Burgemeester bezoekt diamanten echtpaar! Project A4 Delft-Schiedam Kom naar de informatieavond Wijkoverleg Schiedam West Het Ondernemersloket voor alle (startende) ondernemers in Schiedam gemeente Schiedam ■ma 65 Jaar samen! 'En in zeer goede harmonie'; dat vertelde het echt paar Mosselman - Brouwer aan burgemeester Verver - Aartsen toen zij vorige week maandag het ju bilerende echtpaar persoonlijk de felicitaties namens het gemeente bestuur van Schiedam kwam over handigen. Met hun drie kinderen en zes kleinkinderen stond het briljanten bruidspaar stil bij deze bijzondere gebeurtenis. Tot januari 2009 was het echtpaar woonachtig in Vlaar- dingen. Maar ook in Schiedam waar zij woonachtig zijn in verzorgingste huis Frankenland hebben zij het erg naar hun zin! Foto: Jan van Kampenhout Stadserf 1 3112 DZ Schiedam 010-219 1259 info@schiedam.nl openingstijden: maandag 12.00 uur -16.00 uur dinsdag, woensdag, vrijdag 8.00 - 16.00 uur donderdag 8.00 uur - 20.00 uur Binnenkort organiseert Rijks waterstaat vier informatiebijeen komsten voor omwonenden en ge- interesseerden over het project A4 Delft-Schiedam. Tijdens de informa tieavonden krijgt u informatie over de voorlopige onderzoeksresultaten van het Ontwerp Tracé-besluit (OTB) en wordt er ingegaan op de stand van zaken, planning en besluitvorming. In de gemeente Schiedam wordt de informatiebijeenkomst gehouden op donderdag 11 februari in Wijkcen trum De Blauwe Brug, Bachplein 590 te Schiedam. Er worden ook nog informatieavonden georganiseerd in Vlaardingen, Delft en Schipluiden. De informatieavond begint om 18.30 uur en eindigt om 21.30 uur. De in formatieavonden zijn inloopavonden. Dit houdt in dat u op elk moment tussen 18.30 uur en 21.30 uur wel kom bent. Op meerdere tijdstippen geeft Rijkswaterstaat een presentatie met informatie over het project. Uw vragen kunt u stellen aan de deskun digen van Rijkswaterstaat. Zij zijn de hele informatiebijeenkomst aanwe zig op de informatiemarkt. Tijdens de informatieavonden op 1 februari in Vlaardingen en 11 febru ari in Schiedam kunt u deelnemen aan de Ontwerpworkshop van Rijks waterstaat. Tijdens de Ontwerpwork shop kunt u meedenken en oplossin gen aandragen over hoe de Laan van Bol'Es onder de A4 moet worden ingericht binnen de richtlijnen van Rijkswaterstaat. De Ontwerpwork- shops duren een uur en beginnen om 19.00 uur en 20.00 uur. U kunt zich tijdens de informatieavond opgeven. Echter, wilt u zeker zijn van uw deel name, stuur dan van tevoren een e- mail naar a4delft-schiedam@rws.nl. Er kunnen per workshop maximaal 30 personen meedoen. Voor alle workshops geldt dat inwoners van Vlaardingen en Schiedam voorrang krijgen bij deelname en vol vol. De informatieavonden worden gehouden op: Woensdag 3 februari Rijkswaterstaat DID Derde Werelddreef 1 2622 HA Delft Maandag 8 februari Op Hodenpijl Straatweg 20-22 2636 AX Schipluiden Donderdag 11 februari Wijkcentrum De Blauwe Brug Bachplein 590 3122 JM Schiedam Op deze avond is er een Ontwerpworkshop. Het wijkoverleg van de wijk West zal plaatsvinden op: Datum: Dinsdag 16 februari 2010 Locatie: Wijkcentrum De Erker, J. van Avennesstraat 32 Aanvang: 20.00 uur Besproken wordt o.a.: - Openbare ruimte (Lydia Buist/gemeente en Jan den Hertog/ Irado) - Verslag van de vorige vergadering - Stand van zaken wijkbudget - Rondvraag/ Wat verder ter tafel komt Voor informatie kunt u terecht bij de wijkproces- manager, mw. Bobby Scheepe, tel. 010-2191028 of e- mail: b.scheepe@schiedam.nl Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk ontwikkeling, tel. 010-2191023 of per e-mail: l.jongebreur@schiedam.nl. Kennisgeving Wet Milieubeheer Beschikking Gemeente Schiedam Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben op 14 juli 2009 een aanvraag op grond van de Wm ontvangen van Videocorner Schiedam B.V. gelegen aan de Schiedamseweg 22 te Schiedam. Het gaat om een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een videotheek met opslag en verkpop van vuurwerk. Wij hebben op grond van de artikelen 8.2,8.8 en 8.10 van de Wm besloten de gevraagde vergunning te verlenen. Inzage U kunt de beschikking en overige van belang zijnde stukken van 4 februari 2010 tot en met 17 maart 2010 op werkdagen van 08.30 uur tot 17.00 uur op de volgende plaats inzien: - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, Parallelweg 1 te Schiedam (telefoonnummer 010 246 8621). Indien daarom telefonisch wordt verzocht kunnen de stukken in de bovenge noemde periode ook buiten kantooruren worden ingezien op deze adressen. Beroep Binnen zes weken na de dag waarop het besluit ter inzage is gelegd kan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA Den Haag beroep worden ingesteld door: - belanghebbenden die zienswijzen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; - de adviseurs die advies hebben uitgebracht over het ontwerp van de beschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Inlichtingen De heer P. van Etten van de DCMR (Wm) (010) 246 8348, Doclnfo DCMR (inzage, procedure en kopieën) (010) 246 8621. Locatienummer: 416738 DMS: 20985821. Wet bodembescherming Besluit uniforme saneringen Depot Woudhoek-Prinsenbos) Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat de volgende melding als bedoeld in de artikelen 28 en 39b van de Wet bodembescherming is ontvangen van: - Milieu adviesbureau Adverb» d.d. 21 januari 2010. Deze melding betreft het voornemen de bodem op de locatie Depot Woudhoek-Prinsenbos aan de Kasteelweg (postcode 2123 SR) kadastraal bekend gemeente Schiedam sectie R nummer 26 (gedeeltelijk) bekend onder de code DC060600023 te saneren volgens het Besluit Uniforme Saneringen, categorie immobiel (art. 1.2.a). Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme sane ringen kunnen de saneringswerkzaamheden binnen vijf weken na ontvangst van de melding aanvangen tenzij binnen een termijn van circa 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk is medegedeeld dat de melding niet in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen. Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen moet de saneer der uiterlijk 12 maanden na ontvangst van de melding zijn aangevangen met de saneringswerkzaamheden. Deze mededeling betreft geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb). Het Besluit uniforme saneringen kent geen inspraak-, terinzageleggings-, zienswijzen-, bezwaar- en beroepsproce dure naar aanleiding van de melding. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer E.L.D. Korving van de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefoon 010-2191 Wbb-code: DC060600023 Belastingen Op 18 december 2009 heeft de gemeenteraad de Verordening Bi-zone Vijfsluizen vastgesteld. Hierin is bepaald dat deze verordening in werking treedt op een door het college te bepalen tijdstip, dat gelegen is op een datum nadat van voldoende steun, als bedoeld in artikel 4 van de Experimentenwet Bi-zones, is gebleken. Gelet op het resultaat van de gehouden draagvlakmeting, waarbij van vol doende steun is gebleken, heeft het college in de vergadering van 26 januari 2010 besloten de datum van inwerkingtreding van de verordening te stellen op 1 februari 2010. De verordening ligt ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van een bedrag aan leges een afschrift krijgen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 6