KWF for Live met Jan geven, autorijders! Egel en de Trollebol in de Teerstoof Jan Heijstek OCCASION VAN DE WEEK KWF for Life symboliseert stem van hoop de Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 10 februari 2010 - Pagina 41 VOLVO MERCEDES VOLVO CLASSICS Volvo -stationcars Soendalaan 30 Aankoop - advies taxatie 33LV viaardingen Mercedes - bestelwagens Tel. o I o - 4600282 Onderhoud - service restauratie Mobiel 06 - 20040431 Accu - bandenservice Volvo - trouwauto service «.janheijstek.nl Kwaliteit gespecialiseerd - mercedes vans volvo classic Jan is betrokken bij het werk van KWF Kankerbestrijding: "Een vriendin is overleden aan kanker. Ik heb zelfs een lied voor haar geschreven, genaamd Laura", aldus Jan. foto: pieter van der ploeg ROTTERDAM - Jan Smit bijt volgende week het spits af in een reeks concerten van KWF for life in de Doelen in Rotterdam. KWF for Life symboliseert een stem van hoop. De eerste twee concerten in deze reeks, op za terdag 20 en zondag 21 februari, neemt Jan Smit voor zijn reke ning, gevolgd door het optreden van Helmut Lotti met groot or kest op zaterdag 24 april en twee speciale concerten van Nick Simon op zondag 25 april. De concerten staan in het teken van KWF Kankerbestrijding, een samenwerkingsverband tussen het Koningin Wilhelmi- na Fonds en de Nederlandse Kankerbestrijding. Jan Smit speelt, begeleid door zijn eigen band, een avond lang zijn grootste hits, waarvan som mige in een nieuw jasje zijn ge stoken. Ook speelt hij voor het eerst zelf gitaar, iets wat hij altijd al graag wilde doen maar nooit eerder durfde. De concerten worden gehou den in de Grote Zaal van con certgebouw De Doelen Rotter dam en beginnen om 20.15 uur. VIP-kaarten kosten €75,-. Dit zijn de beste plaatsen voorin de zaal, inclusief koffie, thee, een gebakje en consumpties. Dit beperkt aantal kaarten is ge makkelijk te bestellen via www.concertplaats.nu. Overige kaarten kosten le rang 55,-, 2e rang €40,- en 3e rang €25,- en zijn te bestellen via de Natio nale Theaterkassa, tel. 0900- 9203. Kijk voor meer informatie op: www.kwfkankerbestrijding.nl/ kwfforlife. Wat vindt u van het autobedrijf waar u klant van bent? Wat stoort u? Waar bent u zeer tevreden over? Wordt u goed geholpen... wordt uw auto goed geholpen? auto"bedrijf.tevreden.nl onderzoekt de klanttevredenheid van autorijders. Ook die van u! Uw praktijkervaringen helpen andere autorijders goede autobedrijven te vinden of er klant te blijven. En het geeft autobedrijven reden om hun dienstverlening en kwaliteit te verbeteren. Iedereen tevreden! Ga nu naar autobedrijf.tevreden.nl en geef uw óórdeel. Het is gratis en gemakkelijk. Kies het autobedrijf, uw ervaring - APK, reparatie, onderhoudsbeurt, inruil, aankoop, oriëntatie - en beoordeel. Alle resultaten zijn inzichtelijk op autobedrijf.tevreden.nl. Geef even gas en ga naar de site. U helpt er duizenden autorijders en autobedrijven mee. autobedrijf.tevreden.nl VOLVO 200 In het bos waar Egel woont is het al weken prachtig weer. Elke dag schijnt de zon en egel geniet volop. Maar wat als de zon maar blijft schijnen? De planten ver dorren en de dieren in het bos krijgen dorst. Zelfs het laatste beetje water dat Egel in zijn teil heeft bewaard wordt stiekem door een paar bosmuizen opge dronken. Egel snapt niet waar om iedereen zo'n dorst heeft: in het bosmeer is toch genoeg wa ter voor alle bosbewoners? Dan hoort egel dat een enorme trol het bosmeer gebruikt als bad kuip en al het water helemaal voor zichzelf wil houden. Daar wil egel meer van weten en hij gaat op weg naar het meer. De trol is heerlijk aan het badderen. Het wordt een komische ont moeting. Met een slim planne tje wordt egel winnaar van de wedstrijd: wie is het eerst aan de overkant van het meer? De trol druipt af. Als het dan ook nog begint te regenen, is het feest in het bos! Kaarten voor kinderen €4,50 FOTO: PR voor volwassenen €5,50. Reser veren kan via de VW: 010 473 30, 00 teerstoof@vwschiedam.nl tot ep met de zaterdag vóór de voorstelling. Vanaf een uur vóór de voorstel ling: kassa Jeugdtheater De Teerstoof: 010 449 03 44. Waarom ligt een twintig tot dertig jaar oude Vol vo ons nog zo vers in het geheugen? Juist, omdat veel van deze auto's een zo'n lang le ven beschoren zijn dat ze langer dan gemiddeld deel uit maken van het dagelijks verkeer. En dat betekent automatisch dat men sen die op zoek zijn naar een ou de Volvo uit de 200-serie meest al aanlopen tegen zeer hoge ki lometerstanden, want een oude Volvo draait nu eenmaal z'n hand niet om voor een ton of vier tot vijf. Een lekker royale en com fortabele Volvo 240 Estate met minder dan 200.000 km is zelfs nauwelijks te vinden. De laatste exemplaren werden begin jaren negentig als GLE en Polar ver kocht en bleven tot het stoppen van de productie immens popu lair. Wie nu nog zo'n lekkere Vol vo in goede staat heeft, wil 'm meestal niet kwijt en dat ver klaart het uiterst bescheiden SCHIEDAM - Poppenspeler Max Verstappen speelt op zondag 14 februari om 14:30 de magische kinder voorstelling Egel en de Trol lebol in Jeugdtheater De Teerstoof. aanbod. Bovendien zijn er naast de Estate natuurlijk ook nog se dans te koop. En om bij die laat ste te beginnen, komen we bij Volvo-specialisten exemplaren tegen met een enorm lage kilo meterstand. Het blijkt zelfs mo gelijk een 240 uit 1988 te kopen met nog geen 12.000 kilometer. Het labeltje hangt nog aan de prachtig lederen bekleding (zie www.autotrack.nl). Bovendien heeft deze zo goed als nieuwe 240 een schuifdak en automaat. Dat was niet alleen in 1988 volop genieten, dat is het tegenwoor dig nog. Zo'n auto kan vanaf nu gerekend weer dertig jaar mee! En als we er zo tegenaan kijken is de vraagprijs van net onder de 12.000 euro zeker niet te gek. Wie minder uit wil geven, loopt ook wel een 240 tegen het lijf. Wat te denken van een keurig exemplaar met schuifdak uit 1989, wel 232.000 km gelopen, maar kost dan ook maar net iets meer dan 2.500 euro. Dat is een flink verschil en ook zo'n Volvo kan nog jaren mee. De Volvo 200 is interessant voor kleine zelfstandigen die bijtelling beta len op basis van de marktwaar de van hun auto. Tekenend voor de kwaliteit van de Volvo 200 is beslist dat diverse Volvo-specialisten de ze auto's op leeftijd veelal aan bieden met garantie! De zesci linder Volvo 264/265 en de zeer bijzondere coupé 262C zijn echte liefhebbersauto's en worden nauwelijks aangebo den. Mail uw mening aan autonieuws@whm.wegener.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 41