Droom komt uit Olympische koers Nouschka Fontijn Wielerronde 20 september Er is nog genoeg te doen in Vlaardingen Functioneel applicatiebeheerder Britt Eerland verliest in Louter winst voor hockeyers Supervet speeleiland Snel een afspraak via E-loket Lichtblauji# brigade voor veiligheid Koophuis met startersfening (v/m) 100% dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 10 maart 2010 - Pagina 39 SCHIEDAM - Nadat de Neder landse Boksbond Schiedams sportvrouw van het jaar 2009 Nouchka Fontijn de status In ternationaal Talent heeft toege kend, heeft Rotterdam Top sport haar toegevoegd aan het Olympisch Netwerk op te ne men. Het stelt haar in staat om bij de Boksvereniging Van 't Hoff met trainers/coaches Ton Dunk en Abdul Fkiri intensief toe te werken naar de het we reldkampioenschap, dat in het najaar wordt gehouden op het Caribische eiland Barbabos. De Schiedamse blijft de bokswe- reld verrassen. Nadat ze eind november de Zweedse Li Schakt met overmacht versloeg werd Fontijn gevraagd om het tijdens de boksinterland Zwe- den-Engeland op te nemen te gen wereld- en Europees kam pioen Anna Laurell. De Neder landse kon in Stockholm aan de bak, omdat de Britten geen ge schikte tegenstander voorhan den hadden. Voor de Zweedse werd het een desillusie. Fontijn liet zich namelijk niet intimide ren door de erelijst van haar te genstander en bokste zich naar een zege. Dat maakte zoveel in druk, dat ze tot de beste bokser van de interlandavond werd uitgeroepen en de Zweedse pers veel aandacht besteedde aan de voor hun nationale bok- sego forse tegenvaller. Inmid dels had ze de tot dan ongesla gen Jessica Balder letterlijk een deuk in het zelfvertrouwen be zorgd, won in februari van Jen nifer Corti en in Hamburg van de Duitse kampioen Nicola Or- lovic, die haar in 2008 voor het laatst verlies had bezorgd. Die vlieger ging nu niet op: Fontijn won ruim (16-7). Woningbouw Adequate aan het water voorzieningen Ecologisch Opwaardering groenbeheer e rl's s terreinen SCHIEDAM-Michel de Boer (39), die vorig jaar de overstap maakte van veelvuldig lands kampioen FVT naar Scyedam, heeft zich voor het eerst in zijn lange carrière verze kerd van het Neder lands kampioenschap tafeltennis, waarmee voor hem een droom uitkwam. eerder ten. In de beslissende ze vende game leek de Rot terdammer de wedstrijd via de tussenstanden 1-6, 5-9 en 7 10 zelfs in zijn voordeel te gaan beslissen. De Boer vocht op karakter terug, maar kwam tot 16- 16 steeds, op achterstand. Het allereerste match point wist hij te verzilve ren, waarmee hij door drong tot de finale. Eerder had hij, zonder al te veel moeite, Frank Hollak en Chen Sung met 4-1 versla gen. In de kwartfinale had hij geen kind aan de jonge Cas- De Hagenaar, tweemaal winnaar van de Masters, onttroonde titelverdedi- v™ ger Qi Xiao tWeSOG rOflOG perterLuun Feng. Hij kwam zijn vroegere club genoot (nu DTK'70) tegen in de finale, waarin hij hem geen schijn van kans bood. Alleen in de vierde game kwam Qi op voor sprong (4-7), maar dankzij ijzeren wilskracht keerde De Boer die aanval. De enige tegenstand van be tekenis kreeg de nieuwe kampioen in de halve fina le van Barry Wijers. De FVT-er speelde zeer agres sief en maakte weinig fou- (4-0). Scyedam had met Britt Eerland, Koen Hageraats en Nermin Smajic nog drie NK-ijzers in het vuur. Eerland won in de eerste ronde van Charell Schoonbrood, maar sneu velde tegen opponent Ya- na Timina. Het optreden van het ta lent Hageraats (na verlies tegen Sliepen: 0-4) en Smajic (verloor van Qi Xiao Feng: 1-4) beperkte zich tot een ronde. SCHIEDAM - De Ronde van Schiedam is op zon- dag 20 september en wordt weer gereden op het parkoers in het be drijventerrein Vijfslui zen. Het programma begint om 10 uur met een jeugdronde. De Vlaar- dingse Bevrijdingsron de keert op woensdag 5 mei eenmalig terug naar de Kethelweg. Het centrumparkoers is door het uitlopen van de werkzaamheden op het Veerplein niet beschik baar omdat de markt kramen op woensdag gebruik maakt van de Cronjestraat, waar de ronde pleegt te starten en te finishen. SCHIEDAM - De Schie damse hockeyers open den de tweede helft van het seizoen, na een lange winterstop, met overwin ningen. De mannen van Asvion vernederden IJsse- loever met 5-0, de vrou wen bleven op kam- pioenskoers door een 0-1 zege op concurrent Al kemade. In en tegen Ca- pelle pakten de Spirit-he ren in een doelpuntrijke wedstrijd (3-5) de volle winst. Ook de Spirit-dames scoorden veelvuldig. Lei den werd met 4-1 versla gen. Stimuleren s^oetsport Gemeente Vlaardingen Oud en nieuw. Ambitie en twee benen op de grond. Stad en land. Kijk naar Vlaardingen en u ziet een stad van contrasten.Tussen Rotterdam en Midden-Delfland ligt een stad die veel nieuwe initiatieven aan de dag legt. Niet meer de visserijstad van weleer, wel de moderne thuishaven voor ruim 71.000 inwoners. Vlaardingen is een stad met veel voorzieningen, volop economische bedrijvigheid en een variatie aan wijken. Er is genoeg te doen. Als een van de 750 medewerkers van de gemeente Vlaardingen kunt u uw kennis en kunde inzetten voor onze inwoners, bedrijven en instellingen. Onze organisatie streeft continu naar kwaliteitsverbetering en innovatie. De sectie Informatiemanagement van de afdeling Beheer en Informatie zoekt een Algemene informatie De gemeente Vlaardingen heeft de ambitie om de digitale dienstverlening te optimaliseren, de administratieve lasten te verminderen en meer zicht te krijgen op stuur- en verantwoordingsinformatie. Om de realisatie van deze ambities te ondersteunen worden diverse informatiesystemen ingezet. De sectie Informatiemanagement is verantwoordelijk voor de ontwikkeling en het beheer van deze systemen. Voor de informatiesystemen, op het gebied van o.a. datadistributie, managementinformatie en vergunningen, zoekt de gemeente Vlaardingen een functioneel applicatiebeheerder. Uw functie Samen met vijf collega's vormt u een professioneel team dat verantwoor delijk is voor het applicatiebeheer binnen de gemeente Vlaardingen. Als functioneel applicatiebeheerder bent u verantwoordelijk voor meer dere applicaties en: zorgt u ervoor dat de informatiesystemen probleemloos functioneren; ondersteunt u de gebruikers; bent u verantwoordelijk voor het uitvoeren van updates en releases van applicaties; ontwikkelt u gebruikershandleidingen en geeft u opleidingen; bent u verantwoordelijk voor het autorisatiebeheer zodat medewer kers toegang hebben tot de juiste applicaties; maakt u in overzichten, queries en managementrapportages; bent u medeverantwoordelijk voor het uitvoeren van acceptatietesten. Uw profiel HBO werk- en denkniveau; goede communicatieve vaardigheden; In Vlaardingen krijg je het voor elkaar kennis van projectmatig werken (Prince II); ervaring in een soortgelijke functie; affiniteit met systeemontwikkeling; het vermogen zelfstandig, maar ook om samen, te werken; discreet omgaan met gevoelige informatie. Verder verwacht de gemeente van al haar medewerkers dat zij collega's aanspreken en feedback geven, bewust zijn van hun omgeving en gemo tiveerd zijn om te presteren. Ons aanbod Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring wordt nader bepaald of u in de aanloopschaal danwel in de functieschaal geplaatst wordt. Het maximumsa laris van de functieschaal van deze functie bedraagt €3.418,- bruto per maand (schaal 9) bij een volledige werkweek. De hiernaasr genoemde func tie is binnen het functiegebouw voorlopig ingepast in de functiefamilie medewerker dienstverlening en bandbreedte B. De definitieve inpassing in de functiefamilie en bandbreedte moet nog plaatsvinden.Onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed.De gemeente Vlaardingen is een werkgever die investeert in opleiding en ontwikkeling. Ook zijn er regelingen voor levensloop,spaarloon en ouderschapsverlof.Ook kunt u deelnemen aan een fietsplanproject en bieden we een aantrekkelijk sportaanbod. Interesse? Bent u geïnteresseerd en wilt u meer informatie? Dan kunt u contact opnemen met de heer P. Zevenhuizen, sectiehoofd Informatiemanage ment, telefoon (010) 2484113., Solliciteren Stuur uw brief met CV vóór 25 maart onder vermelding van het vacature nummer DZIF/2010/2.2 naargemeente Vlaardingen, Afdeling Concernondersteuning, sectie P&Ot.a.v. mevrouw D.E.M.Tomaello. Bij voorkeur naar sollicitaties@Vlaardingen.nl of anders naar Postbus 1002, 3130 EB Vlaardingen. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Goud voor Van der Hoff SCHIEDAM - Amber van der Hoff 14) werd zaterdag in Tilburg Nederlands kampioen in de leeftijdsklasse tot 17 jaar. De Schie damse, lid van Judoclub Nobel, sloot in de categorie +70 kg haar drie partijen voortijdig winnend af. De eerste door ippon, de tweede door verwurging en in de finale had ze slechts vijftien se conde nodig om Jaszoe Franken naar het zilver te verwijzen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 39