Ook ik heb mijn woning verkocht via www.huislijn.nl jaap huislijn*nl Drogisterij Bergsen Mgr. Nolenslaan 516-520 Schiedam Tel: 010-4739412 kijk voor meer aanbiedingen: www.uweigendrogist.nl Uw Eigen Drogist ALEXAND Onderzoek na overval Bloedafname ook zaterdag in Vlietland dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: D EWEEKKRANT. N L Woensdag 3 februari 2010 - Pagina 4 je WMVl 60 WOONSPECIAALZAKEN DEZE ZONDAG OPEN Nivea Reinigingsdoekjes verfrissend of verzachtend bijv: verfrissende doekjes 25 stuks 2 stuks vanJlrtfT voor 'alle combinaties mogelijk Aquafresh Mondverzorging gehele assortiment bijv: tandpasta 3-voudige bescherming 75 ml 3 stuks van^TTvoor 'goedkoopste gratis Schwarzkopf Gliss Kur J diverse soorten t bijv: shine protect color shampoo S 250 ml 3 stuks van voor "goedkoopste gratis Schwarzkopf Haarkleuring J diverse kleuringen s bijv: Vital Color 44 midden goudblond van jUtW voor Annique Rooibosthee inhoud 80 zakjes 2 stuks van 2<9Z voor Alexandrium Woonmall heeft de winter in huis. Profiteer van de mooiste aanbiedingen van het jaar in een prachtig winters aangeklede omgeving. www.alexandriumwoonmall.nl SCHIEDAM - De politie heeft een onderzoek ingesteld na een overval in een schilderijen/ prenten-winkel aan de Vlaar- dingerstraat. Twee mannen waren binnen gekomen en hadden eert voor werp bij zich dat leek op een vuurwapen. De eigenaar heeft daarbij enkele klappen gehad. De daders zijn met een kleine buit verdwenen. De politie stel de nog een onderhoek in de om geving in, maar heeft de daders niet meer aangetroffen. Getuigen kunnen zich melden bij het korps Rotterdam Rijn mond via 0900-8844 (lokaal ta rief). U kunt ook anoniem infor matie geven via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000. SCHIEDAM - Het Vlietland Zie kenhuis start met ingang van 6 februari met bloedafname op zaterdagmorgen van 9.0Ö tot 11.00 uur. De bloedafname geldt alleen voor in het zieken huis. Met deze extra service kunnen patiënten die op week dagen moeilijk kunnen, oök in het weekend bloed laten afne men. Dé openstelling is voor ie dereen, behalve voor patiënten van de trombosedienst. Zij krij gen na bloedafname en de be paling van de INR-waarde door de doseerarts per post een nieu we dagelijkse dosering toege zonden voor hun antistoliings- medicatie en dat is in het week end niet te realiseren. Schiedam» SCHIEDAM - De Bands Lu- na One en Mr.Man uit Schiedam zijn twee van de vijf groepen die vorig week end zijn uitverkoren om, na een coachingstraject, een eigen CD të maken. De wedstrijd heet Patent op Ta lent en werd uitgeschreven de Kroepoekfabriek, het nieuwe poppodium in Vlaardingen. Lekkere sfeer, volle bak en een hoog niveau. De Schiedamse bands speelden de sterren van de hemel en maakte net als Jo kers Carnival uit Vlaardingen, Parkiet On Speed uit Maassluis en Roadsign uit Rozerilhurg in druk op de jury. Dat de regio jong bandtalent in huis.heeft, is een feit. Oktober 2009 nodigde de Kroepoekfabriek alle jonge bands met eigen werk 2fch in te schrijven voor Patent op Talent. Ruim dertig bands meldden zich aan. De jury selectéerde de vijftien beste bands, die hun ta lent live mochten tonen aan pu bliek en jury. Donderdag en zondag was het zover. Voor een afgeladen Ierse Pub speelden de vijftien bands de sterren van de hemel. De jutf bestond uit rockchick Elle Bandita, drummer Ernst van Ee, muzikant en voorzitter Remus Aussen en zangcoach Sanne Monster. Gekeken werd naar techniek, presentatie, in teractie, instrumentbeheersing en natuurlijk het totaalplaatje. Maar eerlijk is eerlijk, zowel pu bliek als de jury was het er over eens.Iedere uitslag was goed geweest, zo hoog was het ni veau in deze wedstrijd. De jury had er een flinke kluif aan. Na een lang beraad, werden de vijf besten door de Vlaardingse cul tuurwethouder Robberegt be kend gemaakt.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 4