Feestelijke aftrap eerste werkzaamheden Wennekerpand Start herinrichting Troelstralaan op 1 maart Nieuwe telefoonnummers voor de afdeling Werk en Inkomen Wijkoverleg Schiedam Zuid I I 1 9 I 9 I I 1 t gemeente Schiedam Wethouder Siljee geeft samen met Henk Holmer de aftrap voor de werkzaamheden aan het Wenne kerpand. Dat wordt omgetoverd tot een cultuurgebouw met onder meer het Filmhuis, Jeugdtheater de Teer- stoof het CBK, een kleine theater zaal en een dansschool. I Foto: Leendert van der Waal De werkzaamheden ten behoeve van de herinrichting van de Troel stralaan starten op maandag 1 maart 2010. In de eerste projectfase (straatdeel tussen de Vlaardinger- dijk en Troelstralaan huisnummer 2d) worden de rijbaan en parkeer plaatsen opnieuw geasfalteerd en vrijliggende fiets- en voetpaden aangelegd. Ook wordt de openbare verlichting vernieuwd en de groen voorziening verbeterd. Projectplanning Fase 1 De werken starten met het vernieu wen van het wegvak voor het me trostation (Vlaardingerdijk - Bur gemeester Honnerlage Gretelaan). Naar verwachting neemt die taak circa zes weken in beslag. Daar opvolgend staan het asfalteren van de rest van de eerste fase gepland. Volgens planning is deze medio 10 mei 2010 afgerond. Onvoorziene (weers)omstandigheden kunnen de projectplanning beïnvloeden. Toegankelijkheid en parkeren Tijdens de uitvoering is het werk gebied niet toegankelijk voor het verkeer. Het verkeer wordt met de re guliere bebording omgeleid via om liggende straten. Om de bereikbaar heid van de woningen te garanderen worden waar nódig loopschotten Vervolgfasen Troelstralaan Momenteel worden fase 2 en 3 ver der uitgewerkt. In deze fasen speelt naast de herinrichting ook de aan leg van een hemelwaterriool een belangrijke rol. Naar verwachting wordt de tweede projectfase (tussen huisnummer Troelstralaan 2d en de Professsor Aalberselaan) in de loop van 2010 uitgevoerd en de derde projectfase na de bouwplannen op/ nabij het Wibautplein. Voor vragen over dit onderwerp kunt u contact opnemen met de heer S. Franken (projectleider gemeente Schiedam) via 010-219 1621 of per email via s.franken@schiedam.nl. Vanaf 24 februari 2010 heeft de afdeling Werk en In komen van de gemeente Schiedam nieuwe telefoon nummers. Hierbij de belangrijkste nieuwe nummers op een rijtje. Afdeling Werk en Inkomen, telefoonnummer 010 219 25 55 Naam Schuldhui p veilen i ng Formulierenbrigade Nieuw telefoonnuni mer 010-219 25 00 OIO 219 27 00 Informatiebalie U kunt voor eenvoudige en algemene vragen langs komen bij de informatiebalie aan het Stationsplein 79. De informatiebalie is elke werkdag geopend tussen 8,30 tot 10.30 uur. Het wijkoverleg van de wijk Zuid zal plaatsvinden op: Datum: Maandag 8 maart 2010 Locatie: Bewonersver. Schiedam Zuid, Leliestraat 10 Aanvang: 19,30 uur Besproken wordt o.a.: - Terugkoppeling ontwikkelingen Beheer Openbare Ruimte door mw. L. Buist, clustermanager stede lijke ontwikkeling en A. Hertog, directeur Irado. - Stand van zaken vouchers - Mededelingen vanuit de gemeente/ stand van zaken langlopende kwesties - Stand van zaken wijkbudget - Rondvraag/ Wat verder ter tafel komt Voor informatie kunt u terecht bij de wijkproces- manager, de heer Marcel Kreuger, tel. 010-2191027 of e-mail: m.kreuger@schiedam.nl Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk ontwikkeling, tel. 010-2191023 of per e-mail: l.jongebreur@schiedam.nl. Wet bodembescherming Beschikking (Polderkade/Kandelaarweg (ong)) Onderwerp Op grond van artikel 4 en 13 van het Besluit uniforme saneringen hebben burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam van Hoogheem raadschap van Delfland voor de locatie Polderkade/Kandelaarweg (ong) (postcode 3100), kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie R nummer gedeeltelijk een meldingsformulier evaluatieverslag sanering immobiel ont vangen met het verzoek hiermee in te stemmen. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aan leiding van de melding hebben besloten: - instemming te verlenen aan het saneringsverslag; - de locatie een gebruiksbeperking kent bestaande uit het in standhouden van de aangebrachte leeflaag. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 24 februari 2010 gedurende 6 weken op de volgende plaatsen inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 uur tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon 010 - 2465565. De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam. Zie hiervoor www.schiedam.nl. Vervolgens klikt u onder het kopje 'snel naar' op vergunningen en bekendmakingen. Bezwaarschrift Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 7:1 van de Al gemene wet bestuursrecht bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van bekendmaking van het besluit (verzenddatum) worden verzonden, onder vermelding van "Awb- bezwaar" in de linkerbovenhoek van de enveloppe en het bezwaarschrift. Dit bezwaar moet worden gericht aan het College van burgemeester en wethou ders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Voorlopige voorziening Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroep de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit beroep wordt ingesteld - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht in verbinding met hoofdstuk 20 van de Wet milieubeheer én in verbinding met artikel 36 van de Wet op de Raad van State, bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiédam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A.G. van Vliet van de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefonisch bereikbaar op: 010-2191 796. Wbb-code: SC060600498 Wet bodembescherming; Besluit uniforme saneringen (Lange Haven 46) Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat de volgende melding als bedoeld in de artikelen 28 en 39b van de Wet bodembescherming is ontvangen van: - De Schiedamse Monumenten B.V. d.d. 16 februari 2010 Deze melding betreft het voornemen de bodem op de locatie Lange Haven 46 (postcode 3111 CG) kadastraal bekend gemeente Schiedam sectie C nummer 55 (ge heel) bekend onder de code SG060600747 te saneren volgens het Besluit Uniforme Saneringen categorie immobiel (art. 1.2.a). Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme sane ringen kunnen de saneringswerkzaamheden binnen vijf weken na ontvangst van de melding aanvangen tenzij binnen een termijn van circa 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk is medegedeeld dat de melding niet in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen. Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen moet de saneer der uiterlijk 12 maanden na ontvangst van de melding zijn aangevangen met de saneringswerkzaamheden. Deze mededeling betreft geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb). Het Besluit uniforme saneringen kent geen inspraak^ terinzageleggings-, zienswijzen-, bezwaar- en beroepsproce dure naar aanleiding van de melding. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A.G. van Vliet van de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefoon 010-2191 796. Wbb-code: SC060600747 Hsj-

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 6