Warm voor weinig Een plek in de Michael bijbel KLEUR BEKENNEN! hmimmwi Nieuwe Stadsblad Voor ieder wat wils 'Zorgen voor iemand' Dienstbaar voor mensen die dat nodig hebben VOORDEEL TOT €2.100,- AUTOBEDRIJF RIJNWOUD Let op! Geld lenen kost geld ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 24 februari 2010 - Pagina 37 negen SCHIEDAM - Stichting Man telzorg NWN en thuiszorgor ganisatie Careyn bieden vanaf 30 maart een prakti sche cursus aan voor men sen die thuis zorgen voor ie mand met een ziekte of handicap, in 5 bijeenkom stenmaken cursisten ken nis met verschillende hulp middelen technieken die het zorgen voor iemand ver gemakkelijken. De cursus wordt gehouden bij Zorg centrum Harg-Spaland op de Willem Andriessenlaan 2. Deelname is gratis. Aan meldingen en vragen via kantoor@mantelzorgnwn.nl of tel: 06 - 5169 4130. DOOR RAYMOND LANDEGENT SCHIEDAM - Voor wie het wat minder breed heeft en toch leu ke kleren wil dragen is er de winkel van het Leger des Heils (LdH). Al zes jaar is het LdH te vinden in Schiedam, de laatste jaren op de Westvest. Mensen kunnen er terecht voor een bak koffie en hiilp van de negen vrij willigers die het centrum rijk is. Het is donderdagmiddag 13:55 uur als er een tiental mensen voor de deur wachten tot ze naar binnen mogen. Elke don derdag gaan de deuren van 14:00 uur tot 16:00 open voor mensen die voor weinig geld leuke kleren willen kopen. Schiedammers kunnen hun DOOR ELS-NEUTS SCHIEDAM - Zelf zou ze het niet bedacht hebben, maar vrienden hielpen haar over de streep. Esther Loefif zette foto's van haar schilderijen op de site van Kraken Opus, uitgever van het enige officiële Michael Jackson naslagwerk. Met goed keuring vooraf van de king zelf. Het postume eerbetoon telt maar liefst 400 pagina's vol ex clusief materiaal en weegt een slordige twaalf kilo! Maar Esther staat er in. Ook haar werk is be doeld als persoonlijk eerbetoon aan Michael. "Hij was een feno meen waar ik mee opgegroeid SCHIEDAM - Voor iedereen met een kleine portemonnee, de kledingwinkel van het Leger des Heils. De winkel is te vinden op de Westvest. foto: whm vrijwillige dames die er werken. Het doel van het Leger is dienst baar te zijn voor mensen die dat nodig hebben. In Schiedam is geen nachtopvang voor daklo zen, maar er zijn bijvoorbeeld wel ontmoetingsmiddagen voor dames. "De laatste twee ja ren ontvangen we meer men sen dan gebruikelijk. Het zou kunnen komen omdat de crisis om zich heen heeft gegrepen. Wij zijn er voor de mensen die dat nodig hebben." De kleding winkel is wekelijks geopend op donderdag (14:00 uur tot 16:00 uur) en op vrijdag (13:00 uur tot 15:00 uur). Mensen die hun ou de, nog bruikbare kleren wil len inleveren kunnen ook terecht op de Westvest. ben. Al vanaf de Jackson Five. Ik herinner me dat jongetje van zes dat kon zingen alsof hij al een heel leven achter de rug had. Hij is me blijven boeien. En toen was hij er ineens niet meer. Dat was toch schrikken." Esther kan van haar schilderen niet leven, maar vindt dat 'ei genlijk wel best' en begint bin nenkort een coachingsbaan bij Rotterdams Offensief, een nieuw project .dat jongeren helpt het maximaal haalbare uit zichzelf te halen onder het mot to Kan niet, bestaat niet. Est her: "Ik vind schilderen heerlijk, vooral 's nachts als de stad rus tig is. Michael en meer van Esthers hand is te zien op www.Ioefqe.nl Soms word ik 's ochtends wak ker en dan denk ik Heb ik dat gemaakt? Maar van alleen schil deren word je wat wereld vreemd. Ik vind het fijner ook iets voor anderen te betekenen. Bovendien ben ik heel slecht in het doen van pr voor mezelf. Voor "een ander kan ik dat pri ma!" Esthers Michael Jackson schilderijen zijn opgehangen in de nieuwe rollerskatedisco in Schiedam die gevestigd is in de oude glasfabriek. tweedehands kleren aanbieden in de container die voor de deur staat. Die wordt twee keer per week geleegd en de bruikbare kleren komen in de winkel te hangen. De kleren zijn zacht ge prijsd en variëren van een paar dubbeltjes tot maximaal vijf eu ro. Het winkelend publiek kan kiezen uit een gevarieerd aan bod, van schoenen tot pakken en van jassen tot ondergoed. Atie Kooij (64) is de coör dinator van de negen Computer voor een leuke hobby SCHIEDAM Dat u op de computer ook een leuke hobby kunt beoefenen is lang niet iedereen bekend. Wilt u weten welke hobby u met de computer kunt beoe fenen? Neem deel aan een Hobby Workshop. In ons ontmoetingscentrum de 5 Molens, aan de Nieuwe Damlaan 818, te Schiedam worden 4 Hobby workshops met demonstraties georga niseerd. Workshop 4 Foto en Video als film op DVD 1 maart 9.30 uur. Elke workshop duurt minimaal 1 Vz uur, de toe gang is gratis. U kunt zich opgeven bij het ontmoe tingscentrum. Wees er snel bij want vol is vol. Voor meer informatie kunt u tussen 9.00 en 12.00 u bellen naar de 5 Molens, tel 010 4705500. Rommelmarkt De Ark SCHIEDAM - De protestante wijkgemeente De Ark orga niseert op vrijdag 26 februari en op zaterdag 27 februari haar jaarlijkse rommel markt. Er is een enorme aanvoer van allerlei goederen, fraaie meubelen, glas en aarde werk, boeken en platen, ko per en tinwerk, kleding, speelgoed, elektronica, luxe artikelen, lampen, video en audio apparatuur enz. te veel om op te noemen. Houdt u van een gokje? Speel dan mee voor zeer fraaie prijzen met het rad van avontuur. De Ark is gelegen aan het Hargplein 101 in Schiedam- noord. SkodaFabia Sprint SIMPLY CLEVER De Fabia Sprint is o.a. voorzien van: Climatronic, elektronische climate control Verstelbare middenarmsteun vóór met opbergvak Sunset, extra donker getinte ramen achter Elektrische raambediening voor en achter Lichtmetalen velgen 15" Line Halogeen projector koplampen 4 extra speakers achter Fabia Sprint al vanaf 12.880,- Op zoek naar een kleurrijke auto? Denk dan vooral eens aan de Fabia Sprint Deze gelimiteerde Fabia is nu niet alleen tijdelijk extra voordelig geprijsd maar ook In 169 kleurcombinaties lever baar. Ga vandaag nog naar www.skoda.ni en kijk wat het beste bij jou past! Je kunt de Fabia Sprint nu bovendien tegen 3,99% rente per maand financieren. Profiteer dus snel! Er is al een Fabia vanaf 8.995,- en een Fabia Sprint vanaf 12.880,-. Brandstofverbruik gemiddeld 4,8 - 6,91/100 km (l op 14,4-20,8) emissie 127-i65gr/km. Skoda Fabia Sprint Kredietsom Maandlast Totale prijs krediet Sfottermiijn Effectieve rente op jaarbasis Looptijd €10.004,00 €295 10.619,64 €0,00 3,99% 36 maanden' contantprljs: 12.880,00 Aanbetaling: 2,876,00 Financiering wordt verstrekt door Skoda Bank te Amersfoort, ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder de statu taire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland,ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996. Financiermgsaatlbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bi] BKR teTiel. Rente wijzigin gen en drukfouten voorbehouden. Actieaanbod geldig t/m 31 maart 2010. Vraag naar de voorwaarden. Genoemde vanaf prijs is incl. BTW en BPM, excl. verwijderingsbijdrage en kosten rijklaar maken. Wijzigingen, druk- en zetfouten, ook in uitvoeringsdetails, voorbehouden. Getoonde afbeeldingen kunnen meeruètvoeringen bevatten. Het betreft een actiemodel, zolang de voorraad strekt. Toepad 19 (autostrada), 3063 NJ Rotterdam, 010 - 422 07 22 rijnwoud@rijnwoud.nl, www.rijnwoud.nl De wandelingen voor de zomer zijn: Bezoek de mooiste natuur- en recreatiegebieden van Zuid-Holland. U kunt kiezen uit wandelroutes van 5,10 en 15 km. Of u kunt deelnemen aan een natuurexcursie onder leiding van een gids. G.Z-H (Groenservice Zuid-Holland) organiseert 21 prachtige wandelingen i.s.m. Wegener Huis- aan-huisMedia en de Zuid-Hollandse (natuur- en) recreatieschappen. Kijk voor meer informatie op www.recreatiezuidholland.nl G.Z-H, postbus 341 3100 AH Schiedam telefoon (010) 2981010 weceNeR Huis-aan-huisMedia 7 maart Reeuwijkse Plassen/ Reeuwijkse Hout 14 maart Voorne/ Putten/ Vierpolders 21 maart Rottemeren/ Lage Bergse Bos/ Hoekse Park 28 maart Vijfheerentanden/ Gorinchem 4 april Schouwen/ Grevelingen u april Midden-Delfland/ Maasland/ Aalkeet Buitenpolder 18 april Krimpenerwaard/ Loetbos/ Berkenwoude 25 april IJsselmonde/ Ridderkerk/ Oosterpark/ Gorzen 2 mei Reeuwijkse Plassen/ Goudse Hout/ Steinse polder 9 mei Voorn e/ Putten/ Spijkenisse/ Mallebos 16 mei Oegstgeest/ Klinkenbmgerplas/ Kagerzoom '|MM Ontwikkeling, inrichting en beheer ven recreatie e

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 37