STEM PvdA OP WOENSDAG 3 MAART PvdA DE PVDA KANDIDATEN VOOR DE GEMEENTERAAD: Elke wijk telt mee! 'Schiedam, met elkaar, voor elkaar' 031 www.schiedam.pvda.nlwww.schiedamKiest.nl PvdA agenda: Een greep uit de zaken waar wij voor zullen gaan in de volgende jaren: De Partij van de Arbeid staat dicht bij de mensen De Partij van de Arbeid vindt het belangrijk dat ook in 2014 Schiedam een stad is waar prettig gewoond, gewerkt, en gewinkeld kan worden. Daarvoor is het wel van groot belang dat de Schiedammers samen met het bestuur van de gemeente werken aan hun wijk. Bijvoorbeeld door duidelijke signalen af te geven hoe het volgens hen beter kan in de eigen straat of buurt en daar ook een actieve bijdrage aan te leveren. Daarbij moet ook oog zijn voor het groen in de stad, maar ook voor de veiligheid. Tenslotte is het juist in deze tijd van belang dat Schiedammers aan het werk blijven of aan de slag kunnen gaan. Meer bedrijvigheid, ook door het aantrekken van winkels in de binnenstad, is daarbij van belang. Vrijdag 26 februari: Bezoek aan dë weekmarkt Zaterdag 27 februari: Winkelcentra Mgr. Nolenslaan, Lange Kerkstraat, Hof van Spaland en Groenelaan Dinsdag 2 maart: Vm PvdA Minister Eberhard van der Laan bezoekt een aantal wijken Woensdag 3 maart: Naar de stembus. Vm Minister Eberhard van der Laan De PvdA Schiedam heeft zich de afgelopen vier jaar sterk gemaakt in en voor iedere wijk in Schiedam. Elke wijk is anders en daardoor verschilt ook onze inzet. In ieder geval werd een wijk iedere maand door onze Partij bezocht en het wijkoverleg bijgewoond. Ook in de volgende periode gaan we natuurlijk gewoon door met deze inzet, want we willen graag met u samenwerken. U verwacht niet minder van ons en daar kunt u ook op rekenen, want elke Schiedammer en elke wijk telt mee! Centrum: voor het verder herstel van de binnenstad en het koesteren van het historische karakter. West: voor het doorzetten van de particuliere woningverbetering. Zuid: voor de herinrichting van de Maasboulevard, het Wilhelminaplein, Dwarsstraat-plein en de andere straten die aansluiten op de vernieuwde Groenelaan. Oost: voor het doorzetten van de verbetering van Oost, te beginnen met buurt 15 Nieuwland: voor het verder investeren in onderwijs, werk, groen, onderhoud straten, sport en woningen. Woudhoek: voor veiligheid en tegen crimineel gedrag! Spaland en Sveaparken: voor goede speelvoorzieningen en groen in de wijk. Kethel, Tuindorp, Bijdorp: voor het aanpakken van de parkeerproblemen met name in Tuindorp en het verder opknappen van het Hof van Spaland. Groenoord: voor het doorzetten van de bouw van mooie, nieuwe betaalbare woningen. Menno Siljée Maarten Groene Lijsttrekker Mario Stam Liesbeth Schoei José Heskes Necla Yerlikaya Sebastiaan van der Vliet Joke de Haan Harry van der Hoeven Peter Groeneweg Coby de la Rie Nico van der Vliet Louis Plas Mari Dingenouts Lijstduwer Jos van Setten Overige kandidaten: 15 Evert Shankar 16 Patricia Liebregts 17 Ron van de Ende 18 Carolien de Vries 19 Bep Holmer 20 Guus Klepke 21 Aad Wiegman 22 Hans Verlinde 23 Rob Gilsing

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 15