Brandt reikt penning uit BIO Iedere dag kwaliteit Ontwerp zelf uw keuken, goedkoper kan niet! Minuut 1 stilte Proces Operators Keurslagerij Van der Selm bestaat 90 jaar Afgebeelde keuken Manhattan 150 cm. 240 cm. Apparatuurset: oven, gaskookplaat, afzuigkap en koelkast nu 1077,- Keukens direkt van de fabriek dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 10 maart 2010 - Pagina 35 SCHIEDAM - De herdenking start om 13.00 uur op begraafjplaats Emaus. Om 13.35 uur wordt het Geuzenverzet herdacht met het leggen van kransen bij het Geuzengraf en één minuut stilte. Na de plechtigheid vertrekt er een stille tocht van het Geuzengraf naar de Markt. Daar start om 14.10 de herdenking met het leggen van kransen en bloemen bij het Geuzenmonument. Om 15.00 uur wordt in de Grote Kerk de Geuzenpenning uitgereikt aan Betty Bigombe. De uitreiking in de kerk is alleen toegankelijk voor genodigden. foto: whm SCHIEDAM - Joke Brandt, directeur-generaal Interna^ tionale Samenwerking bij het ministerie van Buiten landse Zaken, reikt zater dag (13 maart) de Geuzen penning uit aan de Ugande- se vredesbemiddelaar Betty Bigombe. Brandt werkte eerder als ambassadeur in Uganda en Eritrea. Bigombe staat wereldwijd be kend als een belangrijk onder handelaar in het conflict tussen de Ugandese regering en de re bellen van de Lord's Resistance Army (LRA). Ze heeft de bevol king van Noord Uganda een in ternationale stem gegeven in een conflict dat al meer dan twintig jaar duurt. Als gevolg van dat conflict heb ben duizenden mensen de dood gevonden, zijn meer dan 80.000 kinderen ontvoerd en tot kindsoldaar gemaakt en zijn meer dan 1,7 miljoen mensen op de vlucht geslagen. Bigombe is tevens adviseur van de Sudanese regering die de vredesbesprekingen in Uganda voert. Zondag is Bigombe te gast in het Verzetsmuseum in Amster dam. Daar spreekt ze over haar werk en beweegredenen met de Vrij-Nederland. Dezelfde middag wordt er een presentatie gegeven door het Internatonal Criminal Court (ICC) in Den Haag. Het ICC heeft aanklachten lopen tegen vier leden van de LRA. Aanvang 14.00 uur. Toegang vrij. Reserveren via 020-62025 35. BIOPETROL ROTTERDAM BV is producent van biodiesel en pharma glycerine. Het van origine Zwitserse bedrijf heeft ook nog twee fabrieken in Duitsland. In Rotterdam hebben we een moderne fabriek, die draait op de nieuwste techno logieën. Het productieproces is zo ingericht dat alle stoffen die bij dit proces vrijkomen verder worden verwerkt, intern dan wel extern. Hierdoor zijn er geen afvalstoffen. Samen met onze maatregelen voor C02-reductie zorgt dat voor een duurzame productie. Onze fabriek werkt in vijf ploe gen, onder leiding van een su pervisor. Er heerst een infor mele en open sfeer. De werk nemers vormen een hechte club gemotiveerde mensen die weten waar ze mee bezig zijn. Kenmerkend voor BIOPET ROL ROTTERDAM BV is het hoge niveau van kennis en kunde. Er is ruimte genoeg voor persoonlijke ontwikkeling en ambities. Duurzaamheid groeit, en BIOPETROL ROTTERDAM BV groeit mee. Daarom zijn we op zoek naar nieuwe medewerkers. Durf jij de verantwoordelijkheid aan om ons pro ductieproces te beheersen en heb je minimaal VAPRO B met de intentie om verder te groeien? Dan kun je bij ons je handen uit de mouwen steken. We vinden het belang rijk dat je een hands-on mentaliteit hebt, dat je zelf het initiatief neemt en van aanpak ken weet. Bij ons krijg je de kans om in de Rotterdamse haven met nieuwe technolo gieën te werken aan een vooruitstrevend product. Wij zijn op zoek naar: Uw sollicitatie voorzien van een curriculum vitae, kunt u richten aan: Lyselotte Hol land, HR Officer, Postbus 1000 3180 AA Rozenburg of per email: evd@ehrps.com. Meer informatie over de functie kunt u vinden via de website www.biopetrol.nl of u kunt contact opnemen met Lyselotte Holland, tel. 06-21469132. Cees en Mandy van der Selm leveren iedere dag topkwaliteit. foto: whm SCHIEDAM - Klanten van Keurslagerij Van der Selm konden op 5 en 6 maart proeven van al die heerlijke producten die het team ie dere dag maakt En dat was niet voor niets. De keursla gerij bestaat namelijk ne gentigjaar. Als bedrijf houd je het niet ne gentig jaar uit zonder topkwali teit te leveren. En dat is precies waar ze bij keurslagerij Van der Selm voor staan. Iedere dag. Mandy van der Selm, de vierde generatie die de winkel nu me de bestiert, beaamt dat. "We maken 95 procent van alle pro ducten zelf en dat proef je"ver telt ze trots. "Klanten komen daar speciaal voor naar ons toe." Keurslagerij Van der Selm heeft dan ook een groot assorti- ment waar klanten uit kunnen kiezen. Zo maken Mandy en haar team een uitgebreid assor timent zelfgemaakte worstsoor ten, grillspecialiteiten, salades, barbecuespecialiteiten, stamp potten, soepen en vleeswaren. De spareribs zijn beroemd. "We zijn daar in 2007 kampioen mee geworden." Een goede reden om ze te proeven. Een feestje thuis? Ook dan staat Keurslage rij Van Selm voor u klaar met luxe belegde broodjes Of een stamppottenbuffet. "Je kan voor alles bij ons terecht." Om het 90 jarige jubileum te vieren heeft de keurslager een aantal heerlijke aanbiedingen zodat klanten kunnen meegenieten. Keurslagerij Van Selm is geves tigd op het Hof van Spaland 71 in Schiedam, tel: 010-4708138. Of kijk op: www.vanselm.keur- slager.nl. Hulp of advies nodig: info@keuken-site.nl of tel. 010 - 451 88 44 Showrooms in: Hoofdweg 18, Capelle a/d IJssel Aalborg 15, Barendrecht (naast Ikea)

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 35