Love is in the air Eregast op Buma Harpen Gala I Belle Perez Latino Mundial Tokkie Terry I Geef een romantisch weekend cadeau! Special Edition Hei van '63 Historische thrillers Bert en Ernie - Win twee kaarten voor Stem op beste lied en maak kans op VlP-kaarten of gratis cd Pralines in Brussel Lovely Leuven 2-dgs arrangement v.a. 96 p.p. U verblijft in het 5-sterren Hilton Brussels, inclusief 1 overnachting in een executi ve kamer, uitgebreid ontbijt buffet, onbeperkt drankjes en hapjes in de executive lounge en een Chocoladeworkshop (1 uur) op zaterdagmiddag. 3-dgs arrangement v.a. 94 p.p. U verblijft in Novotel Leuven Centrum, inclusief 2 overnach tingen met uitgebreid ontbijt buffet," lx 3-gangen diner, 1 flesje CAVA en doosje prali nes op de kamer, gratis gebruik van fitness en hamman en een stadswandelingen pakketje. Paris, Mon Amour 3-daags arrangement v.a. 92 p.p. U verblijft in het designhotel La Manufacture, inclusief twee overnachtingen met ont bijt welkomstdrankje, 1 rode roos op de kamer en een gratis romantische boottocht over de Seine. (3=2 bij aankomst op zondag) Ga naar de website www.arke.nl/wegener.aspxofbel met 0900-8847 (€0,15 pm) voor meer infor matie en boekingen. (Excl. Reserveringskosten 15 per boeking bij online boekingen; 25 bij tele fonische- of reisbureauboekingen) Reisperiode: 13 februari - 30 juni 2010 (aankomst Brussel en Leuven op vrij. zat. en Parijs dagelijks) De ANVR-voorwaarden zijn op deze reizen van toepassing. De Hel van '63 is een film over ontbering, wilskracht en liefde, gedurende de meest legendari sche Elfstedentocht in de Neder landse geschiedenis. Deze luxe uitvoering bevat vele extra's. Re serveer hem tot en met 28 febru ari 2010 en ontvang hem thuis op de dag van release (13 april 2010). Lezersprijs 24,95, speciaal voor onze lezers zonder verzendkosten! OE HEL VAN '6 3 Spannend leesplezier voor de liefhebbers van Dan Brown en Kate Mosse. Drie meeslepende thrillers, gebaseerd op historische personen en gebeurtenissen. Meer dan 1000 pagina's leesplezier voor 18,95. Kijk voor meer informatie in de webwinkel. Ga voor bestellen en meer informatie naar www.deweekkrant.nl/webwinkel ACTIE I QL1CK Deze leerzame en leuke 3 dvd- box voor uw (klein)kind bevat een speciale samenstelling van de ori ginele TV-series uit Sesamstraat. Alle vriendjes uit de bekendste straat van Nederland beleven de vrolijkste avonturen. Alleen hier te koop, met gratis dvd Sesam straat: Kerst Winter. Adviesprijs 24,95, lezersprijs 9,95 ARJEN KOOKT I MAKKELIJK EN GEZOND Wat eten vandaag? KÖ#KT Ca uur www.deweekkrant.nl/arien-tookt Alle locaties info: www.belleperez.eu t)ij U ifl de bllUft! ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie voor het laatste nieuws kijk op deweekkrant.nl .COLUMN I HENK SPAAN Dé kans om de beste Neder landse artiesten van dicht bij mee te maken en te ge nieten van live optredens. Dat hebben lezers van deze krant als ze hun stem uit brengen op de verkiezing van het Beste Nederlandse Lied 2009. Vijf stemmers krijgen een VIP- kaart voor twee personen voor het Buma Harpen Gala, dat woensdag 3 maart om 20.30 uur live wordt uitgezonden door de TROS op Nederland 3. Boven dien krijgen honderd stemmers een gratis cd van één van de tien genomineerde artiesten. Ga naar www.bumaharpenga- la.nl en breng uw stem uit. Maar doe dat wel uiterlijk 19 februari. De tien nominaties zijn een se lectie van de best verkochte en meest gedraaide Nederlandse songs van 2009. Het zijn Marco Borsato met Dochters, Gerard Joling met En gel Van Mijn Hart, Frans Bauer met Geen Woorden, Thomas Berge met Kon Ik Maar Even Bij Je Zijn, Nick Simon met Lip pen Op De Mijne, lse DeLange met Miracle, Toppers met Shi- Buma Harpen Gala 3 maart 2010 TROS, Nederland 3, 20:30 uur ne, Krezip met Sweet Goodby es, Anouk met Three Days In A Row en Jordy van Loon met Verliefdheid. Elk jaar in maart presenteert Buma Cultuur het Buma Har pen Gala. Tijdens een grootse en meeslepende live tv-uitzen- ding in Hilversum worden de Buma Gouden en Zilveren Har pen, de Buma Exportprijs en dit jaar voor het eerste ook de pu blieksprijs voor het Beste Ne derlandse Lied uitgereikt. De Buma Gouden en Zilveren Harpen zijn al sinds de jaren '60 een begrip in Nederland. De Gouden Harp is de hoogste on derscheiding die door Buma Cultuur wordt uitgereikt. Het is een oeuvreprijs bestemd voor muziekauteurs en artiesten die zich in hun carrière op bijzon dere wijze verdienstelijk heb ben gemaakt voor de Neder landse lichte muziek. De prijs wordt sinds 1962 jaarlijks uitge reikt. De Zilveren Harp is bedoeld om jonge scheppende of uitvoeren de artiesten te bekronen die al een belangrijke bijdrage aan de Nederlandse lichte muziek heb ben geleverd, maar waarvan de jury verwacht dat zij nog een grote toekomst voor zich heb ben. Deze prijs wordt sinds 1969 jaarlijks uitgereikt en was in veel gevallen een opmaat tot een Gouden Harp. De Exportprijs van Buma Cul tuur wordt jaarlijks toegekend aan de artiest die het meest suc cesvol is met Nederlands mu- ziekcopyright in het buitenland. Tijdens een spetterend gala krij- Marco Borsato reikte vorig jaar een Buma Gouden Harp uit aan Jan Smit foto: GENTtaooK.NL gen de beste Nederlandse au teurs en artiesten van het afge lopen jaar deze belangrijke prij zen uitgereikt. Tijdens de live uitzending treden de winnende EZERSACTIE I ARKE artiesten op met het Metropole Orkest en zijn er bijzondere mu zikale gasten die een optreden verzorgen. En wellicht bent u daar als VIP bij! DEWEEKKRANT.NL I WEBWINKEL Ik moet mijn verontschuldi gingen aanbieden aan John Terry, de ex-aanvoerder van het Engels elftal, voor een onrechtvaardig klassen bewustzijn. Weliswaar blinkt Terry niet uit in goed gedrag buiten het veld en het echtelijke bed. Hij heeft zijn vrouw bedrogen met het 'lingeriemodeTVanessa Peroncel. Hij heeft zijn beste vriend Wayne Bridge bedrogen die een kind heeft bij het lingeriemodel. Dat het uit was tussen Bridge en Vanessa en dat minstens vijf van Terry's teamgenoten het bed hebben ge deeld met het meisje, doet niet ter zake. Ik voel me schuldig over mijn sociale superioriteitsgevoel. Ik weet heus wel dat Terry rondleidingen gaf op Stamford Bridge, het stadion van zijn club Chelsea en aan het eind ervan de ademloze fans duizenden ponden liet betalen, ondanks een weeksalaris van honderd ne gentigduizend pond of daaromtrent. Wel degelijk is zijn moeder betrapt op winkeldiefstal en zijn vader op het handelen in co caïne. Wat de rest van de ongetwijfeld in caravans wonende fa milieleden allemaal heeft uitgevreten en nog doet, weet ik niet. Maar ik had nooit op Terry mogen neerkijken. Inderdaad heeft hij aan Vanessa een kleine acht ton zwijggeld betaald. En ja, John Terry hééft op de enigszins uit de hand gelo pen verjaardag van zijn voormalige ploeggenoot Shawn Wright-Phillips midden in de nacht in een volle nachtclub stomdronken zijn geslacht uitzijn broek gehaald om tegen de bar te pissen. Het is waar dat hij nog minstens vier andere blondjes flink heeft betaald voor hun discretie inzake handelin gen van seksuele aard. Nu ik toch mijn verontschuldigingen aan het maken ben, doe ik het ook aan het lingeriemodel Vanessa Peroncel. Want het is nooit in mijn hoofd opgekomen dat er tussen het paar tijdens hun hete, verboden en duurbe taalde nachten, onder het kreunen en steunen en genotzalig zuchten door, wel degelijk sprake heeft kunnen zijn van echte liefde. Dat de ordinairste tokkie verscheurd zou kunnen worden door een wanhopig verlangen. Dat de melancholie van onzegbaar liefdesverdriet over alle maatschappelijke barrières heengaat. Kortom, het spijt me dat ik nooit heb kunnen, zo niet willen bevroeden, dat ook John Terry zou kunnen lijden aan de liefde. I Reageren op de column? Ga naar www.deweekkrant.nl/spaan

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 49