Voor jong én oud Jan Heijstek Mister Anansi 6+ PAST-ELLE Samensmelting van tango, jazz en film Gezocht: vrijwilligers Schilderij van Rembrandt komt tot leven Lingerie Borstprothesen Programma Choreografen staan centraal dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 10 maart 2010 - Pagina 32 SCHIEDAM - Brengt u vaak een bezoek aan Theater aan de Schie, bent u nieuwsgierig hoe het ach ter de schermen in zijn werk gaat of vindt u het ge woon leuk een bijdrage te leveren aan Theater aan de Schie? Dit is uw kans! Theater aan de Schie zoekt enthousiaste vrijwilligers om, ongeveer tussen nul en vier uur per week, diverse werkzaamheden in en rond om het theater uit te voe ren. Kijk voor meer informatie op www.theateraande- schie.nl of bel naar (010) 246 25 55. SCHIEDAM - Sinds 1971 is Int- rodans uitgegroeid tot een top dansgezelschap en reist wereld wijd langs diverse theaters. Op 18 maart komen ze met de voorstelling Holland Amerika Lijn en 28 maart met de jeugd voorstelling Bonte Bende op nieuw naar het Theater aan de Schie In de voorstelling Holland Amerika Lijn staan choreogra fen uit Amerika centraal. Chore ograaf Glen Tetley werd geïns pireerd, na een bezoek aan het Mauritshuis in 1964, door de anatomische les van Dr. Nicola- es Tulp. Tetley laat Rembrandts schilderij in dit theatrale ballet op ontroerende wijze tot leven komen. In een programma met het accent op de Amerikaanse moderne dans mag maestro José Limón niet ontbreken. Hij creëerde virtuoos en tijdloos re pertoire. Daarnaast verrast Ro bert Battle met zijn swingende en dynamische werken. In zijn choreografie No Longer Silent demonstreren de krachtige en semblestukken en indringende solo's de sociale spanning tus sen groep en individu. Bonte Bende is een dansvoorstelling speciaal voor kinderen vanaf zes jaar. Introdans viert met de ze voorstelling de 100ste ver jaardag van Alwin Nikolai's, een bekende Amerikaanse chore ograaf. De dansers maken het in de voorstelling Bonte Bende heel bont: ze dansen als acroba ten op banken, ze bevinden zich in een onderzeese wereld en ze nemen in gigantische rub beren pakken de meest extreme vormen aan die je maar kunt bedenken. Kaarten reserveren voor de voorstelling kan via de kassa, geopend op dinsdag van 13.00 -16.00 uur. Telefonisch is de kassa bereikbaar van dins dag tot en met vrijdag van 13.00 - 16.00 uur op tel (010) 2 467 467. Online reserveren: www.theateraandeschie.nl. Binnenkort in het theater Laatste kaarten Claudia de Breij In deze tijd waarin 'gelijk hebben' het grootste goed is, twijfelt De Breij aan alles en daar maakt ze grappen over. De laatste kaarten zijn be schikbaar voor haar voor stelling Hete Vrede op vrij dag 12 maart. Toegang €22,50. Zing mee met topsolisten Topsolisten als Chantal Jan zen en Jamai Loman zingen 13 maart vele succesnum mers uit" Disney's muzikale schatkist. Met live band en teksten die in het decor te zien zijn kunnen jong én oud meezingen. Laatste kaarten zijn beschikbaar. Toegang €28,00. Waalstraat 36 - 3131 CS Vlaardingen - Tel. 010-434 23 99 MERCEDES VOLVO CLASSICS (VDiyo) Volvo - stationcars Aankoop - advies taxatie Mercedes - bestelwagens Onderhoud - service restauratie Accu - bandenservice Volvo - trouwauto service Soendalaan 30 3I3I LVVlaardingen Tel. OIO- 4600282 Mobiel 06 - 20040431 www.janheijstek.nl Kwaliteit gespecialiseerd - mercedes vans volvo classic Peer speelt Mascini Wonderlijke vragen met evenzo wonderlijke ant woorden. Op een scheidslijn van cabaret en toneel schetst Peer Mascini een zelfportret. Waar geloof je in? Wanneer ben je gelukkig? Wat is zin en wat is onzin? Het komt 16 maart, om 20.15 uur, alle maal aan bod in deze luchti ge solo. Toegang €18,50. Eric van Sauers in dappere strijd Cabaretier Eric van Sauers zal de huidige kijk op het le ven ontrafelen en het pu bliek meenemen in een we reld die zowel bruut als ont roerend kan zijn. In zijn nieuwe voorstelling Ridder, woensdag 17 maart, om 20.15 uur, gaat hij de strijd aan van een eenling in een onbekende wereld. Toegang €22,50. 14 maart Meezingconcert: van Smartlap tot Opera 21 maart Ernst Daniël Smid Nieuwe collectie badmode en nachtmode t/m maat 52 Nachtmode, ook grote maten Pill, Pastunette,Triumph, Schiesser Luxe lingerie t/m H o.a. Felina, Conturelle, Anita, Rosa Faia, Triumph Panty-corseletten Ondergoed Ten Cate, Sloggi, Bleyle, Schiesser Badmode Amoena, Anita, Silima, Tweka, Beach Life Borstprothesen Aangepaste lingerie en badmode Zondagochtend-concerten voorjaar 2010 SCHIEDAM - Quinteto Tango Extremo bestaat uit vijf toege wijde enthousiaste muzikanten die tango op hun eigen manier spelen. Hun repertoire is beïn vloed door verschillende mu ziekstijlen. Het legendarische en spetterende Carnaval de Bu enos Aires loop als een rode draad door het programma. Donderdag 11 maart 2010, om 20.15 uur, is deze voorstelling te zien en te horen in Theater aan de Schie. Carnaval de Buenos Aires is een uniek project van worldjazz movie, van de hand van het Quinteto Tango Extre mo, in samenwerking met twee gastsolisten, te weten gitarist Gustavo Mozzi en percussionist Facundo Guevara. Twee Argen tijnse keyspelers die speciaal voor dit project over zullen ko men vanuit Buenos Aires, Ar gentinië. Deze formatie van in totaal zeven man sterk reali seert een spannende samen smelting van tango, jazz en film. De muziek voor dit project wordt geleverd door gastgitarist Gustavo Mozzi (Grammy Award Winner 2006 in de cate gorieën Best Tango Album en Best Packaging). De muziek zal een eerbetoon worden aan het opzwepende carnaval van Bu enos Aires en ijzerstrek worden ondersteund door de levens grote, geprojecteerde nostalgi sche filmbeelden van een car- navalvierend Buenos Aires, be gin vorige eeuw. Kaarten reser veren voor de voorstelling kan via de kassa, geopend op dins dag van 13.00 - 16.00 uur. Tele- FOTO: PR fonisch is de kassa bereikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 - 16.00 uur op tele foonnummer (010) 2 467 467. Online reserveren kan via www.theateraandeschie.nl. Toegang €20,00. SCHIEDAM - De spin Anansi een klassieke held uit de Afro- Caribische vertelcultuur, maar herkenbaar voor iedereen. Het is een creatieve flierefluiter en een amusante schurk die er een dagtaak aan heeft het harde werken te vermijden. Want wer ken, dat wil hij niet maar honger leiden evenmin. Daarom komt hij met nieuw slimmigheden en verzinsels om anderen het werk te laten doen, terwijl hij de vruchten er van plukt. Wijnand Stomp neemt je mee in de bele vingswereld van Anansi. Hij vertelt het verhaal van zijn pop- sterrenbestaan, toen hij koning was en als enige een horloge mocht dragen, en hoe hij een grote tijger beetnam. Tussen al le fantastische verhalen door leert Mister Anansi je vooral niet alles zo serieus te nemen en on bezorgd te lachen... Op 14 maart in Jeugdtheaterschool de Teerstoof. www.deteerstoof.nl. ROTTERDAM - Ernst-Daniël Smid treedt 21 maart op tijdens het zondagochtendconcert in de Doelen. De bariton is niet al leen één van de beroemdste operazangers van Nederland, maar vooral ook een zeer gepas sioneerd en gedreven man. Zijn doel is het verlagen van de drempel van klassieke muziek in het algemeen en vocale mu ziek in het bijzonder. Deze och tend in de Doelen wordt Ernst Daniël Smid wederom begeleid door Fanfare Orkest Wilhelmi- na uit Numansdorp. Dit fanfa reorkest bestaat uit 65 leden en staat sinds februari 1994 onder de bezielende leiding van diri gent Alex Zwijgers. Voor info: De samenwerking tussen Fanfare Orkest Wilhelmina en Ernst www.zondagochtendconcerten.nl. Daniël Smid is vaker succesvol gebleken. foto: pr Introdans is het stadsdansgezelschap van Arnhem en is donder dag 18 maart, om 20.15 uur, te bewonderen in Theater aan de Schie met de voorstelling Holland Amerika Lijn. Diverse chore ografen uit Amerika staan centraal in een programma vol dans en vitaliteit foto:pr Kaartverkoop 12,- via de Doelen. Bureau Hanson 0104225244 en de kantoren van. Wegener Huis-aan-huisMedia: 010-4699911 M.m.v. Wegener Huis-aan-huisMedia, Westerraeijer. groép, Pondel, Holland Casino en Hanson BV, www.zondagochtendconcerten.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 32