3 r Compleet vernieuwd ,*j ^bakker*! s awiwierlaaiv Krenten bollen Paasstol Irish coffee- schnitte Plus van der Meer: ruimer en lichter Kampioentjes www.woonplus.nl Wij feliciteren de nieuwe gemeenteraad van Schiedam! dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 17 maart 2010 - Pagina 10 Met name het versassortiment is toegenomen in omvang. Tot groot genoegen van de klant. FOTO: WHM DOOR EUNE LOHMAN SCHIEDAM - Mocht het u nog niet opgevallen zijn: Plus Van der Meer aan de Monseigneur Nolenslaan in Schiedam is compleet ver bouwd. De inrichting is he lemaal vernieuwd en zo heeft de supermarkt onder meer een uitgebreide vers afdeling. Het was echt tijd voor een ver bouwing, volgens eigenaar René van der Meer. "De inrich ting was oud en op en er gingen dingen kapot. Een verbouwing was dus noodzakelijk. De oude winkel is er helemaal uitgegaan - van het plafond tot de muren. De winkel is op 4 maart open gegaan. Het resultaat is een rui mere en lichtere winkel. Boven dien gaat het winkelen een stuk gemakkelijker door de slimme indeling." Het assortiment van Plus Van der Meer is uitgebreid door de verbouwing. Met name het versassortiment is toegenomen in omvang. De afdeling vormt de schil van de winkel en loopt langs de randen van het pand. Dat ervaren de klanten ook zo. Menig bezoeker heeft zich al verwonderd over de vernieuw de Plus. "We begrijpen dat mensen het lang vonden duren - we waren tien dagen dicht - en dat zij er gens anders boodschappen moesten doen, maar we krijgen veel positieve reacties. De men sen blijven terugkomen en het is zelfs drukker dan voorheen. Daar zijn we uiteraard erg blij mee." Ook de service en sfeer spelen mee voor klanten. "De sfeer on der het personeel is goed en ook de klanten kunnen de goede sfeer proeven. Daar proberen we echt in te investeren, in die sfeer. We proberen net een stapje verder te doen voor onze klanten. Een vriendelijke glim lacht kost niéts!" Plus Van der Meer, Monseig neur Nolenslaan 460 in Schie dam, tel: 010-4738765. 4 stubs (alleen vrijdag en zaterdag11 Aanbiedingen gelden van donderdag 18 maart t/m woensdag 24 maart 2010 Hof van Spaland 23 - Schiedam - 471 69 69 www.bakkcrammerlaan.nl De komende jaren staan wij samen voor de uitdaging ons gezamenlijk doel te realiseren: bouwen aan een vitale stad met leefbare wijken. Moeilijke financiële omstandigheden en een stagnerende woningmarkt maken het geen eenvoudige opgave. Dit betekent dat wij keuzes moeten maken. Juist gezien onze beperktere financiële middelen en de te Woonplus Schiedam is een maatschappelijk betrokken vastgoedonderneming. Wij werken aan goed onderhouden woningen, een gevarieerd woningaanbod, een prettige woonomgeving en een vitaal Schiedam. Dat doen wij graag samen met bewoners, gemeente en anderen die hart voor de stad hebben. Wij zijn trots op het mooie historierijke Schiedam. Woonplus Schiedam werkt aan uw woonwens verwachten gevolgen van de kredietcrisis, óók binnen de ge meentebegroting gaan wij voor een optimale samenwerking tussen gemeente en Woonplus Schiedam. Samenwerking is dus meer dan ooit noodzakelijk. Woonplus Schiedam stelt zich daar graag voor open. Veel werkplezier en succes toegewenst in uw functie als raadslid in Schiedam. ■ff m Meer informatie over Woonplus Schiedam via onze vernieuwde website

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 10