is een pré, ontvangen we graag je gegevens. Measlanden biedt, als enige makelaarsorganisatie in de regio, een uitstekend opleidingstraject en persoonlijke begeleiding. Je werktijden zijn vrij indeelbaar. Gelet op de opbouw van het team verzoeken wij vertrouwelijke kandidaten met klem te solliciteren. Meer informatie? Ga naar www.werkenbijmaeslanden.nl Wij zoeken consulenten in: Hoek van Holland - Maasdijk - Maasland - Monster - Naaldwijk - Poeldijk - Schipluiden Berkel Rodenrijs, Delft, 's Gravenzande, Honselersdijk, Kwintsheul, Schiedam, Wateringen. Kantoor Maassluis I Drijver 133 I 3144 GD Maassluis Tel: 010-592.33.00 Kantoor Nieuwerkerk a/d IJssel 1e Tochtweg 76 2913 LP Nieuwerkerk a/d IJssel Tel: 0180 - 45.00.45 (5-kamer), Tussenpersonen van verzeke raars hebben wat nieuws be- •dacht. Klanten die in het verle den al een afsluitprovisie heb ben betaald, moeten abonne mentsgeld van €10 tot €15 per maand betalen voor het beheer van hun schadeverzekering. Twintig grotere kantoren ge bruiken de methode al, de ver wachting is dat dit aantal de ko mende jaren vervijfvoudigt. Honderdduizenden Nederlan ders kunnen de extra rekening verwachten, voorspelt Matthijs Mons, partner bij IG&H Consul ting. Hij begeleidt dagelijks vele kantoren die abonnementsgeld willen invoeren. De Branche vereniging van tussenpersonen onderschrijft de voorSpelling. De strijd tussen de Nederlandse huizensites lijkt beslist. Funda heeft haar voorsprong op de concurrenten behouden: al meer dan een jaar verlopen zes van de tien zoekacties via deze website. Dat meldt de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM). De drie belangrijkste concurrenten behielden of verstevigden hun positie, maar blijven wel op grote afstand van Funda. De overige websites leiden een marginaal bestaan. Dat blijkt uit onderzoek van de web site woonnieuws.nl, dat jaarlijks een lijst van de twintig meest ge bruikte huizensites publiceert. De tweede website van Nederland is jaap.nl, gevolgd door huizenzoeker.nl en huislijn.nl. Weinig comfort in huis door winterse sneeuw, hagel en vorst? Daar is iets'aan te doen. Met een kleine investering kan het wooncomfort worden ver hoogd en de energierekening omlaag worden gehaald. Wo ningeigenaren blijken niet te weten hoeveel het kost om een spouwmuur te (laten) isoleren. Dat blijkt uit onderzoek van Mi lieu Centraal. Eigenaren van hoekwoningen schatten dat spouwmuurisola tie ruim €2.500 kost, maar de werkelijke kosten liggen tussen de €1.600 en €1.800. Per vier kante meter kost het isoleren van een spouwmuur €25. De besparing per vierkante meter per jaar bedraagt ongeveer €5. In vijf jaar is de investering te rugverdiend. Ongeveer 700.000 koopwonin gen van vóór 1976 hebben sp ouwmuren die niet geïsoleerd zijn. De overheid wil energiebe sparing aan woningen stimule ren met stimuleringsregelingen, zoals het verlaagde btw-tarief van 6% voor isolatiewerkzaam heden. Dit verlaagde btw-tarief geldt voor isolatiewerkzaamhe den aan woningen die ouder zijn dan twee jaar. De methode voor het isoleren van een muur is afhankelijk van de opbouw ervan. De buitenmuren van wo ningen die tussen de jaren der tig en de jaren zeventig zijn ge bouwd, zijn vaak uitgevoerd als spouwmuur zonder isolatie materiaal. Huiseigenaren kun nen dergelijke spouwmuren alsnog laten isoleren door de spouw te laten vullen met isola tiemateriaal. Dit is specialistisch werk dat u beter kunt uitbeste den aan een vakman. Informeer eens bij hem wat de mogelijk heden zijn. Een. slimme huizenverkoper probeerde van de enorme aan dacht voor de hulpactie voor Haïti via radio en tv gebruik te maken om zijn huis te verko pen. Hij belde naar 0800 -1112 om te vertellen dat hij al heel iang een huis te koop heeft staan voor €468.000. Als het huis die avond zou worden verkocht, wilde de verkoper zelf slechts 425.000 vangen. Het eventuele bedrag daarboven is voor de Haïti-ac- tie.Dat vertelde de zanger van popgroep Kane op Radio 555. Kane gaf een liveconcert via de radio. Daarna zijn de leden van Kane aan de telefoons in het callcenter gaan zitten. Nederlandse huishoudens haalden in oktober en november vorig jaar €2,1 miljard meer van hun spaarrekeningen dan dat ze inleg den. De laatste keer dat de spaardrift haperde, was in het najaar van 2005. Dat blijkt uit gegevens van De Nederiandsche Bank (DNB). Eén van de verklaringen van DNB is dat door de stijgende werk loosheid veel werkzoekenden op hun spaartegoeden interen. €750 miljoen werd in deze maanden in de aandelenmarkten gestoken. PARTNER IN DYNAMIS nvm - Qerrit verboonstraat 2 Schiedam 010 - 2730102 Het complex is gelegen op loopafstand van Station Nieuwland, ook hef centrum en uitvalswegen liggen binnen handbereik. Woningtype: 3-, en 5 kamerappartementen Woonoppervlakte circa 70 m2 en 100 m2 Wonen op hoogte met fraai uitzicht mogelijk! Indicatieprijzen: vanaf 105.000,- k.k. (3-kamer) vanaf 135.000,- k.k.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 27