'gouden' 2 voor 75,- GezondheidsWinkel Libra In 10 dagen weer vitaal! Op zoek naar de ultieme klovenzalf? 2 grote potten lUu VOOr 10,- Taal op Maat Nu eindelijk in Nederland verkrijgbaar! Zonder recept! Potentieverhogend zeer succesvol product! mr Super actie! op=op! Frama Q10 Nu voor slechts 29,95 Superactie: 2 voor 49,95 New Care Overgang Nu voor 14,95 Speciale winter-aanbieding van €8,95 voor 6,95 KENNISMAKINGSKORTING dé Weekkrant Nieuwe StadsbladALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 3 februari 2010 - Pagina 33 Leer video bewerken bij de Bibliotheek SCHIEDAM - Altijd al willen leren om gemakkelijk films te bewerken op de compu ter? Op 9 februari geeft Nor- bert Boeren uitleg over het gratis programma Windows Movie Maker. Met je telefoon of camera een filmpje gemaakt? Met Windows Movie Maker, een programma voor videobe werking, kun je op een leuke en eenvoudige manier op de computer videofilms maken en bewerken. Beelden im porteren vanaf een videoca mera of vanuit een bestand en daarna in de opnamen knippen en plakken, beho ren tot de mogelijkheden. Ook is het mogelijk om effec ten, muziek, ingesproken tekst en titels in te voegen en de films te delen via het web, e-mail of via een cd. Je kunt ook van je foto's een dia voorstelling maken. Tijdens deze les videobewer king worden de beginselen van dit programma op een groot scherm uitgelegd. De lesavond begint om 19.30 uur in Bibliotheek Stadserf, Stadserf 1, Schiedam. Entree is €7,50 (incl. werkboekje). Kaarten zijn te koop via Theater aan de Schie (010- 2467467) of aan de zaal. Gezellig snuffelen SCHIEDAM - SWS Wijkcen trum De Erker organiseert 6 februari een gezellige snuf fel- en rommelmarkt. De markt is van 10.00 tot 15.00 uur en de toegang is gratis. Voor het huren van een kraam, tel: 010 426 77 67. Kosten voor een tafel zijn €10,-. DOOR KATUY HUtTEMA SCHIEDAM - Clarisa geeft sinds november 2009 Ne derlandse les aan Bediha. "Naast mijn werk wil ik graag andere mensen hel pen." Via Vluchtelingen werk kwam ze in contact met Eva Gelting van Taal op Maat Eva; "Ons streefdoel is 50 koppelingen per jaar. In 2009 maakten wij 54 koppelingen, waarvan Cla risa en Bediha de 50e. Een gouden koppel dus, dat veel plezier beleeft aan de weke lijkse taalles." De taalles is wekelijks op zon dagmorgen bij Bediha thuis. "Misschien geen christelijk mo ment, maar voor ons fulltime werkende vrouwen wel een goed moment", zegt Clarisa, die na haar rechten studie volop meedraait in het werkproces. Bediha en Clarisa zitten samen aan de eettafel bij Bediha thuis. Een map met lesmateriaal ligt opengeklapt. Clarisa haalt er Taal op Maat is een project van Vluchtelingenwerk Maasdelta, afdeling Schie dam, dat koppelingen regelt tussen Schiedamse Neder landse- en -allochtone vrou wen. Het gaat om allochtone vrouwen die geen contact hebben met Nederlanders en niet naar school gaan. De Nederlandse vrouwen geven op vrijwillige basis een keer per week Nederlandse les aan huis bij hun cursist. De taalles heeft prioriteit, maar in samenhang daarmee krij gen de vrouwen kennis over de Nederlandse cultuur en worden ze gestimuleerd om contacten buitenshuis te leggen. een blad uit waarop een hand staat getekend. Ze steekt haar rechterhand op en zegt tegen Bediha, beginnend bij de duim. "Welke vinger is dit?" Bediha Clarisa en Bediha, het gouden koppel van Taal op Maat. spiegelt haar en begint: "Duim, wijnvinger, delmidvinger!" "Bijna goed!", roept Clarisa. "Maar het is niet wijnvinger, maar wijsvinger." Ze legt het be grip wijzen uit en maakt bij wijn het drinkgebaar. Om de 'delmidvinger' hebben ze veel plezier. "Je verwisselt de lettergrepen", zegt Clarisa en ze legt ook meteen uit wat een let tergreep is. "Middelvinger," zegt Bediha en ze beklemtoont het woord met een tik per letter greep op tafel. "Vergeet ik nooit meer!" Ze oefenen het alfabet. Bediha oefent de uitspraak van de 'lange klanken'. "F en V zijn moeilijk," zegt ze, "die klanken kennen wij niet in het Turks. Ik haal ze door elkaar." Beide dames hebben veel ple zier in de Nederlandse les. "Nu geef ik de les binnenshuis", ver telt Clarisa, "maar als het straks mooi weer is, gaan we naar bui ten. Ik ga Bediha leren fietsen. En ondertussen alles wat we on- FOTO: WHM derweg zien benoemen." Bedi ha vertelt dat ze veel baat heeft bij haar Nederlandse les. Ze gaat alleen op pad kan zich pri ma verstaanbaar maken. Ook op haar werk gaat het goed. Ze heeft promotie gemaakt, mede dankzij haar goede vorderingen in de Nederlandse taal. Stichting Taal op Maat zoekt nog vrijwilligers. Wil je mee doen aan dit project meld je dan aan via taalopmaat@ hotmail.com. Eindelijk is Libido Supreme ook in Nederland verkrijgbaar. Na een groot aantal onderzoeken en testen via de Academie voor Biologische Geneeskunde te Tilburg bleek het product een welkome aanvulling voor de Nederlandse markt. Grote farmaceutische genees middelfabrikanten moeten zich zorgen gaan maken, de Libido Supreme is een ware bedreiging voor hen. Libido Supreme werkt o.a. op een zelfde principe als de bekende potentieverhogende farmaceutische geneesmiddelen dié verkrijgbaar zijn in het medische circuit. Door het krachtige kruid Damiana wordt de doorbloeding plaatselijk in het geslachtsdeel ondersteunt, waardoor de erectie wordt gestimuleerd. Damiana komt van origine uit Zuid-Amerika en wordt daar al m eeuwenlang door o.a. de Maya indianen gebruikt om zijn seksuele invloed. Het is ook niet zo verwonderlijk dat het kruid dan ook "Turnera Aphroddisiaca" oftewel 'liefdeskruid' wordt genoemd. Damiana is echter niet het énige actieve bestanddeelijl Libido Supreme, ook o.a. Tribulus Terrestris, wat onlangs nog in de landelijk bekende grote dagbladen stond doordat het in Duitsland inmiddels als groot potentiéverhogend kruid de markt aan het veroveren is, is een belangrijk bestanddeel. Testosteron is verantwoordelijk voor vele processen in het mannelijk lichaam, waardoor o.a. kracht en potentie toenemen. Het aminozuur L-arginine ondersteunt de productie van spermacellen waardoor een potentiekracht zal toenemen. Libido Supreme geeft door zijn unieke en sterke samenstelling snel resultaat. Libido Supreme kan dus een half uur voor de gemeenschap ingenomen wofden en werkt snel. "Onzekerheid voorbij en voel me weer kerel." Een gezonde erectie draagt bij aan het goed functioneren van de man. Het lekker in je vel zitten en je krachtig voelen is vaak een duidelijk gevolg daarvan. J. T. te Dordrecht (53 jaar) loopt al een tijd met een erectiestoornis, dit heeft tot gevolg dat zijn liefdesleven geminimaliseerd is en zijn zelf vertrouwen volledig weg is. Zijn relaties duren vaak kort omdat hij niet met vrouwen verder durft te gaan dan de voordeur. J.T. maakte zich daar zorgen over. Zijn leven leek niet compleet te zijn totdat J.T. in contact kwam met het nieuwe produkt .Libido Supreme. J.T. had alles al geprobeerd, dus had geen grote hoop dat Libido Supreme wel zou werken bij hem. Hij was onbekend met een samen stelling zoals Libido Supreme bevatte. Een soortgelijke, brede en natuurlijke samenstelling was hij nog niet eerder tegengekomen. Wel de produkten die niet werken of diverse bijwerkingen hebben kende hij al. Het feit dat Libido Supreme uitsluitend natuurlijke stoffen als werkzame ingrediënten heeft sprak J.T. erg aan en zo besloot hij het te proberen onder het gevoel van "baat het niet, dan schaadt het niet..." J.T. is gestart met de eerste keren een hoge dosering (2 capsules per keer), echter al snel was deze hoge dosering niet meer nodig. A Zijn zelfvertrouwen nam toe, hij voelde zich lichamelijk en geestelijk sterker. Vandaag de dag neemt J.T. nog altijd Libido Supreme in voor de gemeenschap, en voelt hij zich prima met deze onderhouds-do^ering. Inmiddels heeft J.T. een vaste relatie en woont hij samen. Ondérzoek bij de Academie Voor Biologische Geneeskunde te Tilburg wees uit, dat Libido Supreme bij 80% van de mannen zeer succesvol is en dus echt werkt! De kwaliteit van het vrijen wordt als beter ervaren en de duur van de erectie is langer. Ook kreeg een groot gedeelte van de mannen die met het onderzoek meededen weer een ochtenderectie. Libido Supreme is nog niet overal verkrijgbaar, voor de selectieve distributie bij u in de regio kunt u terecht bij G&W Gezondheids Winkel Libra. I.v.m. de grote belangstelling voor dit produkt wordt geadviseerd telefonisch te reserveren. Voor telefoonnummers: zie rechts. ondersteunt de strijd tegen vermoeidheid; in 10 dagen weer fit! snel energie Gefermenteerde hoge kwaliteit Co-enzym Q10 30mg in grote voordeelpol normaal van 39,95 Energy Q10 Forte new-f care Pakt alle symptomen hardaan! Geen flushes/opvliegers meer en geen andere nare gevolgen zoals wisselende stemmingen; voel je weer vrouw met New Care Overgang! Werkt snel en krachtig! grote doos 60tab. van 19,95 Kloven? Zeer droge handen? Open gesprongen huid? Alles al geprobeerd? Merkbaar resultaat in enkele minuten! Handen voelen weer zijde zacht en soepel. Huid herstelt zich direct en kloven verdwijnen in no time! ^^Aanbiedingen op deze pagina exclusief verkrijgbaar bij^ Rotterdam-Hillegersberg: Bergse Dorpsstraat 72 (tussen Zeeman Trekpleister) 010 - 418 73 78 Schiedam: Hoogstraat 15 010 - 426 32 80 Krimpen a/d (Jssel: Raadhuisplein 129 0180 - 590 214 Klovenzalf Maak nu voordelig kennis met Libido Supreme. Bij inlevering van deze bon ontvangt u Libido Supreme t.vv.v. 59,95 |\|u voor slechts 49,95 Extra voordeel voor de uaste gebruiker

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 33