A O O O Q O ffl Markus Verwaal Maks Hans Huisman AV y Mien van Rij - Netten Waaijers Uitvaartverzorging dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 17 maait 2010 - Pagina 12 -—4ubilèum Gebore Dankbetuiging CD 4— O CD _Q CD Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email |femilieberichtenrottetdam@ whm.wegener.nl Telefoon 1(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.femilieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw fa miliebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 En nu, wat verwacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op U. Psalm 39 :8 Met droefheid geven wij u kennis dat de HEERE, voor ons toch nog onverwacht, uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde manonze lievezorgzame vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 72 jaar. J. Verwaal-Vrijenhoek M. Verwaal A. Verwaal-Zuidervliet N.J. van Vliet-Verwaal C.E. van Vliet Mark Suzanne R. Verwaal Y. Verwaal-Bulte Yoëll Marsha Ruben 9 maart 2010 Damlaan 152 3119 AD Schiedam De begrafenis heeft maandag 15 maart, na een rouwdienst in de aula, plaatsgevonden op .de begraafplaats Beukenhof te Schiedam. Verdrietig maar dankbaar dat hem een nog langer lijden bespaard is gebleven, laten wij u weten dat is overleden, mijn lieve man en onze zorgzame vader, schoonvader en opa Arïe Dingenouts 17 november 1928 8 maart 2010 A.MA. Dingenouts van Gogh John en Ria Erwin Milou Michel en Karleen Diny en Pierre Thierry en Manon Fred en Miranda Tiest Jony en Stefanpaul Veeplantstraat 11 3117 CJ Schiedam De begrafenis heeft op 13 maart plaatsgevonden. "Als het je tijd is, dan ga je Op haar eigen gekozen tijdstip hebben, we afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Catharina Hugenholtz-Wolters Dicky weduwe van Matthew Hugenholtz 19 november 1921 12 maart 2010 Joyce en Hans Peter Eefke Daan en Anne Jorine Charly Anna Nicola Jenny van den Berg-Zonneveld Dit en Gerard van den Engel Correspondentie-adres: Amaryllislaan 5,2106 CC Heemstede We hebben dinsdag 16 maart in besloten kring afscheid van haar genomen. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van Pieternella Louisa van der Horst-Vermeule - Nel - weduwe van Frans van der Horst Zij overleed in de leeftijd van 81 jaar. Jilles en Yvonne Hofman 12 maart 2010 Correspondentieadres: Goetzee Dela Uitvaartverzorging Boezemsingel 35 .3034 EC Rotterdam Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van begraafplaats Beukenhof, Burg. van Haarenlaan 1450 te Schiedam, donderdag 18 maart om 11.00. uur, waarna de begrafenis plechtigheid zal worden gehouden Aansluitend vindt de begrafenis plaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de. ontvangkamer van de begraaf plaats. Schiedam 1 B.D5.1 94D - □□sterland 04.D3.2D 1 O Marianne Huisman - v> Daan Christiane Hanneke Lex Puk Paul Juul I Hannes Gesterkt door de vele onuitwisbare herin neringen geef ik kennis van het overlijden van mijn lieve man en maatje Gerard van der Kroon Hij is 63 jaar geworden. Helma van der Kroon-van der Dussen 10 maart 2010 Van Baerlestraat71 3132 EB Vlaardingen De afscheidsplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden in het crematorium "Beukenhof" te Schiedam. Bedroefd geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve broer en oom Adrie Kriek Ome Adrie in de leeftijd van 74 jaar. Schiedam, 9 maart 2010 Correspondentieadres: Glazenierstraat 11 3123 ED Schiedam Broers en Zussen Neven en Nichten De crematieplechtigheid heeft dinsdag 16 maart plaatsgevonden te Schiedam. Soms is het 6eter iets moois te verliezen, heter verhezen dan het nooit te hehhen gehad. Vandaag is voor ons toch nog onverwachtover leden onze fieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Aart van Rij in de leeftijd van 75 jaar. Kees en Ineke Willem en Lida Henk en Ineke Annie enAzzam Ricfuircf en Jannette Klein- en achterkleinkinderen Schiedam3 maart 2010 Correspondentie-adres Burgemeester Van Haarenlaan 843,3119 GC Schiedam De begrafenis heeft maandag 15 maart plaatsgevonden. Matrice U itvaartèegeleiding biedt u de mogelijkheid een persoonlijke groet te plaatsen op www.persoontijkrequiem.nl U kunt inloggen met Mien van Rij code BHTHV1 In Memoriam 20-03-2010 Lieve Ria, The love in you and the love in us is all that matters... Voor altijd in ons hart. Madre de Meiden In memoriam In liefdevolle herinnering Thom Knoops 18-03-2009 t 18-03-2010 Het gemis zal altijd blijven De lege plek het do'et zo'n pijn In gedachte en in ons hart Zal jij altijd bij ons zijn Cees& Janice Mane&maja Mandy Wouter Michael Joyce Kim Gert-Jan en achterkleinkinderen 010-474.11.44 Dag en nacht bereikbaar Sinds 1943, al drie generaties lang, een vertrouwd adres, voor begrafenissen en crematies in Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en omstreken www.waaiiersui1vaart.nl ïii»; li; HU VU

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 12