advochtige Beest 'Zoenen! Nu!' klinkt het uit de zaal Borstkankeronderzoek tè kpn Eva wil het liefst in de toekomst op de planken staan Voor iedereen die wil weten of je kunt besparen op je tv-abonnement. Doe snel de Digitenhe Bespaarcheck. Digitenne genera dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag lQ-februari 2010 - Pagina 5 Tijdens de laatste repetities worden de puntjes op de i gezet Op 13 februari gaat het dak eraf. SCHIEDAM - Nu het einde Amsterdam, van haar VWO opleiding in Maar Eva zet niet al haar zicht komt, beraad Eva zich kaarten op een paard. Audi- op haar toekomst. Toneel- ties voor de toneelschool in spelen is toch wel wat ze het Maasstricht en Arnhem vol- liefste wilt. Reden voor de gen nog. "Mocht het niet luk- Schiedamse om auditie te ken, ga ik een andere oplei- doen voor de Toneelschool in ding volgen." bezoeker dwars door de wereld van Bo en het Beest meeneemt. Het resultaat is een mix van ta lenten die de theaterliefhebber heerlijk duizelig achterlaat. Wie Bo en het Beest wil zien op 13 februari in Theater aan de Schie moet geduld hebben. De voorstelling is namelijk uitver kocht. "Er staan al 194 mensen op de wachtlijst voor een kaart- jé", vertelt producer Ruud de Groot trots. Meer info vindt je op www.rijn- mondband.nl. SCHIEDAM - Al ken je elkaar maar net, als er in het stuk een kusscène voorkomt, moet je wel als actrice. Ook al ken je je te genspeler niet goed en staat de volledige Rijnmondband op het toneel toe te kijken. "De eerste keer was wel apart", vertelt Eva lachend. "Ik had nog nooit een kusscène gedaan en kende Sven nog niet goed. En we moeten midden in een lied je zoenen, dat precies getimed moet worden. Dat is moeilijk. Nadat ze twee keer niet goed was gegaan, hielp de regisseur even fijntjes met de timing. "Opeens klonk er uit de zaal; 'zoenen! nu!' Waarop we maar snel gezoend hebben." Onder tussen speelde de Rijnmond band vrolijk verder, de maten net wat langer aanhoudend. "Zodat de kus langer zou duren. Iedereen was aan het joelen. Ik kreeg er echt een rood hoofd van." Echt tijd om na te denken over hoe ze met haar tegenspeler een zoenscène moest spelen, had ze niet. "Je Bent zo op de timing aan het letten. Op welke nootje moet beginnen, datje een beet je vergeet dat het om zoenen gaat."Nou ja, zoenen. Een echte kus is het volgens Evaniet "Het is een theaterkus, al moet het er wel echt uitzien." SCHIEDAM - Alle vrouwen uit Schiedam van 50 t/m 75 jaar, ontvangen deze maand een uit nodiging voor het bevolkings onderzoek borstkanker in maart. De postcodes 3118,3122 en 3123, zowel als mindervalide vrouwen, worden onderzocht in een mobiele eenheid in Schiedam. Alle overige vrouwen worden uitgenodigd aan de Ro- chussenstraat 125, Rotterdam. Meer op: www.bevolkingson- derzoekzuid-west.nl. Op kleine schaal oorlog voeren SCHIEDAM - De model bouwvereniging TWENOT (Tweede Nederlandse Orga nisatie van Tankhobbyisten) komt naar Schiedam. Zater dag 13 februari neemt de vereniging van 10.00 tot 17.00 uur een groot deel van SWS Wijkcentrum De Erker, Jan van Avennesstraat 32, in beslag. TWENOT is een ver eniging van mensen met als hobby tanks en andere mili taire voertuigen. Meer info: www.twenot.nl. Inloopconcert SCHIEDAM - Leerlingen van muziekschool OpMaat ver zorgen op zaterdag 13 febru ari een concert in de Grote Kerk, Nieuwstraat. Aanvang 15.00 uur, toegang gratis. Bingo SCHIEDAM - In wijkcen trum Bijdorp, Schietbaan straat 32, is het op zaterdag 13 februari tijd om te bin goën. Van 16.00 tot 17.00 uur is er een kinderbingo. Om 20.00 uur is de grote bingo met prijzen zoals volle bood schappentassen. Meer info: John Huigen, 0104715544. Waskaarten SCHIEDAM - Harmonia- Schiedam ontvangt op maandag 15 februari Corry Dupuis. Zij maakt waskaar ten die ze gebruikt om haar spirituele waarnemingen te doen. Wijkcentrum Drees- plein, Dreesplein 2, aanvang 19.45 uur. Toegang: €6,-. Meer info: www.harmonia- schiedam.nl. Vul je postcode in op kpn.com/bespaarcbeck of vraag ernaar in de winkel. Postcode 2801 HH Huisnummer I 2 Direct tv-kijken voor maar €8,50 per maand. kpn winkel kpn.com/schiedam sluit je aan

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 5