Kanker is niet altijd het einde is op zoek naar J I Verkoopadviseurs Avfl Nido (fulltime, m/v) Servicemonteur dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 10 maart 2010 - Pagina 38 DOOR IRIS tUIJIEN SCHIEDAM - Wat als je hoort dat je kanker hebt? En hoe groot is je euforie als je 'schoon' bent? Hoe pak je de draad weer op tijdens en na kanker? De positief inge stelde Marja Sas (48) kwam al vroeg in haar leven in aanraking met deze vragen. Na herhalende onderzoeken krijgt Marja in 2000 te horen dat ze Non-Hodgkin (lymfklierkan- ker) heeft. De negen centimeter grote tumor achter haar borst been is agressief en moet me teen behandeld worden. "Toen ze mij in het gespecialiseerde ziekenhuis Daniël den Hoed het nieuws vertelde, voelde ik me angstig. Ik werd overmand door huilbuien. Toch dacht ik niet meteen aan doodgaan. Kanker betekent niet altijd het einde", vertelt Marja openhartig, 'vol gens de arts was de vorm die ik had de best behandelbare vorm. Dat gaf me hoop." Tussen alle chemobehandelin- gen door blijft Maija actief, ze Bewegen 'Er is inderdaad leven na kanker', zegt Marja, 'richt je op wat er wel is en niet op wat er niet is. Bewegen voegt iets toe. Naast energieop- bouw is het ook leuk. 18 maart is er een thema-avond energie na(ast) kanker in het Vlietland Ziekenhuis. Er zijn diverse infostands en works hops. Ook is er een mode show voor sportkleding, badpakken en lingerie. Voor meer info: www.levenna- kanker.nl wandelt regelmatig met haar man en tijdens strandwande lingen kan ze weer bijkomen en genieten. Echter tijdens de be- handelpauze ging het niet goed. De kanker groeide weer. Mediteren "Ik kreeg weer chemo, maar dit keer sloeg het niet aan. De dok ter zei dat ze me niet meer kon den behandelen. Toen dacht ik: Marja Sas met haar hond Diddle, waar ze nu actief mee wandelt dit is het! Maar iets in mij zei ook: nu moet ik het zelf doen." Hoewel de mensen om haar heen stappen oversloegen, had Marja zelf nog hoop. "Ik ben me gaan verdiepen in mediteren en ontstressen", vertelt ze. "Toen ik na tiert zware bestralingen en pet-scantest te horen kreeg dat mijn kanker uit mijn lichaam was, was de euforie groot. Nou zeg ik niet dat ik genas door het mediteren en het ontstressen, maar de combinatie met regu liere behandeling heeft mij ze ker geholpen." Helpen Door alle ervaring heeft het le ven van Marja een flinke wen ding gekregen. Ooit was ze di rectiesecretaresse, nu helpt ze mensen - als psychosociaal the rapeute - die te maken krijgen met trauma en verlies. Daar naast helpt ze de vereniging 'le ven na(ast) kanker'. Als erva ringsdeskundige weet ze als geen ander dat bewegen en voeding belangrijk zijn tijdens en na het behandeling- en ge nezingproces. Wil je daar meer over weten? Kom dan naar de thema-avond op 18 maart in het Vliétland ziekenhuis. Meer info www.levennakanker.nl. Kerkdiensten "Hersteld Hervormde Ge meente, Plantagekerk Lange Nieuwstraat 61 - 63. Zondag diensten om 10.00 en om 16.30 uur, voorganger ds. N. van der Want. Sint Jan de Doper - Visita- tiekerk, Mgr.Nolenslaan 99, Pastor Coert Biésjot gaat voor in eucharistie. Zaterdag 17.00 uur met muzikale be geleiding, zondag 10.30 uur met het koor Laus Deo o.l.v. Zuri Ramirez. "Zondag, Protestantse Kerk diensten om 10.00 uur Magnalia Deikerk: Ds.M. Russchen m.m.v. dubbel- kwartet SDK, De Vaste Burg: Ds. W Verhoeven. Dorps kerk: Ds. J. v.d. Peppel. De Ark: Ds. W. van Wieren. Gro te Kerk - vrijdag 12 maart om 12.30 uur meditatie en middag-gebed, A.F. Ruijl. "Heilig Hartkerk zondag 9.45 uur eucharistieviering met zang door het Heilig Hart- koor, voorganger pastoor A. van Well. "Zondagdienst 10.30 uur bij Vrijzinnige Geloofsgemeen schap, Westvest 90-92, voor ganger is Ds. K. Yntema. "Liduinabasiliek, Singel 104 zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Gezongen Hoog mis, predicatie pastoor P.M. Vismans. "Jacobus en Martinuspa- rochie Kerkweg 53, zondags viering om 9.45 uur. "Zondag om 9.30 uur ere dienst Het Apostolisch Ge nootschap, Lindeijerstraat 5. "Nederlands Gereformeerde Kerk, Westvest 30, zondag 9.30 uur voorganger: ds. F.H.Blokhuis, om 16.30 uur voorganger: ds.P.Kleingeld. Je kent ons nog niet, dat klopt. Maar wij zijn druk bezig met voorbereidingen voor de opening begin april van onze nieuwe winkel in Villa ArenA. Doel hiervan is een frisse wind te zijn in de woonbranche en we willen graag dat jij met ons meewaait. Stupendo! zal zich gaan onderscheiden door een groot aanbod van trendy meubels, verlichting en accessoires van Italiaans design. En dat tegen zeer aantrekkelijke prijzen! Na Amsterdam gaan onze winkels in Rotterdam en Leiderdorp open, dus we hebben nog veel meer plannen. Op dit moment zoeken we voor onze nieuw te openen vestiging in Rotterdam, medewerkers met gezonde ambities op het terrein van verkoopadvies. Ben jij degene die wij zoeken? Stuur dan je sollicitatie, compleet met CV en foto naar: Stupendo B.V., t.a.v. Kim Sue Tjin, Ambachtshof 16B, 2632 BB Nootdorp. Je kunt ook mailen naar kimsue@stupendo.nl Be there First Aebi Schmidt Nederland ontwikkelt en produceert materieel voor de gladheidbestrijding onder de merknaam Nido en straat- reinigingsmaterieel onder de naam Schmidt en heeft daarmee een leidende positie op de Europese markt. Aebi Schmidt Nederland vormt een onderdeel van de internationale Aebi Schmidt Groep met 1300 medewerkers en een uitgebreid leveringspakket op het gebied van sneeuwruimen, gladheidbestrijding, straatreiniging en tuin- en parktechniek. Binnen Nederland is Aebi Schmidt Nederland verantwoordelijk voor de productie van alle binnen de groep verkochte strooimachines. Ook is zij verantwoordelijk voor de verkoop van after-sales van Nido strooimachines en sneeuwploegen, Schmidt veegmachines en multifunctionele voer tuigen met bijbehorende aanbouwappara- tuur. Aebi Schmidt Nederland is een organi satie waar klanttevredenheid, samenwerken en eigeninitiatief belangrijke begrippen zijn. AEBI SCHMIDT NEDERLAND Woonachtig in regio Zuid-Holland De functie Als servicemonteur los je vanuit je woonplaats met je eigen servicewagen zelfstandig storingen op en verricht je onderhoud aan gladheidbestrijdingsmaterieel en veegmachines. Als ambassadeur van ons bedrijf werk je in een team van 20 servicemonteurs in geheel Nederland en ben je het directe aanspreekpunt voor onze klanten in je eigen rayon. Je profiel Je beschikt over kennis van machinebouw of voertuigtechniek, aangevuld met kennis van hydrauliek, elektra en elek tronica. Daarnaast heb je ervaring op het gebied van onderhoud en reparatie aan motorvoertuigen, landbouwmachines, grondver- zetapparatuur of vergelijkbare machines. Je bent een creatieve, stressbestendige en commercieel ingestelde servicemonteur die het een uitdaging vindt om de wensen van onze klanten met regelmaat te overtreffen. Tenslotte heb je geen 8-5 mentaliteit. De tegenprestatie Aebi Schmidt Nederland biedt je een zelfstandige functie in een professionele en dynamische werk omgeving met korte communicatielijnen en technisch hoogwaardige producten, waarbij je kunt rekenen op goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eigen mobiele werkplaats. Daarnaast hecht Aebi Schmidt Nederland veel waarde aan vakinhoudelijke en persoonlijke ontplooiing van onze medewerkers. Bezoek onze website voor een uitgebreider profiel of neem contact op met Robert Warmink, Service Manager, telefoon: 0548 - 37 02 93. www.aebi-schmidt.nl Interesse? Stuur je motivatiebrief en cv binnen 10 dagen naar vacature@aebi-schmidt.com. SCHmiDT

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 38